reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

hej dziewuszki a ja znow mialam pol nocy nie przespanej bol okropny zoladka misnie pozwolil juz druga noc :( dzisiaj moj gin ma dyzur na ip do poludnia wiec chyba jest juz od 6 rano co nie ?? bo nie wiem o ktorej mam do niego dzwonic... boje sie ze strace fasolke :(
boze niby lekarz mowi ze to zgaga ale cī zgaga nie piecze pali ?? ja mam taki ciezki zoladek jakby mi kamien tam wlecial i tak uciska ... nie pali a ni nic ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny w ten sobotni poranek
czesc dzoewczynki dawno mnie nie bylo i chyba bede musiala Was opuscic....caly dzien krwawie i mam skurcze wiec pewnie po mojej kropce.....
bardzo mi przykro, mam nadzieję, że jednak uda się fasolkę uratowac.
U nas nocka spokojna- mały przespał ładnie całą noc, tylko ja jak głupia od 3-4 cały czas czuwałam. Wszystko to trochę lepiej wygląda, więc jestem happy :D
oby kłopoty z jelitówką były już za wami
hej dziewuszki a ja znow mialam pol nocy nie przespanej bol okropny zoladka misnie pozwolil juz druga noc :( dzisiaj moj gin ma dyzur na ip do poludnia wiec chyba jest juz od 6 rano co nie ?? bo nie wiem o ktorej mam do niego dzwonic... boje sie ze strace fasolke :(
boze niby lekarz mowi ze to zgaga ale cī zgaga nie piecze pali ?? ja mam taki ciezki zoladek jakby mi kamien tam wlecial i tak uciska ... nie pali a ni nic ...
trzymam &&&&&&& aby to były tylk kłopoty z żołądkiem i by szybciutko Ci przeszły.

U mnie nadal głównym objawem ciąży jest sen, o 21 padam po prostu a rano normalnie wstaję, w sumie to mi pasuje, bo wcześniej mogłam siedzieć po nocach a do pracy z trudem wstawałam. Poza tym wydaje mi się, że odzywają się u mnie delikatne mdłości ale nie jest to nic czego nie można by było przeżyć.
 
zapraszam cie do nas Poronienia i zapalam światełko dla twojego aniołka (*) bardzo mi przykro ze spotkało cie to co mnie i wiele innych kobiet.....

to zaproszenie jest raczej przedwczesne, trzymam kciuki żebyś z nami została

hej dziewuszki a ja znow mialam pol nocy nie przespanej bol okropny zoladka misnie pozwolil juz druga noc :( dzisiaj moj gin ma dyzur na ip do poludnia wiec chyba jest juz od 6 rano co nie ?? bo nie wiem o ktorej mam do niego dzwonic... boje sie ze strace fasolke :(
boze niby lekarz mowi ze to zgaga ale cī zgaga nie piecze pali ?? ja mam taki ciezki zoladek jakby mi kamien tam wlecial i tak uciska ... nie pali a ni nic ...

mam nadzieję że to tylko zgaga i nic poważnego się nie dzieje
Dzieńdoberek,

Ja mam już poranne rzygańsko zaliczone:baffled: A potem z apetytem wszamałam śniadanko- jezu co ta ciąża robi z człowiekiem ...hehe

U nas nocka spokojna- mały przespał ładnie całą noc, tylko ja jak głupia od 3-4 cały czas czuwałam. Wszystko to trochę lepiej wygląda, więc jestem happy :D

trzymam kciuki za wyzdrowienie Twoich chłopaków ;-)
 
w uk nie ratuje sie wczesnych ciaz i oni jej nie daja zadnych lekow nawet jak pojedzie do szpitala a jak krwawi czysta krwia to albo to krwiak albo koniec jej kruszynki a jak sa skurcze to raczej to nie jest krwiak; moje zaproszenie jest z czystego serca a nie z zyczenia komus straty... pozatym jest tu jeszcze jedna aniołkowa mama ktora moze jak przeczyta mojego posta to wejdzie na ten watek i sie wygada bo nikt jej nie zrozumi tak dobrze jak kobiety ktore same stracily swoje dzieci
jak kogos urazilam to przepraszam
 
Pati.b fajnie że tu u nas napisałaś, szkoda tylko że z tak smutnego powodu :-( A prawda jest taka, że nikt cię tak dobrze nie zrozumie jak swój. My ty ciągle wierzymy że avani się uda, choć znamy powagę sytuacji- nadzieja zawsze umiera ostatnia!

missiiss1301 a może to są właśnie mdłości? Bo widzisz- ja to tak właśnie czuję- ściska mnie w żołądku i robi się mi niedobrze, następnie mam odruch wymiotny. Jak to nie to- to zapisz się do gastrologa choć nie wiem czy są leki które można brać w ciąży w I trymestrze. Może ci rennie pomoże- ja żarłam go graściami i jest bezpieczny w ciąży.


 
rany ja nie moge czytac waszych postow o mdlosciach bo mnie zaczyna zbierac na zwracanko, Missiiss mnie zgaga pali w przelyku i troszke nizej a brzuch mnie czesto boli jak by mi cos stanelo na zoladku poza tym mam wrazenie jak bym miala jakies zaparcia i ciagle jestem wzdeta :/ ale jak sie martwisz to pytaj lekarza bo ja pewnie bym zapytala dla mojego swietego spokoju:))

Pati.b widze ze w uk jest tak samo jak w norge, zreszta rozmawialam ze lekarzem Polskim i on powiedzial ze to normalne na zachodzie i tylko w Polsce tak sie cackaja i podtrzymuja za wszelka cene ciaze od poczatku.

Mamolka :) mam nadzieje ze teraz juz bedzie z gorki ze sprawami chorobowymi u Ciebie w domku :)
 
rany ja nie moge czytac waszych postow o mdlosciach bo mnie zaczyna zbierac na zwracanko,
obiecuję się powstrzymać w mych zapędach i mniejo tym wspominać :) ale o czym tu pisać jak ciągle mi niedobrze :p
A wiem, pochwalę się... mamy już zaorany i przygotowany teren pod wysiew trawy na działce. Pierwsze koty za płoty!!! huuura !!!
 
jejciu oby to byl zgaga ... lekarz tez mi to powiedzial jak do niego zadzwonilam kupilam wiec syrop i h. mietowa i jak mnie wezmie to bede probowala. najdziwniejsze jest to ze jak w ciagu dnia leze i ide spac to nic mnie nie boli a na noc to holernie :/ no nic oby jednak przeszlo bo gastroskopi nigdy w zyciu sobie nie zrobie bbbrrr

kurka mam ochote na skwarki i pierogimmmm :)
 
reklama
Witajcie kochana,
Wg dzisiejszego spotkania termin porodu mam na 4 grudnia więc znów zawitałam do waszego grudniowego wątku :-) I mam nadzieję, że już tutaj pozostanę! Dzisiaj strasznie mnie lekarz nastraszył i postanowiłam zmienić lekarza! Moje dziecko ma 0,9 cm a lekarz oceniał ciążę na 6 tydzień i stwierdził, że "serce bije ale dziecko powoli się rozwija" z tego co czytałam płód pod koniec 7 tygodnia ma właściwe tyle mm co moja dzidzia... i sama już nie wiem czy się martwić... bo wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach a wizyta kosztowała mnie 120 zł.
 
Do góry