reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
ja skurczy nie mam i brzuch mnie mocno nie boli, czasem coś tam czuję, a jak dłużej trzyma napięcie to kładę się i leże w łóżeczku, najczęściej przechodzi po takich leżeniu, drzemaniu ;-)
missiiss nic nie dźwigaj nie podnoś rąk do góry i uważaj na siebie będzie wszystko dobrze, ważne to teraz na siebie bardzo uważać i nie przemęczać się.
 
Missiiss a nie mialas isc dzisiaj do lekarza? bo nie wiem czy mi sie nie pomylilo :) lez na lozeczku i sie nie ruszaj i okryj sie cieplutko to moze przejdzie szybciutko a jak nie to tylko kontakt z lekarzem przychodzi mi do glowy.

Izydo i Anula to sa tak maluskie ciaze ze jeszcze ma prawo nic nie byc widac, wyobrazcie sobie ze moja kolezanka w 8 tc byla na usg i tez nie bylo nawet pecherzyka a wyszedl z tego synus :)
natomiast ja bylam w 6 i nie widac bylo bobasa a teraz musze czekac miesiac! i sie zamartwiam na smierc!
 
Missiiss a nie mialas isc dzisiaj do lekarza? bo nie wiem czy mi sie nie pomylilo :) lez na lozeczku i sie nie ruszaj i okryj sie cieplutko to moze przejdzie szybciutko a jak nie to tylko kontakt z lekarzem przychodzi mi do glowy.

Izydo i Anula to sa tak maluskie ciaze ze jeszcze ma prawo nic nie byc widac, wyobrazcie sobie ze moja kolezanka w 8 tc byla na usg i tez nie bylo nawet pecherzyka a wyszedl z tego synus :)
natomiast ja bylam w 6 i nie widac bylo bobasa a teraz musze czekac miesiac! i sie zamartwiam na smierc!


Pocieszyłas mnie :-) poprzednie ciąże było widac w 6 tygodniu...i na swiat przyszły dorodne chłopaki...teraz jest na pewno malutka, wstydliwa córunia :-D...dlatego jeszcze nie widac...tak czy siak idę w czwartek na kolejne USG bo jajo zniosę (6 dni po poprzednim USG )
 
skoro 2 razy bylo dobrze to teraz tez bedzie :)

a co masz na mysli piszac ze widac bylo ciaze? pecherzyk? pecherzyk z pecherzykiem lub z zarodkiem czy juz tez komplet z serduszkiem? pytam bo to dla odmiany moja pierwsza ciaza i na dodatek w listopadzi mialam puste jajo a teraz bylo cos w pecherzyku ale za wczesnie by wiadomo bylo co yyhh no i nafaszerowali mnie na dodatek antybiotykiem bo mam jakas infekcje :/ w ukladzie moczowym to sie dodatkowo stresuje.

a czy to ze pobolewa jajnik i tak do miesiaczki to normalne? bo jestem zdezorientowana, lekarz mowi tu tak: to moze sie zdarzyc i nic nie oznaczac ale tez moze oznaczac ze cos sie dzieje.. hrrr maslo maslane
 
Wiesz co w 6 tygodniu było widac pęcherzyk z czyms w srodku (dzieci wybaczcie to coś ;-) , w 8 tygodniu było bicie serca. Tez miałam infekcje z drugim synkiem z antybiotykiem i wszystko było ok , nie powinno to miec wpływu - zagrozeniem jest np: grypa a zwykle infekcje nie powinny się "odbic" na ciąży. Ja przy obydwu poprzednich ciążach i teraz miałam takie bóle jak do miesiączki , przez kilka dni , bolał mnie jajnik, dół brzucha, piersi...wszystko po kilku dniach minęło. To są normalne objawy. Co prawda naczytałam się o ciąży pozamacicznej i troche wpadłąm w paranoję, ze mnie jajnik kłuje i pewnie zarodek rozwija się w jajowodzie...ale pozniej na spokojnie podzwoniłam do znajomych, które miał pozamaciczną - i ten bół to jest mega bół - kłócie nie do wytrzymania (czasowe nie non stop ale straszliwe). Tak, ze u Ciebie powinno byś wszystko dobrze ! A masz juz dzieci ?
 
anula u mnie tez nic nie widac :( a skzoda jeszcze gin mi kazal druga betke zrobic alena szczescie nie widzi nic niepokojacego co by sie odnosilo do ciazy poza macica wiec juz mi troche ulzyloufff ale myslalam ze malenko kropke zobacze.... no nic za tydzien w czwartek ide znow i oby bylo cos widac b o sie zesram chyba a tak mi zle dzisiaj bylo ze mialam tej ciazy juz dosc :(
 
reklama
Do góry