reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Vilejka - bardzo Ci wspojczuje :-(

kaczucha - super, ze wszystko ok u dzidzi :tak:

Wiolcia - w pierwszej ciazy na usg w 13 tyg. moj gin powiedzial, ze na 80% dziewczynka i sprawdzilo sie :-)

ja jutro ide do ginki na 10.15. trzymajcie kciuki!!!
 
reklama
trzymam kciuuuki mocno mocno za wszystkie, a z tego co mi wpadlo dzis w oko wiem ze Szwarou tez jutro z zona ida na wizyte bo jutro piaty.. ehhh a my z Pati.b pojutrze
 
Hej dziewczyny,
Mi dziś się śniło, że zaczęłam krwawić i jak się obudziłam to zastanawiałam się czy to był tylko sen czy prawda:no::no::no::no:
Poza tym rano mnie trochę mniej już piersi bolały. Trzymam kciuki &&&&& za wszystkie dzisiejsze wizyty.
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytowe dziewczyny i chłopaki!:-)

Wczoraj dzień wyjęty z życiorysu a dziś zero objawów. Bez mdłości, śniadanko przyjęte bez oddawania...super :-)
Synowi się coś porobiło i spał z nami do 8:30!!!! Powiadam, że nigdy, ale to nigdy tak długo nie spał. Ale nie narzekam i mu powiedziałam że może już zawsze o tej godzinie wstawać :D No i mam z nim straszną frajdę bo zaczyna chłopak próbować gadać... wczoraj śmiałam się bo powtórzył za mną "kukuryku" i...."kocham" <3 <3 <3 :rofl2:

Kurczę pogoda do bani, a mi mąż zapomniał wózka z samochodu przynieść...uuu. W końcu kalosze pójdą w ruch :)
 
Hejka!!!

Vilejka :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(....tak mi przykro....nie mam słów aby cię pocieszyć.....


Ja stara wyjadaczka mam takie jazdy że szok ,mój K ma mnie już leciutko dosyć:-D:-D:-D:-D:-D

Mamolka 8.30:szok::szok::szok::szok: normalnie rozpusta,ale nie powinnam narzekać bo dziś o 6.50 pobudka była.Czyli znacznie później:-D:-D:-D:-D:-D
 
Vilejka - tak bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się ! :-(

kaczucha - cieszę się, że wszystko w porządku z bobaskiem :-)

Ja trzymam kciuki dzisiaj za wszystkie dziewczynki, które idą do lekarza ! w tym równiez za siebie bo idę na 18.45:-) Tak bym chciała usłyszeć to serducho ! I potwierdzić, że tamten lekarz to idiota! Oprócz tego mój mąż ma dzisiaj "ćwiortke" (czyli 25 urodziny:-D) dlatego chciałabym mu zrobić taki prezencik i w końcu powiedzieć, że z naszą dzidzia wszystko w porządku :zawstydzona/y:Wczoraj kupiłam mu na urodziny zegarek....mam nadzieje, że prezent mu się spodoba...no i torcik upiekłam w kształcie serca...."Cycki murzynki"...no powiem Wam ,że wyszedł bardzo apetycznie ciekawe, czy tak samo będzie smakował ?:rofl2: Muszę jeszcze tylko wymyślić coś fajnego na kolację chociaż nie będę miała dużo czasu na przygotowanie skoro do lekarza muszę lecieć:angry:
Siedzę w pracy i zastanawiam sie kiedy znowu zacznę zasypiać...reszty objawów jak nie było tak nie ma...
Ale powiem Wam, że pisałam ostatnio o wysypce która mi sie pojawiła tu na kościach pod szyją i mnie troszke swędziała, nie wiem z czego sie pojawiło, ale teraz to aż taki liszajek mi się zrobił i coraz brzydziej wygląda...no i co ja mam z tym teraz zrobic to nie mam pojęcia spytam się dzisiaj może Pani doktor, może spotkała się już z czymś takim ?:baffled:
Miłego dzioneczka................. ale sie strasznie rozpisałam !:szok::-D
 
adusia3 to straszne co piszesz hehe ze 6.50 to duuzo wczesniej:) ale z drugiej strony ma sie o wiele wiecej dnia niz wstajac o 10 ;D zawsze jakies plusy

motylek0810 ja mialam takie malutkie krosteczki na brzuchu ktore zbily sie w liszajek,wydaje mi sie ze dlatego ze je drapalam troszke potem zniknely, teraz mam na plecach w dolnej czesci ale juz nie zbite i wogole na twarzy co mi sie porobilooo, ale dobrze ze idziesz dzis do lekarza bo wiadomo ze ona jest w stanie prawidlowo okreslic co Ci sie przyplatalo, w kazdym razie ja w ciazy wygladam jak za czasow nastoletnich:/ wszedzie pryyszczee a na romantyczna kolacje np ja bym zrobila jakas potrawe z makaronem np kolorowym, czy to zapiekanym czy gotowanym, plus kurczak z pysznym sosem na bazie pieczarek , papryki,cebulki i odrobiny bialego winka ktorego reszte dopijamy przy kolacyjce ;)
 
mam pytanie! :) czy w powiedzmy 4tyg i 5dniu ciazy widac juz cos na usg i co moze byc widac? i czy w 5tyg i 2dniu mozliwe jest widziec juz serduszko? chodzi oczywiscie o tygodnie od OM, tak mnie to nurtuje, moze macie jakies doswiadczenia
 
reklama
mam pytanie! :) czy w powiedzmy 4tyg i 5dniu ciazy widac juz cos na usg i co moze byc widac? i czy w 5tyg i 2dniu mozliwe jest widziec juz serduszko? chodzi oczywiscie o tygodnie od OM, tak mnie to nurtuje, moze macie jakies doswiadczenia

Salomii z mojego doświadczenia to w sumie z OM marne liczenie w ogóle ! Ja miałam cykle po 34 dni równiuteńko i idąc pierwszy raz do lekarza wydawało mi się, że idę w 5 tygodniu (od OM).... ale nic nie było widać!oczywiście były nerwy i podejrzenie ciąży pozamacicznej! potem poszłam drugi raz i miał to już być 8 tydzień (od OM) ale na USG maleństwo sie pokazało ale niby, że to 5 tydzień, potem tak jak wcześniej pisałam byłam u lekarza debila w zeszłym tygodniu, który stwierdził martwą ciąże bo powiedziałże to powinien już byc 9 tydzien ciąży a kropeczka jest wielkością na 6 tydzień ! Teraz dzisiaj ide do lekarza ze świadomością raczej iż jest to tydzień 7 a nie 10 (jak niby miałoby wynikać z OM) (Idę z nadzieją, że ten ciul sie mylił !!!!:no: Także u mnie to jest różnica aż trzech tygodni. Przy drugiej wizycie Pani doktor powiedziała mi że jest to możliwe , że po prostu później miałam owulacje i po prostu później zaszłam w ciążę! każdy organizm jest inny nie można tego liczyć jedynie jakimis kalkulatorami ciążowymi ;-) Ja myślę, żę jeżeli ktoś jest w tak wczesnej ciąży to powinien się wstrzymać jeszcze z jakimiś usg, bo może jeszcze nic nie wyjść...a szkoda nerwów....wiem z własnego doświadczenia !! To moje pierwsze maleństwo więc pewnie dlatego taka przeczulica...przy 10 na pewno troszke wyluzuje :-D (żart):szok::-D
Buziaki !
 
Do góry