reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Mamolka - pocieszyłaś mnie z tymi cyckami bo ja przed ciążą miałam takie nawet ok jak je push up`em podniosłam a teraz nawet i to nie działa, cycki zniknęły.
A moje dziecko do dzisiaj mama cyca jak sobie w nocy nie potrzyma (bo jak go odstawiałam jak miał 2 lata to wpadłam na pomysł żeby sobie na pocieszenie trzymał rączką cycy choć trochę i to trochę trwa już ROK) ale teraz muszę go odstawić hehehhehe

U mnie z objawów to tylko zawroty głowy.... ale w poprzedniej ciąży mdłości mnie zabijały przez 3 mc
 
reklama
Witam przyszłe mamuśki :-)
Przeglądałam akurat forum i zauważyłam że już grudzień u nas gości :-) Ja jestem w 18tc i mam termin na połowę września... Życzę wszystkim powodzenia i pociechy z brzuszków ;-)
 
dzień dobry:happy: gdyby nie te dzisiejsze mdłości to było by wspaniale:dry: męczą mnie od rana i męczą i przestać nie mogą:baffled: a jadąc na szkolenie i z powrotem to już myślałam że nie wyrobie:baffled:
no i biorąc to pod uwagę chyba u mnie na dziołchę się zapowiada;-)
 
aaa ja nie wierze w to ze jak wymioty i mdlosci to na dziolche :)
Z Michalem nie mialam ale moja kuzynka wymiotowala do 6mc i syna ma :)
Zalezy wszystko od organizmu :)
takie rzeczy zostaly wymyslone jak jeszcze USG nie bylo i mamy nie mogly sprawdzic kto tam mieszka hehehehe
 
Witam przyszłe mamuśki :-)
Przeglądałam akurat forum i zauważyłam że już grudzień u nas gości :-) Ja jestem w 18tc i mam termin na połowę września... Życzę wszystkim powodzenia i pociechy z brzuszków ;-)
Serdeczne gratulacje i szybkiego porodu życzę:-):-):-)
no u mnie to na bank nie zaden stan zapalny a rczej zmiany w sluzowce w poczatkowej ciazy :)
avani to dobrze że żadne stan zapalny się do Ciebie nie przypałętał:tak::tak:
Ja i mój mąż nigdy nie stosowaliśmy antykoncepcji zawsze mówiliśmy sobie że jak będzie dzidzi to będzie i będzie zajefajnie,ale ja już się bałam że może jest coś nie tak,bo przed ślubem byliśmy 4 lata i nie zaszłam w ciąże po ślubie też nic nie wychodziło,więc stwierdziliśmy że poczekamy do wakacji i jak nie będzie dzidziusia to pójdziemy na leczenie,a tu wystarczyło że zwolniłam się z pracy,odstresowałam i udało się!!! heh
stres robi swoje:baffled:
Do mnie to dopiero niedawno zaczelo docierac ze naprawde jestem w ciazy :)
do mnie dotrze tak naprawdę jak zobaczę moje maleństwo na usg:tak::tak:
Zaczynam się martwić o juniora- ostatnio śpi niespokojnie- budzi się z płaczem, dziś mi spał 1h! na ramieniu jak małe dziecko. Taka przytulanka się zrobił- tylko na rączki i na rączki.
ohooo chyrczy mi i ma katar-- temp podwyższona 37,7 :confused: :-( Nie lubię jak on choruje
dużo zdroweczka dla synia:confused::confused:
aaa ja nie wierze w to ze jak wymioty i mdlosci to na dziolche :)
Z Michalem nie mialam ale moja kuzynka wymiotowala do 6mc i syna ma :)
Zalezy wszystko od organizmu :)
takie rzeczy zostaly wymyslone jak jeszcze USG nie bylo i mamy nie mogly sprawdzic kto tam mieszka hehehehe
no niby tak ale wiesz pomarzyć zawsze można :-p
 
Witam i pozdrawiam. Radosnego czasu oczekiwania wszystkim życzę-:))) Mi też się w końcu udało i Laura będzie mieć rodzeństwo-;)
 
hej Olcia witaj wna pokladzie :)
firenka plec pierwszego dziecka powinna byc jak najbardziej obojetna :) Z drugim dzidziusiem juz jest ciut inaczej bo np kimus sie moze parka marzyc :)
 
reklama
Do góry