reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Hej dziewczyny,
trochę mnie tu nie było, ale jelitówka i o mnie się upomniała :/ Zaczęło się popołudniu 2 dni temu- rzygałam co pół godziny cały dzień i całą noc, i jeszcze kilka razy wczoraj. Także jeste mega odwodniona ( spadło mi prawie 1,5-2 kg). Dziś już czuje że żyję. Synek też już powoli wychodzi z jelitówki. Wraca mi apetyt więc jest już super. Martwi mnie tylko temp.bo skoczyła mi wczoraj na 38,1, a dziś trochę spadła 37,7..

Aniołkowym mamom bardzo współczuję!

IzaDS Na zapalenie pęcherza nic nie poradzę :( Zrobiłabym na twoim miejscu jakiś posiew czy coś by zobaczyć z czym tak naprawdę walczysz.
 
reklama
Wszystkim Aniołkowym mamą składam wyrazy współczucia... to okropne co Was spotkało i żadne słowa nie opiszą tego jak jest mi smutno i źle. Jestem z Wami :* nie poddawajcie się i bądźcie silne!
IzaDS POLECAM na pęchrzerz Lakto Lady (Lacto Lady) jakos tak sie piszę. Ja mam wieczne problemy z pęcherzem a od tych tabletek szybko mi przechodzi. Można spokojnie brac je w ciąży, bo to sama żurawina z jakimiś bakteriami :-)
 
Dzień Dobry

Zdaje się że bedziemy rodzić w okolicach świąt Bożegonarodzenia :)
Test wykonalismy 2 dni temu :)
Teraz trzeba umówić się na wizytę u lekarza
 
wiemy od 2 dni zaledwie i nagle tego dnia ktorego sie dowiedzielismy wyszlo straszne zmeczenie, bole glowy, piersi :D
troche to smieszne chociaz zona powtarza ze juz ja wczesniej bolaly ;)

wczoraj w nocy byly tez placze :(
no i przy okazji troche nas tesciowa podlamuje ale ona juz taka jest :(
 
szwarou rodziną się nie przejmujcie.. u mnie na wieść, że będziemy po raz kolejny rodzicami ze strony moich rodziców wybuchła wojna i lamenty jak my sobie teraz poradzimy itp. itd. Tak było mi przykro, że święta wielkanocne spędziliśmy osobno- bo nie chciałam się z nimi widzieć. Teraz już rozmawiamy. Mają nauczkę, że trzeba się najpierw cieszyć a nie tworzyć pesymistyczne wizje przyszłości.
 
Oj zmęczenie, bóle piersi i bóle podbrzusza znam doskonale a o płaczach nie wspomnę. Od 6 tygodnia płakałam nawet na kreskówkach ;) Nie ma się czym podłamywać! I co najwazniejsze przez najbliższe 3 miesiące możecie się czuć zagubieni i przestraszeni ale to mija :) Teściową sie nie przejmujcie! Teraz jesteście w trójkę i musicie o siebie dbać i jak najmniej się denerwować. Obliczyliście już sobie, który to tydzień??
 
szwarou... u mnie na wieść, że będziemy po raz kolejny rodzicami ze strony moich rodziców wybuchła wojna i lamenty jak my sobie teraz poradzimy itp. itd.

Mamy dokladnie to samo. Beata sie przejela - a ja tylko zasmuciłem: myslalem ze beda sie cieszyc. I teraz postanowilem swoim rodzicom na razie nie mowic :]

Co do tygodnia to ciezko powiedziec :D nie wiemy kiedy byl ostatni okres ale wyglada na to ze miesiac temu co oznacza ok 5-7 tydzien. Zreszta to samo bylo z Zuza ;)
Szukam lekarza - juz zapomnialem jakie to trudne. Do tego ktory prowadzil ciażę z Zuza nie chcemy raczej wracac choc obylo sie bez wiekszych problemow.
 
reklama
Szwarou witaj i gratuluje :)

Witam tez wszystkie nowe mamusie :)

IzaDS lec moze do innego lekarza, slyszalam ze niektore mamusie w ostrych przypadkach braly furagin moze i u Ciebie po sprawdzeniu rodzaju bakterii zaaplikuja leczenie berdziej radykalne a potem faktycznie zurawinka jest rewelacyjna na te sprawy tylko musisz sprawdzac bo nie wszystkie nadaja sie dla ciezarnych.

Mamolka a mialam nadzieje ze umkniesz temu okropnemu chorobsku, dbaj o siebie!

a u mnie nie wierze ale snieg tak pada ze niestety musze stwierdzic ze zima wrocila, wszystko jest biale i zasypane a.. opony letnie! nigdzie sie dzis nie rusze wiec grozi mi gnicie w domku:)
 
Do góry