reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Witam w biegu ...

Podobnie jak wiekszosc z Was padam na twarz przed tymi swietami :/ wszystko na ostatnia chwile: zakupy, pisanki i masa innych pierdulek. jeszcze Nince obiecalam mazurki zrobic ... a jutro mamy urodziny kuzynki i wujka na 15 i przez to jeden dzien przygotowan wypada :(

Alicja maruda straszna - pediatra powiedziala, ze ma spuchniete dziosla na dole, wiec moze to zeby. do tego nie zrobilam morfologii malej, bo w medicoverze chcieli jej z zyly pobierac i nie dalam ;)

a Nina czyms sie przytrula i dwa razy dzis wymiotowala :(
 
reklama
witam ja tylko na chwile zycze WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT

a moj mały brzdąc dziś zaczał juz nie tylko obracac sie z pleckow na brzuszek ale i odwrotnie wiec teraz turla sie na lewo i prawo. dzis sie tak przeturlał przez pokoj ze znalazł sie juz prawie w wyjściu :-)
ostatnio mamy ogrome problemy z zasypianiem spokojnie jest tylko na nocne spanie w ciagu dnia koszmar jedynie zasypia na spacerze w domu tylko wrzaski :-(
 
Nina dostala goraczki i cos czuje, ze to jelitowka :((((( ale wymiotowala tylko raz i nie ma wogole rozwolnienia na razie. cud bedzie, jak Alicja sie nie zarazi ... ale mi sie swieta zapowiadaja :(
 
gufi może nie będzie tak źle!!

mężulek w nocy przylatuje :-D nie wiem czy będę miała czas zajrzeć więc WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!

A ja już troszkę zestresowana wyjazdem. świąt za bardzo nie czuję. jak mój mały krzykacz zacznie wrzeszczeć w samolocie to nas wygonią hehe ale dobrze, że nie będą mieli gdzie :-D zobaczymy jak zareaguje na wszystko - nowe miejsce, inny klimat. no ale nareszcie będziemy znowu mieszkać sami!!
 
Witam wieczornie:)

gufi kochana przy zatruciu też jak najbardziej może być gorączka! No zdrówka Nince i Wam zyczę żeby się przewiało i jutro było dobrze!!!

Wy w biegu a ja jakoś tak na luzie podeszłam, bez szaleństw, kuchennych rewolucji też nie bedzie bo bedziemy u siebie w te dwa dni tylko na sniadaniu, więc robietylko sałatkę jarzynową, kielbaskę białą i jajeczka:) z ciast sernika i mazurka z kajmakiem:p wszystko jutro po Kościele

Tym co nie wyjechali to szerokiej i szczęśliwej drogi zyczę!!!

Moja niuńka też coś sie spacerowo popsuła, potrafiła twardo godzinami spać w wózku a teraz....góra 20 snu potem polezy poobserwuje drugie tyle a resztę chce na rękach eeech. Dziś pogoda cudna, Miluska bez czapki paradowała:)

Yvona zrób sobie wymaz bakterilogiczny, może masz jaąs bakterie np gronkowaca w gardel kr=tóry wywołuje permanentne infekcje i tym samym zarażasz dzieci, nawet nie mając aktywnej choroby

RÓWNIEŻ ŻYCZĘ WAM WESOŁY, POGODNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT, UDANEJ POGODY, RODZINNYCH SPACERÓW, DUŻO MIŁOŚCI I NIEZAPOMNIANYCH CHWIL Z NASZYMI MALUCHAMI :tak:;-):-)
 
aaaaaa zaraz wyjdę z siebie!! wszystko się bombowo zapowiada... właśnie mąż zadzwonił z lotniska, że samolot jest odwołany!!!!!!! w nocy miał być w Poznaniu... może puszczą jakiś zastępczy jutro, a może i nie... no po prostu rewelacja - idealny początek świętowania.
 
Bodzinka zadarłaś z sąsiadami-przechlapane ;-)

Gosia uśmiech bo stracisz świąteczny nastrój

Jeszcze jutro kosmetyka mieszkania w ŚWIĘTA!!!
 
HAŁABAŁA akurat myślałam wczoraj o tobie! W ogóle już kiedyś o ciebie pytałam więc bardzo się cieszę że zajrzałaś. Już się martwiłam, ze u Was coś nie tak więc ciesze się że oprócz rehabilitacji u was wszystko dobrze :tak: Oczywiście (spóźnione ale szczere) GRATULACJE!;-)

Gosia B. współczuję :-( mam nadzieje, że jednak szybko do was dołączy na świeta!

DZIEWCZYNY ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIAT!! ZDROWIA ZWŁASZCZA DLA GUFOWEJ NINKI :tak:
 
reklama
W ten dzień jakże uroczysty,
w którym nasz Pan powstał,
oddajmy hołd nasz Jemu.
A ta chwila cudowna
niech zagości w sercu Twoim.
Już króliczek z barankiem
bawią się w koszyczku
jajo pomalowane w kolorach tęczy,
Kiełbaska z chrzanem
pięknie pchnie na stole.
A gdy najdzie poniedziałek,
niech na Tobie sucha nitka nie zostanie.
Wesołego Alleluja!

 
Do góry