reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
hej dziewuszki :)
salomi no dokladnie jak juzmialas przykre przypadki to powinnas isc wczesniej na zwolnienei i wypoczywac a szczegolnie jakmasz dzwiganie w pracy i zimno bbrrr... ja ide na zwolnienie pod konic kwietnia tzn od maja juz nie bede pracowac poniewaz mam zespol antyfosfolipidowy a to sie wiaze z ciaza wysokiego ryzyka... wiec bede siedziec w domu i sie pewnie bac czy znow sie sscenariusz nie powtorzy ale dzidzia nie bede narazac n stres w pracy ktory mam i na dzwiganie bo tez nosze duzo rzeczy. :)
na stale pracy nie mam ale po ciazy chcialabym otworzyc wlasna firme :)
 
hej dziewuszki :)
salomi no dokladnie jak juzmialas przykre przypadki to powinnas isc wczesniej na zwolnienei i wypoczywac a szczegolnie jakmasz dzwiganie w pracy i zimno bbrrr... ja ide na zwolnienie pod konic kwietnia tzn od maja juz nie bede pracowac poniewaz mam zespol antyfosfolipidowy a to sie wiaze z ciaza wysokiego ryzyka... wiec bede siedziec w domu i sie pewnie bac czy znow sie sscenariusz nie powtorzy ale dzidzia nie bede narazac n stres w pracy ktory mam i na dzwiganie bo tez nosze duzo rzeczy. :)
na stale pracy nie mam ale po ciazy chcialabym otworzyc wlasna firme :)

O fajny pomysł-własna firma. A czym chciałabyś się zajmować?
 
Missiiss gdybym mogla siedzialabym w domu do gory nogami przez dziewiec miesiecy ;D zeby tylko bylo ok, Ty tez uwazaj na siebie z calych sil jest na te chorobe jakies lekarstwo? przeczytalam sucha regule na ten temat i o sposobach leczenia nic nie bylo, same objawy i ew przyczyny.

hmm, jaka firme jesli wolno zapytac? :)
 
tasiulka, salomi firme dla dzieci z wszystkimi rzeczami i moimi rekodzielami :)

a co do zespolunf to ja uz po @ zaczelam brac clexane na rozzedzenie krwi zeby lozysko sie dobrze przyczepilo. i jak czytalas to pisze ze to ciaza wysokiego ryzyka... :( boje sie jak nie wiem co bedzie ale tak pragne dzidzia... tylko jeszcze moj organizm sie broni przed przywiazaniem do dzidzia do ciazy ... biore clexane zastrzyki w brzuch i chyba acard bede brala no i szew w okolicach 20tc na szyjke..
 
reklama
Do góry