reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
się pieskami nie przejmuj, nic zrobisz, natura, ale jak sunia ma cieczkę to ją trzeba odizolować od psa, bo jej jeszcze szczeniaki zrobi, z tymi kaucjami to problem jest, bo właściciel zawsze se coś może wymyślić byle jej nie zwracać, mam nadzieję, że nasz nic nie wykombinuje, mieszkania nic nie zniszczyliśmy, ale on jest straszny służbista i się czepia o wszystko i najmądrzejszy we wsi,

missiiss o dzidzie się nie martw, będzie dobrze, ja z moją dzidzią rozmawiam czasem w ciągu dnia i głaszczę brzuszek, ale też nie gadam ciągle jak najęta :-D
 
Z pieskami to musisz faktycznie uważać:-D! Jeszcze kilka dni i będzie po PTOKACH:tak:! Sunia cieczkuje okło trzy tygodnie a mniej więcej tydzień (ten środkowy) jest płodna. Może majtaski na cieczkę?? Ja nie preferuję takich gadżetów ale też nie mam problemów parki w domu. Mam tylko sunię i jej po prostu pilnuję! Wczoraj mój M dostał zjobki, że może z domu wypie...lać jak mi Ksenę dopuści:wściekła/y:! Bo on się tak czai:wściekła/y:! Ona już za stara na pierwszą ciążę i mogą być powikłania! Chyba bym mu jaja oberwała jak by jej się coś stało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:! To jest pies anioł!!!
 
kliwia nie strasz mnie :szok: mnie tylko dziwnie cmi ale nie gania do kibla. temperature tez mam ok.

odebralam wlasnie wynikii z piatku z moczu i wyszlo mi 10 leukocytow w polu widzenia i bakterie +. kurde wizyte mam dopiero za tydzien szlak jasny i gdzie ja mam teraz pojsc jak wszedzie sie czeka do gina 2 tygodnie ?? na ip mi wypisza recepte na zapalenie pecherza?? jak myslicie ? szlak jasny by to trafil... aagggrrr :(

tunia jak mam czarne mysli to sie kilka dni nie odzywam do niego :/

krolcia wlasnie myslimy o majtaskach ale jak ona bedzie siurac przez nie ? jak ona non stop chodzi ... jezu jeszcze 3 tygodnie z cieczka masakra... moja sunia to taki zapach jakis ma dziwny teraz bbrr ze mnie drazni.
 
missiiss a czemu suni nie dajecie zastrzyków żeby cieczki nie miała??? albo po prostu wysterylizować bo to naprawdę problem kiedy w domu jest drugi pies:/
z tym brzuchem skoro M miał przygode z kibelkiem to może faktycznie jakaś lekka jelitówka...
Gdzie mississ we wrocku dokładnie będziesz mieszkać?:)

Hałabała ja też jestem z Wrocka, :) w jakiej dzielnicy mieszkasz? do jakiego gina chodzisz? :)
 
sarka nie moge jej wysterilizowac bo ja chce mie szczeniaki ale ponoc przy pierwszej cieczce jest niebezpiecznie dopuszczac. ja mam chichuachuy dlugowlose i mam zamiar sprzedac jak sie oszczeni kiedys. a we wro nie wiem gdzie jeszcze bo moj m musi pierw robote znalezc. mysle ze od wrzesnia juz sie wprowadzimy do wro tylko ta praa niech bedzie :) to jak cos dam znac gdzie co i jak :) a sarka nie wiesz czy na ip mi wypisza recepte na ten pecherz??
 
Zapach dla Ciebie może i brrr ale dla piesków aromat perfum zniewalający!:tak::-D
Powodzenia życzę, bo nie dość, że te pieski mają problemy z porodami to jeszcze ciąża przy pierwszej cieczce! Oby udało Ci się zapobiec.
 
reklama
z tego co wiem na IP nie wypisuja recept! niestety! może idx z tym do pierwszej lepszej przychodni i bez badania pokaż wynik, powiedz co ci dolega i gin da Ci jakies lekarstwa skoro się obawiasz

Z pieskami rozumiem a ta rasa jest śliczniutka no i na pieskach można zarobić:tak:
a wiesz w jakiej dzielnicy będziesz mieszkać?
 
Do góry