reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Ale żeście się rozpisały... i to tak seksualnie się zrobiło :-) u nas to tak teraz jest że raczej nie jest, ale szczerze mówiąc to chyba bardziej ze zmęczenia niż spadku libido. Pracując cały czas czuję się naprawdę zmęczona jak wracam do domu to tylko patrzę żeby coś zjeść i się położyć, a w weekend to mąż często w pracy o tak to jakoś idzie... ale urlop lada moment :rofl2:
A tak poza tym to przyjemne temperatury się zrobiły i od razu stopy mam mniejsze...
Zgagi nie mam i obym nie miała, bo to paskudne uczucie.
Nie denerwować się na zapas!!! uśmiechać się i wysyłać radosne myśli do dzidzi
 
podobno siemie lniane jest dobre na zgage, sama nie probowalam,

a jesli chodzi o sex to u mnie zero, maz chce, ale ja ochoty nie mam ani troche:-(
 
Witam was wszystkie grudnióweczki nie wiem czy mogę jeszcze do was dołączyć, czy mnie przyjmiecie do waszego grona. Co prawda dołączyłam się do was na początku ciąży, ale pózniej mnie nie było aż do dzisiaj, ale mam zamiar to zmienić i jeżeli pozwolicie się dołączyć do waszych dyskusji.
 
Witam was wszystkie grudnióweczki nie wiem czy mogę jeszcze do was dołączyć, czy mnie przyjmiecie do waszego grona. Co prawda dołączyłam się do was na początku ciąży, ale pózniej mnie nie było aż do dzisiaj, ale mam zamiar to zmienić i jeżeli pozwolicie się dołączyć do waszych dyskusji.

dopiero ja z tym samym pytaniem bylam :-D
 
reklama
witam was "nowe" dziewczyny. dla mnie nowe bo jak wy pisałyście gdzieś na początku to mnie jeszcze nie było. ale teraz już jestem i chyba w miarę aktywnie działam :-D jak by nie było aktywnie to ciężko tu zaległości nadrobić hehe ale jest fajnie. przynajmniej pogaduchy z kimś kto ma te same "problemy" teraz :-)
 
Do góry