reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
ewwe prawie uduszenia nie zazdroszczę ale przy czytaniu twojego posta aż mi kawą zapachniało i już chodziłam jak nakręcona :)
Elena ja kiedyś piłam inkę ale jak spróbowałam anatola to bardziej mi zasmakował. Dzisiaj jednak z rana zafundowałam sobie wielki kubek kakao :)
 
Anatol jest smaczny ale teraz w ciąży jakoś ciężko mi go wypić. Stoi i czeka w szafce na lepsze czasy.
 
Anatol to prawie kultowa kawa zbozowa :-D ale ja ostatnio Inke pije na pol z mlekiem :-)
Ja wlasnie dla mojego kochanego miesozernego meza robie spaghetti po bolonsku, a on mi dzwoni ze bedzie godzine pozniej. No chyba z wrazenia dzis zjem obiad sama wczesniej i nie bede czekac na niego ^_^

Z innej beczki. Macie moze problemy ze skora twarzy? Ostatnio mnie ciagle szczypie. Dosc mocno. Jest naciagnieta i podrazniona. Po jakimkolwiek kremie, do opalania, nivea soft itd. Normalnie nic nie moge wsmarowac, zebym nie dostawala szalu. Wlasnie eksperymentuje z oliwka. Heh.
 
Spróbuj kremu NIVEA tłustego tego niebieskiego. Mam kremy nawet po 140 zeta i teraz w ciąży łuszczy mi się skóra , a po tym nie. Dlatego się przerzuciłam.
 
a ja mam cerę nawet znośną, w każdym razie, jak nie pójdę spać w makijażu to nic się nie dzieje heheh
 
reklama
Nasza Zuzanka od ok 4-5 miesiaca przesypiala cala nocke :) z reguly wstaje ok 8. Czasem zdarzylo sie i po 9 ;) Ale wtedy to tez zasypiala po 23. To byly trudne czasy. Teraz juz nie ma popoludniowej drzemki wiec zasypia "po na wspolnej" ;) i wstaje po ok 12h

Co do kawy zbozowej to wstyd mowic ale moja Zuzanka 2 letnia jest amatorka kawy. I co najlepsze to woli oczywiscie zwykla od zbozowej :) oczywiscie gorzka bez odrobinki cukru i duzo mleka. Nie znam innego takiego dziecka :D
 
Do góry