reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

achh rodzice maja sklonnosci do przesady niestety :/ przeciez skoro decydujecie sie na kolejna dzidzie to macie swiadomosc tego co was czeka, prawda jest taka ze jak jedno sie wychowa to i drugie sie wychowa, a nawet i trzecie:) poza tym ja jestem jedynaczka i wiem ze o wiele lepiej jest miec rodzenstwo i w dziecinstwie i w doroslym zyciu, niezaleznie od tego jakie sa relacje. I dlatego jesli wszystko bedzie w porzadku z moja kruszynka to jak najszybciej w miare mozliwosci bede chciala sprawic jej rodzenstwo. ale to takie dalekie plany ;/
 
reklama
My obaj mamy rodzenstwo i wiemy ze to duze szczescie. Zawsze chcialem zeby Zuza nie byla sama. Moze latwo nie bedzie ale nikt tego nie obiecywal.

Zreszta podobno przy drugim dziecku jest duzo latwiej :D
 
jakos tak radosniej jak jest wiecej dzieci :) poza tym jesli zamierzam tu osiasc na stale to wiadomo ze dziecko pozbawione bedzie kuzynostwa, babc i dziadkow wiec dobrze by bylo aby mialo kogos bliskiego procz nas.
 
pewnie jest latwiej, wiesz juz co i jak i duzo rzeczy masz po poprzednim maluszku najczesciej, wiele moich kolezanek nakupowalo cale worki ubranek i sprzetu dla pierwszych maluszkow a przy drugim juz wiedzialy ze to nie bylo potrzebne :D
 
cześć dziewczynki witaj szwarou -rodzinką się nie przejmuj,oni zawsze maja coś do powiedzenia,wiem to po sobie. Tak podobno jest łatwiej przy drugim ale ja już zapomniałam jak to jest bo moje dziecko jest duże i to będzie póżne macierzyństwo!!Wszystko się pozmieniało,jest łatwiej prościej!!!!!

jak zrobić suwaczek ????????kto pomoże
 
U nas jak wszystko będzie ok to między dziecmi będzie równo 2 lata. Więc większość rzeczy mam- choć niektóre wpadki ubraniowo- zabawkowo- sprzętowe chciałabym udoskonalić :)
 
Witam:tak:

Weekend spędziłam w szkolę, nawet egzamin w niedzilę zaliczyłam ale jestem z niego nie zadowolona bo dostałam 3 a żeby być zwolniona z całościowego egzaminu potrzebowałam minimum 4 :baffled: bo z wcześniejszych egzaminów miałam 5:dry: a ta 3 to z własne głupoty bo mieliśmy test a że miałam dużo czasu to zaczęłam sobie jeszcze raz sprawdzać i tak kilka odpowiedzi bez potrzeby poprawiłam na źle:angry: bo jakiś czort mnie podkusił:crazy: na szczęście pan zgodził się żebym sie poprawiała ( bo miały tylkko 1 i 2 się poprawiać) :tak::tak:
no to tyle po weekendzie u nas :-pa dziś na 14.00 na szkolenie;-)
 
reklama
Do góry