reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Dobry wieczór kochane,

Straszne co się dziś porobiło :/ Nie interesuję się polityką, ale doceniam wartość każdego życia, a to co się wydarzyło to olbrzymia tragedia. U mnie tvn24 od 9:30 non stop chodzi :-(

Witam nowe mamusie!

Jakoś tak nie wiem co dziś napisać, jutro coś skrobnę.
 
hej laski :)
Ale naskrobalyscie!!!
My korzystamy ze slonecznej pogody juz 3 dzien bo u nas tu roznie moze byc z tym sloncem...
Joaska dopiero jak przejzalam sobie watek to zaquwazylam pytanie o ginekologow. Powiem CI ze tutaj opieka nad ciezarna wyglada inaczej. PO pierwsze nie chodzi sie do ginekologow. Najpierw idzie sie do lekarza ogolnego...mowi sie mu o ciazy..on nawet nie bada. Umawia Cie do poloznej i cala ciaze chodzisz do poloznej...badania ginekologocznego nie ma. USG 3 razy w ciazu ciazy.
 
Gratuluję wszystkim grudniówką2010- spokojnych 9 miesięcy!!!!!
Grudzień to wspaniały okres na rodzenie dzieci- też rodziłam w grudniu.
Pozdrawiam
 
Chciałabym niesmiało dołączyć do wątku, jak wszystko dobrze pójdzie też będe mamusią grudniową. :-)
Niestety mam trochę obaw, no ale od początku. Ostatni okres był 02.03 w 29 dniu cyklu zrobiłam bete 212, po tygodniu w 36 dniu cyklu beta wynosiła 1977, zastanawiam sie czy to dobry przyrost w ciagu tygodnia?
No i jeszcze jedno w 36 dniu cyklu byłam u lekarza ale niestety nic jeszcze nie było widać i zaczynam obawiać sie że może to ciąża pozamaciczna.:-(
Ten tydzień wszystko wyjaśni, jutro odbieram kolejny wynik bety z 39 dnia cyklu i moze dla świetego spokoju zrobie badanie jeszcze raz, no a w piątek kolejna wizyta.
Ważny tydzień przede mną.
 
reklama
Chciałabym niesmiało dołączyć do wątku, jak wszystko dobrze pójdzie też będe mamusią grudniową. :-)
Niestety mam trochę obaw, no ale od początku. Ostatni okres był 02.03 w 29 dniu cyklu zrobiłam bete 212, po tygodniu w 36 dniu cyklu beta wynosiła 1977, zastanawiam sie czy to dobry przyrost w ciagu tygodnia?
No i jeszcze jedno w 36 dniu cyklu byłam u lekarza ale niestety nic jeszcze nie było widać i zaczynam obawiać sie że może to ciąża pozamaciczna.:-(
Ten tydzień wszystko wyjaśni, jutro odbieram kolejny wynik bety z 39 dnia cyklu i moze dla świetego spokoju zrobie badanie jeszcze raz, no a w piątek kolejna wizyta.
Ważny tydzień przede mną.

Gratulacje i trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli.
To Twoja pierwsza ciąża?
Lekarz mógł jeszcze nic nie widzieć bo jest poprostu za wcześnie, więc musisz być cierpliwa
 
Do góry