reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Hejka :-)
Ja mialam dzis pobudke o 7 i juz po sniadaniu jestem i sie lenie :-) Mam troche dzis pracy, ale poczeka jeszcze z pol godziny. A co :-)
I ciagle mysle o maluszku ktorego widzialam wczoraj. Mial 3 dni - w poniedzialek urodzil sie brat naszemu chrzesniakowi. Jaka slodzina. Jak pomysle, ze w moim brzuchu ksztaltuje sie podobny maluszek, to sie niezle wzruszam ;-)

PS. Skurcze precz!
 
reklama
myangel - jak wrocisz z wizyty to od razu daj znac!!!

sunnflower - trzymam kciuki za twojego. a ty w zwiazku z zaleceniem odpoczynku dostalam zwolnienie?

ja wczoraj bylam na kolacji firmowej z mezem - bylo b. milo i pyszne jedzonko :-) do tego dowiedzielismy sie, ze nasi znajomi, ktorzy dlugo staraja sie o dziecko i maja za soba jedno poronienie, znowu sa w ciazy. i do tego maja byc blizniaki :tak: termin na polowe stycznia, wiec moje dziecko bedzie mialo rowiesnikow.

dzis na 16.00 mam usg - juz sie stresuje ...
 
Hejak
śliczna dziś pogoda, więc wszystkim zycze wspaniałego dnia:)

sunflower zdrówka dla męża;) daj znac od czego to się stało:/

myangel jak tam wizyta???? i dzisiejsze samopoczucie???

gufi powodzonka na USG, wiele wzruszających chwil życzę;)))

misssiiss dobrze że wizyte gospodarzy macie za sobą:) no więc kiedy się tu migrujecie???:) macie juz cos na oku, jakies mieszkanko???
no bo liczę na jakąś kawusię jak juz się sprowadzisz;)

ewwe od czego znów te skurcze?:/ pewnie się nałaziłas tam na mazurach, w ogóle to jak wyjazd się udał i jak pogoda???:)

Ja koło południa uciekam do siostry, pilnowac jej Pawełka, ale to dobrze bo i Wiktor zmieni otoczenie, tam siostra ma wielki dom i ogród z placykiem zabaw więc jest gdzie szaleć:)
 
hej dziewuszki:-)

&&&&& za Wasze wizyty i brak skurczy.

Mnie już dziś nic nie łupie w krzyżu, ale nie będę tak przesadzać, powoli i spokojnie będę dziś wszystko robić.

Zaczynam się powoli nawet cieszyć z tych suwałk i przeprowadzki, dość długo byłam trochę tym przerażona, że daleko od domu, że brak znajomych, że nie wiem jak będzie z pracę, ale myślę, że jakoś się tam odnajdę, koleżanki może znajdą się w szkole rodzenia, postaram się złapać jakieś zlecenia na teksty w redakcjach, jeśli nie, to jak dzidziuś podrośnie to zrobię sobie podyplomowe z pedagogicznego i bibliotekoznawstwa, bo w końcu filologię polską skończyłam, tylko ze specj. dziennikarskiej, i jakoś będę próbowała się gdzieś tam zahaczyć do pracy... hihi

w sobotę mam usg połówkowe, już nie mogę się doczekać...

sunnflower zdrowia dla męża, a myangel napisz wszystko jak będziesz po wizycie

a połówkowe robi się tak jak wcześniejsze przez brzuch czy dowcipnie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie:)
Sunflower- super ze z dzidzi ok, z mężem też będzie ok- zobaczysz! trzymam kciuki i daj znać co i jak.
Sarka to miłego pilnowania :)
U nas dziś upał niemiłosierny, ale jakoś muszę dać radę przetrwać na tych walizkach...Już jutro mam nadzieję że w miarę bezpiecznie wrócimy do swojego domku.
Pozdrowionka i miłego dnia dla Was!
 
Witam szanowne ciężaróweczki :p

Aluśka wybywaj wybywaj do mamusi -numer telefonu masz- tylko ja potrzebuję z 1h na zebranie się .. :p

Tunia- super że boleści przeszły- teraz to już na spokojnie się zbieraj. Usg jest przez brzuch- chyba że będziesz chciałą żeby ci lekarz szyjkę zmierzył- to wtedy jest dowcipnie

Myangel, Ewwe- to ja się również witam w waszym skurczykowym gronie. Ile można nospy forte najwięcej wziąć? Trochę zaczynam się stresować bo 3 nospy forte to za mało. Lekarz na urlopie a wizytę mam dopiero 30.08. Pewnie znowu na cordafenie wyląduję- i znowu mąż będzie mi śpiewał " czerwona jak ceeegła...lalallal " A magnezu ile bierzecie?

Sunflower- Trzyma kciuki za mężulka- mam nadzieję że to coś co łatwo i szybko da się wyleczyć!
 
Ostatnia edycja:
Kurde mamolka, rozkazuję Ci się wypisać z naszego skurczowego klubu:) co do nospy forte to 3 x dziennie to chyba max, dołóż sobie do tego jedną zwykłą w tak zwanym międzyczasie....ja biorę 4x2 magnez, co do nospy to "połówkuję" sobie fortę i biorę po pół a częściej, a Ty ile brałaś cordafenu? ja mam do 3 x dziennie. A od razu się czerwona robiłaś po nim? czy to po jakimś czasie?:) bo słyszałam właśnie, że może tak być :) ja na razie czuję się świetnie po tym leku, ale kto wie? może do czasu?

Sarka, wakacje do aktywnych nie należały a skurczy dostałam od tak, leniąc się na plaży.i dochodziło ( o zgrozo ) do kilkunastu dziennie, więc wakacje miałam spędzone pod kątem schizowania głównie. Budziły mnie w nocy jak mamolkę skurcze i spać nie mogłam, bezsens.Ale tak to super, pogoda udana, w sumie pobyt tez, także spoko...martwię się tylko szyjką po tych skurczach, ale wyczuwam, więc staram się nie panikować:)
 
reklama
odebralam wyniki krwi i moczu. mocz w normie, co do krwi mam 4 ponizej normy, a najnizszy z nich to hematokryt, nizszy od normy o 3,9%.
musze tylko sprawdzic jak wygladaly moje wyniki przed ciaza [bo jusialam orzynajmnej raz w roku kontrolowac krew, w zwiazku z przebyta choroba, i zawsze mialam ponizej i powyzej pewne elementy] wiec sie nie stresuje.

najgorszy po tym pobraniu jest siniak na mojej dloni, pol dloni mam sine jakbym sie z mezem boksowala.
 
Do góry