reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

missiiss my Cię nie wyrzucimy ale porządnie przeszkolimy, żebyś się uspokoiła :-) oj coś ci samopoczucie bardzo dokucza. ale ja myślę nadal, że to ten stres tak na ciebie wpływa. wiem, że miałaś wcześniej problem ale tym razem zobaczysz - donosisz dzidziuśka i urodzisz całego i zdrowego maluszka :-) tylko spokojnie. mama zadowolona, to i maluch się lepiej czuje. te nasze maleństwa czują nasze nerwy.
 
reklama
missiiss nie swiruj! Nie wyrzucimy cie, nie gadaj bzdur :-D Tylko sie uspokuj. No gdybym ja siebie ciagle analizowala, kazde uklucie, kazdy bol brzucha z powodu jelit (a mam duze problemy z jelitami od lat), to bym oszalala. Juz na relanium leciala od miesiecy :-) Niedlugo wizyta i masz je czesto, wytrwalas juz tyle czasu. Nerwy tylko ci zaszkodza a nie pomoga. Spokooojnie.
 
dziewczynki wróciłam, jutro Was nadrobię, bo jestem dziś zmęczona podróżą, najpierw busem, potem odbieraniem dyplomu, bieganiem, załatwianiem i podróżą pociągiem do wawy, bo C. wrócił, od moich rodziców w poniedz samochodem,

ale czujemy się dobrze, jedynie brzuch pobolewa, ale po prostu rośnie, bo już widać, że w ciąży jestem :-D

powiedzcie co się stało z Pati26, ona tu z nami na grudniówkach była przecież, szok przeżyłam jak to zobaczyłam....:no:
 
missiiss z jelitami to ponoć tak ma być przez całą ciaże ja jem jak głupia wtedy śliwki suszone:/ troche przechodzi bo ból potrafi być straszny i ja się na ten ból oczywiscie obrazam i ide do wc sie wygazowac a potem wlasnie jeszcze sliwek ze 100-150g i mam spokoj na jakis dzien potem zas od nowa :eek: ale jestesm z Tobą!
 
Witaj Tunia :) Dobrze ze ok u was. Mam nadzieje ze wyjazd udany.
Pati 26 chyba u nas nie bylo (chyba ze cos przegapilam). Mimo wszystko straszna historia...
 
powiedzcie co się stało z Pati26, ona tu z nami na grudniówkach była przecież, szok przeżyłam jak to zobaczyłam....:no:

Ona na wrześniówkach była. Zginęła w wypadku samochodowym, wpadli w poślizg na jakiejś plamie oleju. JA też jestem w szoku - tyle planów, dwóch synków i córeczka w drodze:no:
Normalnie cały dzień myślę o tym jak życie jest kruche...przejmujemy się pierdołami i nie doceniamy tego co mamy.
 
ona była na wrzesniówkach, zgineła w wypadku była w 8miesiacu ciaży, poszukajcie w googlach wypadek na A1 i nie na plamie oleju tylko wjechali w naczepe cieżarówki bo facet z ciezaroki nie zdazyl zabezpieczyc tego odcinka drogi (wczesniej on uderzyl w barierke)
 
straszne to co się stało:-(....

Zapomniałam napisac że wczoraj kładę się do łóżka, sięgam na stolik nocny po lutkę (tam ja zawsze kladę) a tu nie ma...więc szukam wszędzie, w końcu znalazłam ja ....u psa w koszu:szok:....w połowie zjedzoną, porozkruszane tabletki, miałam prawie cały listek a zostały dwie:szok:najadł sie dureń jeden luteiny:-D jeszcze mu kurka mleko zacznie lecieć:-D
 
reklama
Najbardziej mi się smutno zrobilo jak przeczytałam w jaki sposób mają być pochowane :(((((
Wpis z księgi kondolencyjnej...
Pragnę połączyć się z wszystkimi w bólu i smutku.
jako bliska koleżanka Patrycji i jej rodziny pragnę w ich imieniu podziękować za wyrazy współczucia....Jest to ogromna TRAGEDIA DLA WSZYSTKICH .
Patrycja z Weroniką ma być pochowana w jednym grobie- Weronisie ma trzymać w objęciach...:( wtulone w siebie i juz na zawsze razem odejdą w wieczny odpoczynek.
Na pewno patrzą na nas z góry i uśmiechają sie jak bardzo były kochane przez wszystkich opłakujących ich odejście.
Patrycja była oddaną MATKĄ I ŻONĄ mogącą nieść przykład innym kobietą.
Zawsze uśmiechniętą pogodną i TAKĄ JĄ ZAPAMIĘTAJMY!!!
Z wyrazami szacunku:Women23

SZOK, smutek, niezrozumienie... sama nie wiem jak opisać uczucia, które mną w tej chwili kierują :-(
 
Do góry