reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

bry wieczór..
sarka ja też mam wózkowego rozdarciucha-dziwne to dla mnie bo Paulina mi pieknie spała, Ala do niedawna póki szłam tez- a teraz nagle sie obudzi, chwile polezy a potem chce wstawać.... i jak nie wezme na rączki mam ryk
wogole to dzisiaj zauwazylismy z małzonkiem ze ona to teraz chce byc noszona wyłącznie przodem do otoczenia, pozycja "bużka do buźki" niepasi...
co do sadzania to ja takiemu poduszkowemu mowie tez NIE... ja mowilam o takim wzieciu za raczki jak sama sie dzwiga i na chwilke do siadu potem spowrotem lezakowanko. Ala to na bujaku sie sama łapie za uchwyt i si edzwiga musze ja teraz zacząć przypinac bo bujaczek mimo że dosc głeboki ale żeby mnie pewnego razu nie zaskoczyła...
co do butów to ja teraz mieszkam w bloku i mimo ze PAulina ma kapcie to rzadko ich uzywa-biega głownie w skarpetkach, jak chłodniej to daje jej co najwyzej frotkowe albo takie antyposlizgowe-super sa takie z lidla-polecam.
a buty to zamierzam kupic dopiero jak sie chodzenie zacznie a wczesniej to najwyzej takie skarpetkowe lub jakies inne prowizorki
kurde zła jestem szukałam dzisiaj dla PAulinki jakiejś ładnej wyjsciowej sukienki i nic nie znalazłam-ni ebyłam w wielu sklepach ale raczej czarno to widze... i zeby jeszcze cena nie powalała to by juz wogole super było...
chodzikom tez zdecydowane NIE... ale pchacze są fajne
ja mam taki i polecam http://allegro.pl/fisher-price-chodzik-jezdzik-pchacz-lew-3w1-kubus-i1582359713.html-super muzyczka solidne wykonanie b.fajny.

lwiczka super ze sie odezwałas.. widze wiosna u Ciebie na całego... nawet w feromony nie musisz inwestowac tak chłopy do Ciebie lgnął:) zdrówka dla Sebusia... a co do Oliwki-moze zrób sobie z nią taki babski wypad-jak masz z kim Sebcia zostawić (niech ma Cie córcia tylko dla siebie przez chwile) moze pomoże a na pewno nie zaszkodzi:)
ewa bratowej to bym palme za fest pomysły dała... gdzie parasolka dla takiej maloty...
cos jeszcze mialam komus napisac ale zapomnialam
wiec wszystkim zycze spokojnej nocki
 
reklama
Dobry
Lwiczka witaj!!!! Zdrówka dla Sebastianka no i prosze sprawdza sie to co mówi moja mama, że ja chłopowi mówisz 'nie' to onbedzie za Toba latał..Tylko nie mój:-:)-(
Ach mam koszmarnego doła..do tego @ więc hormony szaleją...Mam już tak dosyć wszystkiego....Ech....Juz nie wiem kogo słuchać....
U nas pogoda się popsuła...Pada..Zimno, mokro....
 
Heh hej hej;-)
co tu taki pustki? !!!

Bodzia ja tez dziś dostałam @, wyczekaną jak nie wiem hehe:-p juz normalnie sobie nie radziłam ze swoimi naładowanymi emocjami, najbardziej M cierpiał:-D
U nas słonko, na razie nie za ciepło ale ma byc niby 18 st. Jedziemy chyba do mojej siostry, mają mega ogród i dom, więc może pomajówkujemy:tak:

Ja wczoraj z Biedronie kupiłam tą piramidkę FP, gra i świeci - polecam na all z przesyłką 79 zł a tam 44.90! jest jeszcze kula hula do raczkowanie:)
Wzięłam tez na próbe te nowe Dady, no no nawet nawet, zobaczymy jak pupina je zniesie:p na pewno w porównaniu do starych to niebo a ziemia!

lwiczka no widzisz! do wyboru, do koloru hehe:-D
Zdrówka dla Sebcia!
A co się dzieje z Oli? napisz więcej szczegółów...
 
