reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

ja musze sobie kupic jakis dobry stanik mam 75D teraz bo z c to mi cycki wylatuja ale ja potrzebuje kurcze szerszy pod biustem - produkuja takie bo nie moglam znalezc. wszedzie tylko 75 gora :/ a w triumpfie sa takie wieksze obwody ?? i w jakich cena ch mniejwiecej ?? duzo dalas za tamten bella mama ??
właśnie z tego co pamiętam to te seria była tańsza od normalnych staników - każdy kosztował poniżej 100, chyba około 80 złotych. jeden kupiłam w ciąży i porodzie też mi świetnie służył, z tym że do karmienia wygodniejsze były z odpinanymi miseczkami. One są bardzo wygodne, ale nie mają usztywnianych miseczek (bo własnie dzięki temu są elastyczne. Nosiłam 75 D i E i dobrze podtrzymywały biust, ale sama musisz przymierzyć i zobaczyć.
 
reklama
A ja staniki właśnie kupuje w moim rodzinnym andrychowie, jak do rodziców przyjeżdżam,
kobieta ma hurtownie bielizny i ten sam towar co jedzie potem do triumf i innych firmowych, tylko jeszcze bez metek, i dziś za 3 staniki zapłaciłam 90 zł....
już od kilku lat po nie do niej jeżdżę, dopasowane idealnie, piorę w pralce, nic się nie niszczą, kolory nie szarzeją, z koronkami nic się nie dzieje, i dla mnie są idealnie dopasowane, jak dziś zdjęłam ten C i ubrałam D to tak mi było jakoś lekko :):)
 
cześć dziewczynki po długiej nieobecności w końcu jestem....
byłam w szpitalu bo jak się okazalo mialam krwiaka, a u mnie wypuszczają dopiero jak mija 7 dni bez plamienia....
więc poleżalam sobie trochę, ale na szczęście krwiak się wchlonął i już na spokojnie jestem w domu, dziś byłam też u lekarza na konroli czy aby napewno nie ma plamień i wyszlo, że wszytsko ok, tylko, że niestety będę musiała iść na test Pappa i kurde mam nadzieję, że będzie wszystko ok...........
 
kaczucha no nareszie jestes :) martwilysmy sie tu o ciebie :) super ze juz wszystko w porzadku i lez i odpoczywaj tez mialam krwiaka i plamilam na szczescie poprostu zostalam w domku i juz do konca ciazy bede sobie w nim siedziec :) a z dzidziem i badaniami napewno bedzie dobrze :) ciesze sie bardzo ze wrocilas :)

antylopka nie wiesz czy wieksz epo dbiustem maja ?? ja musze do galerii az jechac do triumpfa
 
no nareszcie kaczucha!
nie mogłysmy się Ciebie doczekać, ale to w sumie lepiej, że wypuszczają już jak całkowicie ustanie krwawienie - przynajmniej w domu już jesteś spokojniejsza


missiiss w triumphie mają spokojnie większe obwody:tak:

jejku znowu boli mnie bańka:wściekła/y: najgorsze są te boleści głowy wrrrr
 
hej hello ;)

no missiiss szalejemy co nie :) Oby tylko Salomii koszmary się nie spełniły :)

Witam nową mamę :) Udzielaj się jak najwięcej :) of kors wielgaśne gratulacje !

kaczucha super że już jesteś :)

Ja dziś od rana na nogach-później popołudniu wyszłam z synem na spacer i tak mnie w podbrzuszu kuło i było mi słabo,ze musiałam do domu wracać.

niedobrze mi :(

jutro z rana popisze bo już jestem dzisiaj nie do życia.
 
reklama
Dzień dobry:tak:

Jak zwykle brak mi czasu na codzienne zaglądanie do Was:zawstydzona/y: jak nie szkoła to szkolenie :confused: Wczoraj dla relaksu pojechaliśmy do Małego Zoo za Lublinem potem do MC Donalda na frytki ;-) a później do znajomych dziś siorka z maluszkiem mnie odwiedziła ale niestety żadnych zdjęć nie zrobiłam bo zapomniałam akumulatorki po wczorajszej wizycie w zoo naładować . W szkole jakoś leci pomału chociaż z racji końca semestru trzeba ocen nałapać więc co zjazd to egzamin w tamtym tygodniu zaliczyłam dwa przedmioty na 4 (z fizykoterapii i chemii) kolejne dwa już za tydzień (12-13.06) z kosmetologi i dermatologii:confused: i jeszcze kolejne dwa 19-20.06 i można będzie rozpocząć wakacje potem tylko zaliczyć egzamin fryzjerski i od leżeć do góry kołami:-):-)
a muszę się pochwalić ze moja Amandzia od kilku dni zaczęła mówić że mnie kocha:-):-) o jak przyjemnie jest usłyszeć na dzień dobry "Kocham Cię mamusiu":-)
A tak poza tym to od poniedziałku znów męczą mnie wymioty:-( a już myślalam że ten etap mam za sobą:dry:

a tu takie małe co nieco z zoo;-)
IMG_8092.jpgIMG_8044.jpgIMG_8101.jpgIMG_8122.jpg
 
Do góry