reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Bodzinka no ja 2 razy trabilam ze moge Ci pozbierac i przywiezc :O:O:O i czy chcesz??? ale nie odpowiedzialas wiec nie pozbieralam :( no moglam priva wyslac ale jakos bylam pewna ze przeczytalas bo odpowiadalas skrupulatnie na to co dziewczyny pisaly.
 
reklama
Bodzinko ja też na bezpłatnych, i na razie wystarczyło - następne dopiero jak niunia będzie miała pół roczku, a z tą kawą to nie przesadzaj - trzeba i dla siebie mieć chwilę,... gorzej jak wejdzie to w krew tak jak mi (ażem dostała przezwisko na forum że jestem leniwym wróbelkiem, co gorsza zasłużone :baffled:), bo mi starsza jeszcze w piżamce biega
Sarka emla któraś z tutejszych stosowała i z tego co pamiętam było że dobre
 
Bodzinka no ja 2 razy trabilam ze moge Ci pozbierac i przywiezc :O:O:O i czy chcesz??? ale nie odpowiedzialas wiec nie pozbieralam :( no moglam priva wyslac ale jakos bylam pewna ze przeczytalas bo odpowiadalas skrupulatnie na to co dziewczyny pisaly.
Kajam się w popiele.....Może powinnam okulary zmienic?? Jajku jak mi strasznie głupio...Nie masz nawet pojęcia...Dla Ciebie z przeprosinami


Uploaded with ImageShack.us
Bodzinka - a mogą być pudełka a nie puszki - bo my na bebilonie - to takie mogą być?
Mogą.
Wrublik Karol tez w pizamie a ja mialam iśc na adm i do urzedu iii znowu nie poszłam...
Ide maluda ryczy..Zęby..
 
Rzeszowianki, a macie czas we wtorek albo środę po Świętach koło południa? Bo Mąż będzie jechał z autem do mechanika i może nas gdzieś podrzucić na spacer :) Hm?? :)
 
Ewa!!! teraz skojarzyłam, widziałam tą książkę "12 x śmierć" w "kawie czy herbacie" i juz wtedy zaciekawiła mnie a teraz to tym bardziej poczuwam się zobowiązana do poczytania, no skoro koleżanka to przerabiała ;)
a przede mną leży Nicholas Sparks "Jesienna miłość" wczoraj nie mając za bardzo czasu przeczytałam 100str dziś mam tyle samo i skończę, a podawali że średni Polak statystycznie czyta bardzo mało tylko 5% czyta ponad 7książek na rok, u mnie to chyba 7 książka od początku roku a gdzie jeszcze koniec, tak samo jak pisała Bodzinka też kocham czytać...!
 
ewa jak wrócimy w pon.po swietach to mi wtorek pasuje a jak Mąż wezmie wolne to mi lepiej we srode...
teraz zaczynam zwracac uwage na korektorów i musze powiedziec że jest wiele EW tzn dziewczyn o imieniu Ewa które korygują;)
a ja pochłaniam Larssona wiec uciekam bo wciągnął...
 
reklama
Do góry