reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Salomii wsółczuje Ci kochana tych stresów. A taki piekący ból to i ja mam. Pierwszy raz mnie dopadł jak podniosłam Lolka do góry.To było przed miesiaczką i wtedy pierwszzy ra pomyślałam, że musze uważać bo chyba, chyba..I teraz jak kichne albo gwałtownie wstane to mnie łąpie. Chos coraz rzadziej. Mnie coraz mniej ciagnie w dole brzucha albo ja sie przyzwyczaiłam i nie zwracam na to uwagi;-)Ale siedzieć schylona nie umiem no...Bo wtedy dokucza.. A jak rośnie to się czuje tak jakby mi ktos wsaDZIŁ DO BRZucha balonik i dmuchał hahahahaaaaaa.
Nio ja po lekarzu..JAk na złośc miał godzinne spóżnienie jak nigdy, Lolo szalał bo się nudził, a ja moge brac tylko leki ziołowe bez dziurawca i psycholog i bardzo dorażnie relanium.
Myślałam, ze nie dojde bo u nas tropiki. Koszmar.
 
reklama
Cześć mamuśki:)
dzisiaj się porządnie wyspałam, nawet się obudziłam sama 2 minuty przed budzikiem:)

Dziewczyny czy was dalej krzyże bolą? (ewentualnie kość ogonowa)?? Wczoraj była u mnie kulminacja bólu, płakałam stawiając prawą nogę tak mnie wszystko bolało. Nie mogłam ani siedzieć, ani leżeć a o wstani moglam pomarzyć... ok 22.00 nie mogłam juz nawet chodzić z bólu;/ Nie wiem czy to przez skrecanie tych mebli, zbyt duży wysiłek czy po prostu już tak będę miała:/
niestety dalej mieszkam z kartonami tylko,że w mniejszej ilości. Dziś poproszę tatę do pomocy żeby już skończyć. Mąż pomagał ale co to za pomoc jak wszystko musisz przynieść, podać, dokręcić, przytrzymać, samemu dokończyć itp. Lubię skręcać meble ale nie w ciąży;/

Krolcia te bóle to rosnący brzuch :) Wszystko się naciąga i boli. Zauważyłam, że jak mnie łapie taki ból to na drugi dzień już rezygnuję z kolejnych ciuchów bo brzuszek podrósł.

mnie kość ogonowa nie boli, żadnych bóli krzyża nie mam.
Za to pamiętam z porodówki, że w pewnym momencie zobaczyłam, że mi się trzęsą nogi, a ja tego nie czułam. To było od ucisku, bo mała już była w kanale rodnym i naciskała na nerw. Może jesteś tak zbudowana, że dzidziuś gdzieś tam ciśnie na nerw?
 
u Was już widać brzuszki? bo u mnie lekko tylko, i troszke mnie to martwi bo jak odeszły bóle piersi to nic nie czuję, czasem są mdłości i przeszkadzają zapachy jak się przejdzie koło perfumerii :baffled: a tak to idzie zapomnieć że wogóle jestem w ciąży :-(
 
słomiana nie kieruj się wielkościa brzuszka.Moja znajoma do 6 miesiąca to nie wygladała na ciąze, potem brzuszek aczął jej tak pomalutku rosnąć..W 30 tygodniu miała jeszcze maleńki..Dopiero miesiąc przed porodem jej się znacznie powiększył ale i tak ma malutki.
O zobacz tu jet w 31 tygodniu

A poza tym kochana to juz końcówka 12 tygodnia to dolegliwości ciążowe mogą ustępować.
 
Cześć kochane... Strasznie długo mnie nie było i tak do końca to nie wiem czy tu będę bywać, bo... Bo strasznie Wam zazdroszczę:( Ja jestem załamana przebiegiem mojej ciąży - zresztą identycznym jak pierwszej - wymiotuję kilkanoaście razy dziennie, nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, schudłam już 7kg i nie widzę żadnego światełka w tunelu... Codziennie to samo. Biedna moja rodzinka, mój mąż i synek są cudowni i starają się być dzielni ale widzę że oni już też ledwo dają radę... Jak widzę Wasze dyskusje o tym czy pić czy nie pić kawę... Ech, zazdrość mi dupsko ściska. Ja mam ścisłą dietę a i tak cokolwiek zjem czy wypiję ląduje w kibelku... Strasznego doła mam i nie wiem już jak sobie z tym radzić...:(Aha, 2 czerwca - nie mam pojęcia jak - ale udało nam się przeżyć ślub i w końcu jesteśmy małżeństwem. Cała ceremonia trwała 7 minut a na weselu goście niestety bawili się bez pani młodej, która jak zwykle utonęła w objęciach sedesu...Boże, niech to się już skończy....
 
Witaj! Ciesze sie ze slub mimo wszystko za toba i gratuluje ;-) Jeszcze sie wybawicie :)
Przykro mi ze tak przebiega twoja ciaza, mam nadzieje, ze z drugim trymestrem meka sie skonczy. Nie uciekaj od nas... moze potem, jak juz bedzie za toba wszystko, bedziesz mogla sie wiecej udzielac. Teraz mysle ze kazda z nas doskonale rozumie, czemu nie bywasz, i trzyma kciouki za poprawe :*
 
Antylopka chyba masz rację, mam nadzieję że Mały się ułoży inaczej i nie będzie kopał po nerwach:baffled: Swoją droga taki mały a już mamusi gra na nerwach ;-)
 
Hej krolcia!

Ja miałam podobne bóle, i moja pani doktor powiedziała , że te ukłucia wynikają z napinającej się macicy i powoduje to takie ukłucia po lewej i prawej stronie. Moja Pani doktor poradziłą łyknąć no-spę i magne B6 jak mnie bedzie kuło.Wziełam 2 razy przy ukłuciach Magne B6 i pomogło.

Nie martw się.

Pozdrawiam cieplutko!!
 
reklama
Hej Kochane!!

I jak wam mija czas w te cieplutkie dni?

Ja spędzam czas na tarasie, w cieniu oczywiście i klikam od dziś z wami:)

Powiedzcie mi, które z was siedzą w domku i nie pracują?jak wypełniacie sobie wolny czas?Bo ja do końca kwietnia pracowałam a teraz jestem już w domku...i aż mnie roznosi.....zawsze miałam dużo energii, ale już mi brakuje pomysłów na spędzanie wolnego czasu:)

Podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami...


Miłego dzionka!!

Lecę po truskawki i zjem całe kilo sama...hihihih
 
Do góry