reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Ja mam stałą, moją położna d o której chodzę a raczej byłam raz ale nie mam oczywiście gwarancji, że to ona bedzie przy porodzie, tak czy siak jest to położna, która pracuje na bloku porodowym :)

Wiesz co mnie ulżyło jak przeczytałam listę słówek, których używa się tutaj przy porodzie, bo choć mój ang. jest bardzo dobry to nie znałam takich słow jak rozwarcie czy nie wiem, kanał rodny. Jakbyś chciała to mogę Ci taką listę podesłać ;)
Jak by ci to nie sprawiło problemu to chętnie skorzystam bo nie mam zielonego pojęcia o tych słówkach a na pewno się przydadzą. i dziękuję bardzo.
 
reklama
krolcia o ja wlasnie tez je mam bo tylko te znalazla pani w aptece kiedys jak bylam przeziebiona i w ciazy a i jeszcze jakiess tabletki do ssania sa na katar. wspolczuje zakupu na allegro :/

madalia witaj :) dawno cie u nas nie bylo :) akurat trafilas na pogode jak sie pogorszyla ...

mozeie sie smiac ale ja mam jakies zle przeczucia :/ nie wiem w ogole jak leze czuje sie jakas napieta nie ze mam skurcze tylko taka naciagnieta w srodku jestem i nie wiem czy to poporstu tak rosnie tam wszystko czy o co chodzi ... strasznie dziwnie i niepokojaco sie czuje bo nic mnie nie boli ani nic tylko to glupie uczucie :/ jeszcze dwa razy dzidzior mnie tak kopnal ze az lekko zabolalo :/
 
Jak by ci to nie sprawiło problemu to chętnie skorzystam bo nie mam zielonego pojęcia o tych słówkach a na pewno się przydadzą. i dziękuję bardzo.


wysłałam na priva :)
Kochana urodziłas jedno dziecko i na pewno będziesz wiedziała co robić, chodzi tylko o to, żeby w tym całym amoku zrozumieć co do Ciebie ktoś mówi ;)
 
Cześć wszystkim,
u mnie dzisiaj kiepsko- mąż ma zapalenie oskrzeli - dusi się i męczy :-( no a chory chłop w domu to prawie tak jak dziecko. Na dodatek ciągnie mnie dziś brzusio cały dzień - mam nadzieję, że tylko rośnie, bo lekarz na urlopie i będzie dopiero w środę.
No i ryczeć mi się chce dziś jak dziecku, jeszcze bardziej po przeczytaniu o tej 17-latce i pigułce :wściekła/y:
A poza tym piszę to drugi raz, bo mi dziś neta rwie, więc idę sobie, żeby nie zamulać. 3majcie się
 
a ja się jednak cieszę, że zdecydowałam się na poród w Polsce. jakoś ta Irlandia do mnie w ogóle nie przemawia... ale za tydzień i tak lecę i chciałam odpocząć i zrobić porządki a tu każdy się zapowiada w odwiedziny albo nas zaprasza do siebie i nie wiem jak z wszystkim nadążę :-D zakupy też trzeba zrobić... i tak mi ten czas w Irlandii chyba szybko przeleci. potem do Pl na weselicho a później wakacje i powrót do domu na dobre i oczekiwanie na grudzień :-D

a ty missiiss zaraz zarobisz ode mnie kopniaka za te czarne myśli :realmad: masz je natychmiast odstawić na bok i niczego się nie bać. dzidziol kopie i to znaczy, że ma się dobrze - tak myślę :-) ale jeżeli nie potrafisz się uspokoić i mają cię zjeść te nerwy to lepiej jedź chociaż na ip i sprawdź co jest. bo te nerwy mogą bardziej zaszkodzić niż to co w rzeczywistości ci dolega
 
gosia u mnie w opolu na ip robia usg tylko wtedy gdy cie przyjmana oddzial nie robia jak przyjdzesz do badania na ip. ja potrzebuje tylko sprawdzic co z moja szyjka bo ja wiem ze z dzidkiem ok ale ta szyjka jak sie polowze na bok to tak jakbym ja na sile ciagnela... aaggrrr szlak mnie trafi ze dzisiaj tej wizyty nie bylo :(
 
MISSIISS kochana ale teraz to się wkręcasz! ;-) Spokojnie z szyjka wszystko jest dobrze! Szew ładnie trzyma (sama sie o tym niedawno przekonałas) więc możesz być spokojna. Droga do Jaska jest szczelnie zamknięta!
 
reklama
Do góry