reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Ja w pierwszej ciąży byłam na L4 od 7 tygodnia. W 7 tygodniu wylądowałam w szpitalu z krwawieniem i zagrażającym poronieniem. Do pracy już nie wróciłam, mimo ze sytuacja sie ustabilizowała, ale moją praca wtedy była wyjazdowa i musiałabym być sama cały tydzień prawie 200 km od domu w obcym dla mnie mieście :(. Teraz pracuje w tej samej firmie ale w mieście w którym mieszkam i jeśli wszystko będzie ok to zamierzam pracować jak najdłużej, żeby po macierzyńskim mnie jeszcze tutaj chciali z powrotem ;-).
 
reklama
tasiulka ja mialam w tamtej ciazy plamienia brazowe kawa z mlekiem i bralam dupka. moze lepiej zadzwon chociaz do ginka bedziesz wsio wiedziala i bedziesz spokojniejsza :tak:

Dziekuje Ci za odpowiedź. Dzwoniłam do ginka i mówi że to raczej nic niepokojącego ale przełożyłam wizyte z czwartku na dziś. Wolę dmuchać na zimne. Wizyta dopiero na 20:40 ale grunt że się dostanę.
 
joamar masz racje po macierzynskim przewaznie zwalniaja bo dziecko male to jakies przeziebienia to trzeba do lekarza z nim wychodzic i trzeba sie zwalniac. no chyba ze sie juz zrezygmnuje z macierzynskiego ale to dla mnie juz kompletna gupota jest. moj dyro akurat mnie wyganial na l4 i jak mialam przedwczesny porod i jak po polowie macierzynskiego wrocilam to pozniej na koniceumowy przedluzyl mi ja na poltora roku i teraz znow jestem w ciazy i pewnie jakby sie dowiedzial od razy by mnie wywalil na l4 :) sam ma male dziecko wiec chyba wie co to znaczy no ijak rodzilam to sie pytal dzwonil do meza i co sie dzieje czy wszystko wporzadku. ale jesli chodzi o prace to zawsze duzo obowiazkow na mnie zwalal...
 
tasiulka masz racje ja juzsie nauczylam ze sluchac siebie a nie zawsze dziewczyn z forum ja juz dostalam nauczke i kazdej tutaj bed emowila ze ma dzwonic do ghina jak ja cos nie pokoi. owszem o zdanie mozna sie zapytac ale nie sie nim sugerowac :tak: dobrze ze zadzwonilas i przelozyl wizyte i zobaczysz o wiele spokojniejsza bedziesz jak bedziesz wiedziala co sie dzieje a tak bys sie nerwila a to tez nie zdrowe :) cos mis ie wydaje ze ci dupka przepisze albo lutke na te plamienia jak kiedys tak mialam ale co lekarz to obyczaj :) ja dzisija tez na wizyte lece :)
 
Ja dziś też do lekarza ale rodzinnego z moim kaszlem, już 3 tyg. choruję i boję się, że może mieć to wpływ na fasolkę. Wczoraj do 00:30 się dusiłam taki napad miałam :(:(
 
tasiulka masz racje ja juzsie nauczylam ze sluchac siebie a nie zawsze dziewczyn z forum ja juz dostalam nauczke i kazdej tutaj bed emowila ze ma dzwonic do ghina jak ja cos nie pokoi. owszem o zdanie mozna sie zapytac ale nie sie nim sugerowac :tak: dobrze ze zadzwonilas i przelozyl wizyte i zobaczysz o wiele spokojniejsza bedziesz jak bedziesz wiedziala co sie dzieje a tak bys sie nerwila a to tez nie zdrowe :) cos mis ie wydaje ze ci dupka przepisze albo lutke na te plamienia jak kiedys tak mialam ale co lekarz to obyczaj :) ja dzisija tez na wizyte lece :)

Normalnie jak na zawolanie przestalo mi tam wyciekac ale jade napewno. Może już będzie widać mojego dziudziusia. Już nie mogę się doczekać. A Ty idziesz podglądać dzidzie czy na jakieś badania?
 
Tasiulka trzymam kciuki za wieczorna wizyte, ja tez jestem za tym by od razu pytac lekarza, niby taka wydzielina moze sie pojawiac gdyz cos tam sie jeszcze oczyszcza itd ale lepiej dmuchac na zimne :)

a u mnie tez bylo jednorazowo to wczorajsze, ale pobolewaja mnie odrobinke jajniki (tak cmia) i troszke tak czuje takie ciaganie jak do okresu, i za cholere nie wiem czy to normalne.

Moj lekarz wczoraj byl egipcjaninem heh baardzo mlodym, nie zebym go dyskryminowala ale mu nie do konca wierze jesli chodzi o jego wiadomosci :)

u mnie od rana smuty straszne, deszcze leje, w tv wiadomo.. same smutne programy, obejrzalam Eden Lake by podniesc sobie adrenaline i zabieram sie za salatke z kurczaka wedzonego :)

ogolnie haslo dnia: nie myslec nie myslec nie myslec
 
Czesc Mamuski :-)

Pierwszy raz zapisalam się na forum ale mam w koncu powod !!! Bedę Mamą po raz trzeci z terminem porodu na 8 grudnia, chyba....bo gin jeszcze nie widzi zarodka...byłam na USG w piatek 9 kwietnia a OM była 3 marca...niby powiedział, ze moze jeszcze nie byc widac, ale mam lekkiego stresa :-( Moje mysli krazą tylko wokół jednego, musze się z kims podzielic moimi "przemysleniami" i obawami bo zwariuję :rofl2: SCISKAM WSZYSTKE GRUDNIOWECZKI
 
A i powiedział, ze mam wysoka BETE ponad 2000 a zarodka nie zobaczył :(...co o tym myslicie ? Ide na kolejne USG w czwartek 14-go....niecały tydzien pozniej, mam nadzieję, ze znajdzie fasolkę...
 
reklama
Czesc Mamuski :-)

Pierwszy raz zapisalam się na forum ale mam w koncu powod !!! Bedę Mamą po raz trzeci z terminem porodu na 8 grudnia, chyba....bo gin jeszcze nie widzi zarodka...byłam na USG w piatek 9 kwietnia a OM była 3 marca...niby powiedział, ze moze jeszcze nie byc widac, ale mam lekkiego stresa :-( Moje mysli krazą tylko wokół jednego, musze się z kims podzielic moimi "przemysleniami" i obawami bo zwariuję :rofl2: SCISKAM WSZYSTKE GRUDNIOWECZKI

Witaj
Brawo - trzecia dzidzia ;-)

Jak widać ilość dzieci nie podowuje, że się mniej boimy ciązy i tego co będzie. Ja w ciązy drugi raz, a w pierwszej miałam takie schizy ze szok i tym razem pewnie nie bedzie lepiej, bo nawet ciąża nie potwierdzona jeszcze przez gina a ja już mam schize że coś będzie nie tak.
 
Do góry