reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
firenka, agbar, Sunshine_Baby jakie macie terminy porodu? Pozwoliłam sobie was dopisać do naszej grudniówkowej listy i nie wiem gdzie was "wcisnąć" :p


Sama sobie wyliczyłam na 10 grudnia. Ale gin na razie nic nie mówił, mam kolejną wizytę na 22 kwietnia, czekamy na tętno dzidzi. Wczoraj byłam na wizycie i widziałam pęcherzyk. CZekam, i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
 
W pierwszej ciazy seksu mi sie wcale nie chcialo...nic a nic...oczywiscie nie odtracalam meza ale seks mogl nie istniec. Na samym poczatku to nawet nie moglam bo czulam dyskomfort..tak jakby puchlam i po fakcie i az bolalo....
Teraz wyglada to podobnie. Od momentu gdy dowiedzialam sie o ciezy seksilismy sie tylko raz (nie zebym miala na to ochote) i tez czulam dyskomfort juz po calym zdarzeniu..


Hmmm, ja właśnie bardzo mam ochotę, ale mam strasznie sucho tam, gin mówi że od hormonów. Kochaliśmy się tylko 2 razy po tym jak zrobiłam test i bolało mi. No i w ogóle mamy zabronione figlowanie od początku i mam nadzieję, że do kolejnej wizyty.
 
hej dziewczyny :-) witam z wolnego :-D huuurrraaaa
wczoraj na wizycie u gina widzieliśmy pusujace seduszko 3 mm fasolki...widok bezcenny:tak:

poza tym termin jaki mi gin wyliczyła to 3 grudnia...czyli + 2 dni do kalulatora...wg usg jestem w 5 t,6 tyg...czyli w 6tc. Hsg śliczne 26000 czyli wszystko w normie...dalej biorę No-spę forte 3 razy po 0,5 tabl i Duphaston 2 razy po 1.

Poczytam Was trochę i jeszcze oststki popracuje na kompie...muszę dziś dokumenty wysłac do Firmy, rozliczyć sie do końca i finito :-D
 
Oooo jaki ruch :)
olkale ale super ze juz widzialas serduszko :) Ja sie juz USG nie moge doczekac :) Na szczescie szybko zleci :)
Sunshine ja mam calkiem odwrotnie.....jest mi wiecznie mokro a seksu wcale mi sie nie chce hehehe
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki.

Ale mam dziś dobry humor- pewnie dlatego, że się w końcu wyspałam. Dziś mąż miał dyżur nocno- poranny przy Olku i mogłam się dłużej w łóżku powylegiwać z rana- a dziś tego potrzebowałam.

Już drugi raz piszę tego posta bo synek tak mi chciał pomóc, że wysłał go gdzieś w kosmos:confused2:

Dziś zacznę dzień od pytań :-p
Czy można usuwać zęby w ciąży? Bo mi znowu ruszyła 8 i idzie mi bokiem podrażniając dziąsło, już nie mówiąc że ściska mi pozostałe zęby, które w efekcie mnie bolą.
I czy mogę już zacząć brać witaminy dla kobiet w ciąży bo zaczęły mi się strasznie łamać paznokcie. Na razie jestem tylko na foliku.


sunshine_baby
No to cię spotkało z tym seksem :eek:

Dziś muszę poszukać ciekawych inspiracji na ogród. Bo właśnie zamierzamy zabrać się za naszą zapuszczoną działkę. Zaczynamy od podstaw a mamy do zagospodarowania jakieś 40x 28 metrów w nasłonecznionym miejscu. Na razie czyścimy z pozostałości po sadzie, przesadzamy ze 3 krzewy i zamawiamy faceta z traktorem z glebogryzarką. Bo koń nie da rady :confused2:
 
Do góry