sarka u nas te nowe dada super się sprawdzily. powiem tak - moje dziecko jest jakieś inne bo jak przez jakiś czas jechaliśmy tylko na pampersach to mu się dupsko zaczerwienilo, a jak tylko dada to wygląda super :-D

w ogole to dzień dobry. coś już to słońce nie grzeje tak jak wczoraj niestety :/
 
Hejka.;-)
Myśmy wczoraj zaczęli sezon grillowy na działeczce. No i chyba przewiało nam malucha:baffled:. Dziś z rana chrypka i trzy razy kaszlnął tak brzydko. Pojechałam do lekarza to sprawdzić i póki co jest ok osłuchowo. Jedziemy na zyrteksie, wapnie i witamince C. Mam nadzieję, że na tym poprzestaniemy. Dzisiaj piękne słońce ale wieje jak cholera, dlatego dziś chyba zrezygnuję ze spaceru:unsure:, żeby go nie doprawić. Otworzę na całą szerokość balkon i na dziś musi mu to starczyć:tak:.


Lwiczka super, że się odezwałaś. Zdrówka dla malucha.


Jeśli chodzi o butki to kiedyś przez przypadek usłyszałam wypowiedź Zawitkowskiego, że najlepiej jakby maluch chodził na boso i wzięłam sobie to do serca.
Mateusz dosłownie chodził na boso:-D. Żadne skarpety nie utrzymały się dłużej na nogach jak 5 sekund:dry:. Wszyscy na mnie: bosze:szok:, przeziębi się, załóż mu kapcie! Okazało się, że to moje bose dziecko było najzdrowsze z całej gromady dzieci znajomych chodzących w kapciach:dry:.
Pierwsze buty kupiliśmy na zimę, już wtedy chodził.
Pierwsze kapcie Mati dostał we wrześniu zeszłego roku, tylko dlatego, że musiał-do przedszkola:tak:. Po domu nadal na bosaka lata.

Sarka Ty się już doczekałaś @. Zazdraszczam:tak:. Też już bym chciała dostać, bo nerw to mnie ostatnio rozsadza:angry:. Nawet teściowi przez telefon się dostało:-p.
 
witam i ja
u nas dady na zmiane z huggiesami.
Wlasnie zaliczylismy spacer po rynku i Maca-frytki i McFlurry:) mniami... a dupsko rosnie i brzuch ni emaleje...
Moja Ala wczoraj przeszła siebie
wczoraj poszła spac o.....18.... obudzila sie na chwile mąż ją wziął do goscinnego i spala dalej do rana-z przerwami na jedzenie w nocy i obudzila ja o 5 rano kupa:) no ale w dzien to max 0,5 godzinki dwa albo czasem 3 razy i tyle
u nas tez sie pogoda psuje jak zwykle na majówke...
 
Witam majowo.
U nas pogoda nie zachęca do wyjścia z domu ;/ Dobrze, że rano zdążyłam wziąć Huberta do kościoła to chociaż godzinkę na świeżym pwoietrzu, bo dzisiaj już raczej nie wyjdę ;/
Lwiczka trzymaj się.
Bodzia faceci to chyba najbardziej niedopracowany wynalazek na świecie ;-)
Ależ bym sobie pospała....ahhh....ale Hubert nie popiera mojego pomysłu...brrrr...
 
Witam się majowo, u nas też pogoda nie najlepsza
wczoraj tak jak mówiłam byliśmy w zoo... zmachaliśmy się i wszystkiego nie zdążyliśmy obejść, dzisiaj jesteśmy wszyscy padnięci, najbardziej to chyba Wiktoria, którą niestety głupia mamuśka nie uchroniła od słońca no i ma na pyszczku czerwoną skórkę na policzkach wokół smoczka (zasnęła ze smokiem i tak ją słoneczko złapało), ja mam durną skórę co się od razu spala na czerwono i mam ogromną nadzieję że malusia nie będzie tego miała po mnie, ja mam płonące poliki mąż opalił czoło a Anula nic... jakoś niesprawiedliwie się dostało... wrażeń było ogrom, tylko zmęczenie daje o sobie znać, ale moja starsza to spisała się na schwał - chodziliśmy około 4 godzin(około 10 km przeszliśmy na pewno) a ona ani przez chwilę nie zamarudziła, gorzej trochę było z Wikunią - ta trochę pomarudziła bo nie przyzwyczajona jest jeść w takich okolicznościach, no i na spacerze szybko się wybudzała, zaliczała raczej krókie drzemki, nie tak jak w domku - tu potrafi spać do 3 godz z rzędu

