reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

missiiss witaj w klubie nie wiedzących co to zgaga :-D ja to się zawsze zastanawiam co to jest bo nigdy się nie przekonałam.
a co do libido, pozycji itd. to u nas jedyne nad czym ubolewamy to fakt, że nie jesteśmy narazie na codzień razem przez to, że mąż musiał jeszcze zostać w pracy w Irlandii. ale jak już przylatuje to tacy stęsknieni to zawsze zabieramy się do roboty :-D oczywiście z pozycjami nie można kombinować za bardzo teraz ale dajemy rade. ostatnio tylko się wystraszyłam bo właśnie miałam zaraz po to stawianie macicy. zlękłam się nieziemsko! a tak to się cieszę, że za tydzień będę u niego i właściwie będziemy już mieli maks 3 dni pod rząd, że się nie będziemy widzieć i to bardzo rzadko i wtedy się sobą nacieszymy i pofiglujemy :-D choć ja to mam ochotę zawsze jak go nie ma, ale nadrabianie zaległości jest przyjemne też hehe a po nacięciu i szyciu po porodzie to jestem bardzo ciekawa jak będzie. mam nadzieję, że na gorsze się nie zmieni
 
reklama
Ale macie tematy. Za każdym razem jak tu zaglądam jest cos ciekawego do czytania;-)

Kupiłam dziś prezent z okazji chrztu dla siostrzeńca. Od matki chrzestnej dostanie srebrną płaskorzeźbę Anioła Stróża. Jak myślicie, dobry pomysł?
 
Wiolcia współczuję tej zgagi--- a niestety wiem co to znaczy ;/

Gosia - nigdzie nie jest napisane, że będziesz nacinana i szyta- bo może i bez tego się obyć :)

Agbar- bardzo fajny prezent- taki co zostaje na dłużej niż do chwili aż dziecko wyrośnie z danej zabawki czy ciuszka :) My z mężem dostaliśmy taką płaskorzeźbę posrebrzaną od moich rodziców na ślubie, tyle że Matki Boskiej z Jezuskiem.
 
Jak sie urodzi łysy do składam reklamację ;-) Z moją zgaga to powinien mieć BAAARDZO bujną fryzurę ... baaa włosy do ramion jak nic :-D

a propos- mam koleżankę której mama rodziła ją na tzw. "porodzie pokazowym" przy studentach. No i ona się urodziła a jakiś student szepnął " Boże małpę urodziła". Okazało się że miała baaaardzo długie włosy no i była nimi cała oblepiona :p
 
Witam Was:)
Uff ile mi zajęło przeczytanie Was dzisiaj:szok: Tematy ciekawe, przyznaję:-p
Missiiss cieszę się, że już jutro masz wizytę,bo poziom stresu to Ty masz taki jak chyba wszystkie my razem wzięte:/

Melduję się dopiero teraz, bo do obiadku jeździłam w poszukiwaniu spodni ciążowych...Zrobiło się chłodno i nie miałam co na siebie włożyć.... Maraton po sklepach jak nie wiem, bo jak już były to za 180zł :-(I dopiero w ostatnim sklepie,już całkiem zrezygnowana trafiłam na jeansy:-) za 120...więc też sporo, ale już wyjścia nie miałam:/
Popołudniu usg połówkowe- ale o tym na odpowiednim wątku. A potem do Rodziców na chwilę podjechaliśmy i dopiero zasiadłam do kompa. Lecę jakąś kolacyjkę zrobić i mam nadzieję, że powrócę jeszcze dziś do Was:)
 
ale fajne temaciki:tak:
na mnie też pobudzająco działa winko lub ... szampan! Po szampanie to normalnie staję się diablicą. Najgorsze jest to, że mój S. doskonale o tym wie i skrzętnie to wykorzystuje:-D Zgadzam się z Wami, że pozycja "siedząco-ujeżdżająca":-D teraz w ciąży jest zbyt ...dogłębna i przez to bolesna i też mam wrażenie niebezpieczna.

wiolcia ja mam straszną zgagę po pomidorach. Szok dziś myślałam, że zejdę normalnie
 
reklama
Jestem po kolacyjce:)
Piszecie o zgadze, ja w pierwsze 3 miesiące spałam nawet na fotelu bo taka zgaga. Mam refluks żołądkowo - przełykowy więc doskonale wiem co to zgaga. Pomagały mi wtedy jedynie lody, takie najbardziej owocowe, bez czekolad etc. Teraz odpukać nie męczy mnie zgaga, ale lekarz już ostrzega, że jak brzuszek zrobi się większy to i zgaga powróci.
 
Do góry