reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

dziewczyny mam pytanie - ile mm miało ma Wasze malenstwo w 7 tygodniu ciąży? Lub 6?? Wracam jeszcze myślami do mojego lekarza, który uważął moje dziekco za :"nierozwijajace sie" skoro juz 2 tydzien ocenia go na 6 tdzien... Moj krasnal miał w 7 tyg i 6 dniu 9 mm i czytam, że w tym okresie powinno byc 6 mm wiec dlaczego uwazal ze moje dziecko jest za male??
ja już pisłam w 5,6 tyg 3, 1 mm...jutro dam znać, bedę u gina, jestem w 8 tyg
 
reklama
ja też jestem amatorką arbuzów, nawet wczoraj mojemu J mówiłam, ze już niedługo po pracy codziennie będzie wstepował po jednego do sklepu, bo ja to takie ilości zajadam :)[/QUOTE]


Ja ostatnio zjadlam całego na raz :D a potem w nocy co pol godziny wstawalam na siusiu ;)
 
Ja się już witałam ale wpadam rzadko bo mnie jakoś odrzuca od kompa...Do tego mam zakaz czytania o badaniach itp. bo potem panikuje:zawstydzona/y::zawstydzona/y: A, że choruje to nie moge się jeszcze dodatkowo stresować.
Ja mam mdłości...Prawie cały dzień..Przy Lolku takich nie miałam.Brzuch mam wielki ale to i wcześniej miałam bo ostatnio mi sie przytyło ;-);-);-) Ale dzięki temu wyglądam jak w ciąży:-D:-D:-D Zmęczona jestem a spać nie umiem..Koszmary mnie męczą..Jednak taki żywy trzylatek potrafi nieżle dać w kość;-);-)
 
a ja ryczę... już mi się rzygać chce jak patrzę na to nasze wynajmowane mieszkanie- wszystko stare, krzywe i brudne..a co było ładne ginie w tym syfie.......bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
a ja ryczę... już mi się rzygać chce jak patrzę na to nasze wynajmowane mieszkanie- wszystko stare, krzywe i brudne..a co było ładne ginie w tym syfie.......bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

oj chyba jakiś hormon zaszała, co? ;) ja to ryczę co chwila, dzisiaj rano ryczałam, potem się usmiechałam bo bliska osoba ze mną była a teraz znowu jestem sama i już się poryczałam i teraz się uspokoiłam znowu
 
Oj ja też płacze i się śmieje na przemian. A do łez mnie doprowadzają takie drobiazgi:szok::szok::szok: Regularna ciążowa huśtawka;-);-);-)
 
może i tak- to ciążowa huśtawka.. ale tak bardzo chcę już być na swoim. Marzy się mi nasz domek, z pięknym ogrodem, przystrzyżoną trawką i dziećmi bawiącymi się w piaskownicy w ogrodzie...ehhh Rozmarzyłam się.
 
reklama
ja tez na wynajmowanym ale nie narzekam bo ladne nawet i ma taras, a o swoim domku marze ale wpierw ziemia a o ta w dobrym punkcie dosyc ciezko tutaj, a Ty mamolka budujesz sie czy dopiero zaczniesz?
kbetina mi juz dzisiaj przeszlo moze jutro tez Ci bedzie lepiej :)
 
Do góry