reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

dziewcznki wszystko bedzie dobrze ja z doswiadczenia wiem ze najlepiej osądzać czy ciąża jest obumarła między 10 a 11 tygodniem bo wtedy już serduszko musi byc nawet jak ciaza jest młodsza niz wynika to z OM wiec nie zamartwiajcie sie na zapas bo wszystko jest dobrze, dzidzie rosna i kazde z nich ma swoje tempo... kiedys slyszalam ze jak w rodzinie rodzily sie male dzieci to z ciaza tez tak moze byc ze moze byc mniejsza niz normy ktore maja lekarze ale nie wiem czy to prawda czy jakis wymysl.. a beta coz kiedys myslalam ze przesadza o wszystkim ale po przeczytaniu postow ewiii o tym jak jej beta spadła z ponad 2000 na 1600 a potem wzrosla do 2900 to juz nie wiem czy tak latwo bym sie beta sugerowala bo ewii ma dzidzie z serduszkiem mimo skokow bety i to nie malych skokow... najlepszy jest teraz dla nas czas a w ciazy trzeba miec stalowe nerwy i musimy umiec nad nimi panowac bo nasz niepokuj strach na pewno nie wplywa dobrze na dzidzie wkoncu ona/on nie wie czy sie jej/go boimy czy o nia/niego musimy wierzyc w swoje dzieci bo wkoncu jestesmy ich rodzicami a kto ma w nie wierzyc jak nie rodzice ;-)

miłego dnia wam zycze ja dzis uciekam do mamy, maz na 14sta do pracy wiec i tak sama w domu bym byla a jakos nie mam ochoty przebywac teraz z tesciem bo zwyczajnie go nie trawie :-D

papa
 
reklama
Witam grudniowe mamusie.Dość dawno mnie nie było, bo niestety leżałam w szpitalu.Torbiel mi pękła o której nie miałam pojęcia a do tego pokazały sie jeszcze dwie bardzo duże, kóre sie podkrecały i niestety trzeba było operowac:-(.Na szczescie jestem juz w domciu z dzidzią w brzuszku, choc cały czas jest ciąża zagrożona i biore leki na podtrzymanie.Ale wierze głęboko,że oboje damy radę.;-)Buźka dla wszystkich mam.
 
asiu to straszne, jak dobrze że jesteście oboje zdrowi w domu! Wracaj szybko do zdrowia!

a ja zrobiłam najglupsza rzecz jaką mogłam zrobić.... niedawno obejrzałam na youtube rodzenie naturalne a dziś obejrzałam filmik z cesarskiego cięcia - OKROPA. Ja nie rodzę! do wyboru mam dwie nieciekawe opcje... boże jak ten lekarz ciągnął to dziecko za główkę... OKROPA!
 
a ja zrobiłam najglupsza rzecz jaką mogłam zrobić.... niedawno obejrzałam na youtube rodzenie naturalne a dziś obejrzałam filmik z cesarskiego cięcia - OKROPA. Ja nie rodzę! do wyboru mam dwie nieciekawe opcje... boże jak ten lekarz ciągnął to dziecko za główkę... OKROPA!
Nie ma co oglądać takich filmików i się nakręcać. Poród może być szybciutki, że dziecko wyjdzie bez problemów, może być dłuższy. Ale oczywiście wszystko da się przeżyć, zresztą jak widać po mnie i innych kobitkach, które będą miały drugą dzidzię, gdyby tego się nie zapominało to nigdy bym się na to 2 raz nie zdecydowała.
 
Wiolcia wez Ty lepiej poszukaj sobie smiesznych filmikow czy cos takiego a nie sie katujesz ;) jak jest naprawde przekonasz sie za kilka miesiecy i oby bylo duze rozwarcie i szybko, a jak nie to wtedy sie zobaczy;D
 
reklama
Macie rację dziewczyny juz nigdy przenigdy!! :tak: Poczekam na rozwuj wydarzeń i się okaże....
Salomii Sunshinebaby pisała w watku o spotkaniach z lekarzem. Myslę, że jest czymś zajęta i pewnie wieczorkiem do nas zajrzy zwłaszcza, że jej post jest z 1 w nocy więc może odsypia:tak:. Wierzę, że u niej wszytsko ok! Wiem, że dostała jakieś leki na podtrzymanie ale to tylko "na wszelki wypadek".
Sunshinebaby - a ty kobieto śpij po nocach zamiast na necie siedzieć!
 
Do góry