reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Emla - ta maść albo plasterki też są.
No i po świętach - cały misterny plan odchudzania w pi..u
Dobrze że już po. Byliśmy dzisiaj nad jeziorkiem - dzidzioch spał 5 godzin - ciekawa jaka nocka będzie...
 
reklama
tak wielkie dzięki :-):tak:

nosidełko super i już wypróbowane przez córę ;-) gdyby nie Ty pewnie nigdy bym się nie zdecydowała na kupno czegoś takiego :-)

jeszcze raz ogromne dzięki i jeśli kiedykolwiek coś byś potrzebowała to wal śmialo postaram się odwdzięczyć :happy2:
 
hej,
no i po świętach:)
w 1 dzień świat byliśmy u teściów, Maciuś zrobił furorę, bo w ogóle nie płakał i do każdego się śmiał i gadał po swojemu:)
a wczoraj pojechaliśmy nad jezioro i troszkę pospacerowalismy. Byłoby super, gdyby nie to, że młoda wymiotowała kilka razy :(( a wieczorem luźna kupkę zrobiła.
Ale dziś widzę, że już wszystko w porządku.
 
reklama
Witam poświątecznie!
Hałabała, fajnie że wróciłaś, a gdzie Ty się podziewałaś, co?;-)

2 kilo na plusie to i u mnie są, bo dałam sobie luz, ale zaraz się z nimi rozprawię:-D

Podróż minęła zaskakująco dobrze, w sumie 6 godz, czyli o 1 h dłużej niż zazwyczaj, ale były 2 przerwy na rozprostowanie kości i karmienie;-) Młody mało spał, bawił się grzecznie. Generalnie nas zadziwił, bo mimo, że u teściów było mnóstwo rodziny, ludzi w sumie obcych, to do wszystkich się uśmiechał, do każdego szedł na ręce - maskotka świąteczna:-) Obyło się bez histerii, marudzenia... chyba ktoś mi dziecko podmienił;-) Do tego zaczął samodzielnie siedzieć, więc zachwytom nie było końca....

A ja jutro wracam do pracy:-(
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
dobrze się składa, że są tylko 3 dni, potem wolne, 3 dni i weekend - tak się powoli będę wdrażać. Ale i tak mam doła :dry:

Za to Wam życzę miłego dnia:-)
 
Do góry