reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
witam dziewczynki ja dziś chyba sobie poleniu****ę, właśnie jestem po kąpieli i teraz leżakuję przed kompem i tv.
Jeśli chodzi o ciśnienie to ja jak miałam w poprzedniej ciąży zatrucie to najlepiej się czułam jak miałam najwyższe ciśnienie, ale nie chodziłam po sufitach.
Życzę wszystkim jak najszczęśliwszego piątku 13 buziaki
 
cześć dziewczyny
ja dzisiaj też od 6 spać nie mogę bo mężowi budzik zaczął dzwonić i skutecznie mnie obudził. ale wstawać mi się nie chciało więc polezałam do teraz :) no ale w końcu tak zgłodniałam, że musialam się ruszyć.
wczoraj wieczorem się posprzeczałam z moim A i chyba pierwszy raz poczułam co to burza hormonów hehe placzka kiedyś ze mnie nie była a wczoraj się poryczalam i uspokoić mnie ten mój małż nie mógł. już było dobrze i leżę w niego wkulona i ryczę... i przestać nie mogę - jakaś masakra :D
ogólnie to zabralam się za ogarnianie mieszkania bo w październiku musimy je opuścić. niby dużo czasu ale ja wracam do Pl, mąż też jeszcze leci teraz do PL a potem jeszcze do tego października trochę wróci tu popracować i pozałatwiać co trzeba i tak przeleci, że masakra. zresztą ja wolę sama poszykować na spokojnie co do Polski ma zabrać, a co ma zostać u mojego kuzyna na przechowaniu bo małż pewnie by wszystko wrzucił do kartonów i kuzynowi pozawoził :D ale ogólnie mam zamiar wszystko zrobić na spokojnie i się oszczędzać trochę bo od wczoraj mnie brzuch pobolewa - może za dużo się narobiłam hehe
 
Dzień dobry:) Dziewczyny mam takie pytanie. Spotkałam wczoraj znajomego (urodziła mu się córka w marcu) i powiedział, że dzięki temu miał 3 tygodnie wolnego. Tydzień jako tacierzyński i dwa tygodnie opieki nad żoną - słyszałyście o czymś takim?? Ja pierwsze słyszę że jest dwa tygodnie wolnego na opiekę nad zoną...
 
Dzień dobry:) Dziewczyny mam takie pytanie. Spotkałam wczoraj znajomego (urodziła mu się córka w marcu) i powiedział, że dzięki temu miał 3 tygodnie wolnego. Tydzień jako tacierzyński i dwa tygodnie opieki nad żoną - słyszałyście o czymś takim?? Ja pierwsze słyszę że jest dwa tygodnie wolnego na opiekę nad zoną...
Ok znalazlam odp na to pytanie i zamieściłam w "Ważne, przydatne,potrzebne"
 
myangel no dzis 13go w piatek, a ja na 13 mam wizyte z usg u gina :D


To na pewno będzie wyjątkowo przyjemna i szcześliwa :-D


Dzień dobry:) Dziewczyny mam takie pytanie. Spotkałam wczoraj znajomego (urodziła mu się córka w marcu) i powiedział, że dzięki temu miał 3 tygodnie wolnego. Tydzień jako tacierzyński i dwa tygodnie opieki nad żoną - słyszałyście o czymś takim?? Ja pierwsze słyszę że jest dwa tygodnie wolnego na opiekę nad zoną...


Pierwsze słyszę... Może miał po prostu jakiś dobry układ z szefem. Mój mąż brał normalny urlop, no chyba, że żona nie wiem w jakimś ciężkim stanie po tym porodzie to może i coś takiego przysługuje...
 
reklama
Tutaj:
https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2010-f354/wazne-przydatne-potrzebne-39129/index8.html

I może od razu odpowiem na moje wcześniejsze pytanie. Mąż może dostać 14 dni wolnego na opiekę nad żoną po porodzie, zaświadczenie takie (druk L4) wystawia lekarz rodzinny lub ginekolog tylko trzeba się upomnieć :)) Czasem się zdarza, że wystawia szpital ale przewaznie na 7 dni a po resztę trzeba lecieć do lekarza.


aha. No cóż ja o czymś takim nie słyszałam jeszcze ale dobrze wiedzieć choćmnie to już raczej nie będzie dotyczyło ;-)
 
Do góry