U mnie Olek lata na bosaka a tylko w jednym pokoju jest wykładzina- niestety z nim to jak walka z wiatrakami- on nienawidzi mieć butów, skarpetek, rajtuzek i spodenek na nogach jak jest w domu- więc lata non stop w majteczkach. Ja zakładam on zdejmuje , ja zakładam on zdejmuje, a do tego wielkie oburzenie przy ubieraniu ....ehh
u mnie walka z Anią trwa codziennie - ona po prostu uwielbia biegać na golasa, wystarczy że spadnie kropelka wody na rajstopy, to już idą "do prania bo są mokre" a zarazem i zdejmuje cały strój, na nogach skarpety utrzymują się w ciągu całego dnia max pół godziny, rajstopy do godziny czasu, majtki chyba do pierwszego sikania bo potem nie chce się jej już wciągnąć i jeszcze siedząc na nocniku często się rozbiera do rosołu, jak pomyślę co to będzie w przedszkolu...
Bodzia ja tez dziś dostałam @, wyczekaną jak nie wiem hehe:-p juz normalnie sobie nie radziłam ze swoimi naładowanymi emocjami, najbardziej M cierpiał:-D
U nas słonko, na razie nie za ciepło ale ma byc niby 18 st. Jedziemy chyba do mojej siostry, mają mega ogród i dom, więc może pomajówkujemy:tak:

Ja wczoraj z Biedronie kupiłam tą piramidkę FP, gra i świeci - polecam na all z przesyłką 79 zł a tam 44.90! jest jeszcze kula hula do raczkowanie:)
Wzięłam tez na próbe te nowe Dady, no no nawet nawet, zobaczymy jak pupina je zniesie:p na pewno w porównaniu do starych to niebo a ziemia!
wy dopiero dostajecie @ a ja już ją mam od tygodnia, i to już druga w tym mies z przerwą chyba 3-4 dni, lekarz stwierdził że gruba śluzówka, cóż... złuszczać się może dłużej, jak sie nie skończy w ciągu 2 tygodni to wtedy mam się zjawić ponownie, a mi już po głowie chodzą głupie myśli, że on czegoś po prostu nie dopowiedział...
tą choineczkę z gwiazdkami z biedronki też kupiliśmy - na razie uciechę z niej ma Ania, mimo że to już nie na jej wiek ale ona akurat takiej zabawki nie miała, no to teraz musi się nacieszyć, kule gule mamy aż dwie inne więc już nie było sensu tej kupować, choć nie powiem mężowi bardzo się spodobała...
my też na biedronkowych dadach jedziemy prawie od urodzenia (były tylko 2 paczki pampersów) i na razie nie było żadnego odparzenia ani krostek

sarka u nas te nowe dada super się sprawdzily. powiem tak - moje dziecko jest jakieś inne bo jak przez jakiś czas jechaliśmy tylko na pampersach to mu się dupsko zaczerwienilo, a jak tylko dada to wygląda super :-D

w ogole to dzień dobry. coś już to słońce nie grzeje tak jak wczoraj niestety :/
oj u nas to nawet deszczem trochę sypnęło, a teraz to najstarsza i najmłodsza część rodziny śpi, ja swój sen już zaliczyłam między 8 a 10godz.
 
Hello
strasznie pusto tu dziś :-)
Mój Mikoś już śpi niestety,nie udało mi się go przytrzymać do 20 :/ ciekawe o której mi wstanie i ile będzie pobudek :/
Jeśli chodzi o @ to u nas nadal cycolonko troszkę plus AZALIA więc nie ma co liczyć na @,z jednej strony dobrze,a z drugiej to bania,bo nie ma 100%-centowej antykoncepcji heh
 
reklama
Do góry