reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

a co to za handle i wymiany??? zeby do Was policyja nie zawitala...;)
renczysia Paula w złobku wiec ja tylko z Ala... jakby nie wialo to moze na rynku albo na plantach bysmy sie spotkały?

Pasuja mi obydwa miejsca tylko żeby pogoda była ok no i godzina w miarę,tylko nie 8 rano ehhehe

Ja dzis miałam siedzieć w domu ale nie mogłam juz wysiedzieć i o 15 poszłam na spacer i wróciłam o 17,Mikos spał cały czas plus jeszcze w domku przed spacerem póltorej godziny :-)
 
reklama
ewa dasz rade z Twoimi zdolnosciami kulinarno-organizacyjnymi na pewno zaskoczysz kolege;)

słuchajcie mam pytanko-czy można wozić dzieci z przodu? jest jakis zakaz?

No właśnie nie - kupiłam ciasteczka. Udało nam się z Frankiem na chwilę wyjść między deszczami. Nie mam siły na nic więcej. Zresztą kolega nie ma siedzieć długo. Planowałam upiec murzynka, ale nie mam masła, a jak bym zaczęła po powrocie do domu, to byłby jeszcze za ciepły...

Można wozić na przednim siedzeniu, ale musi być poduszka wyłączona.

Ewa Ty to jesteś maniak allegro!! ;p

No jestem :) Ale jak już kupuję jedną rzecz dzieciową, to zazwyczaj szukam u jakiegoś sprzedawcy, który ma dużo rzeczy innych, które prędzej czy później się przydadzą - żeby nie płacić kilka razy za wysyłkę, bo to zazwyczaj dość tanie rzeczy.
Poza tym w ciąży zrobiłam sobie w pewnym momencie listę rzeczy, które zostały do kupienia. Po cenach sklepowych wyszłoby jeszcze ok. 2200 zł do wydania. Na Allegro wydałam ok. 1000 zł. Więcej argumentów nie potrzebuję :)
 
Ja też jak już coś zamiawiam to u jednego sprzedawcy kilka rzeczy....Ale najgorsze w kupowaniu na allegro jest czekanie za przesyłką ;-) Ja to jestem w gorącej wodzie kąpana i wszystko lubię mieć na już ;p
 
Buzc - w takiej sytuacji zamawia się rano, płaci przez Płatności Allegro, wybiera przesyłkę kurierem i na drugi dzień masz wszystko w mieszkaniu :) No ale dobę trzeba faktycznie poczekać ;)

A tak w ogóle to dziękuję Wam za takie globalne uznanie dla mojego Męża - miło mi :) Faktycznie fajny z niego gość ;) Ale ze mną też raczej nie ma źle - mam nadzieję ;)

***
A powiedzcie mi jeszcze, czy Waszym dzieciom też czasem drży bródka przy jedzeniu (szczególnie jak wtedy zasypiają)? Bo nie wiem, czy to normalne, czy pytać neurologa jak będziemy w maju na wizycie. Pewnie i tak zapytam...
 
Dziewczyny wyszła nam górna PIĄTKA :szok: Jutro wizyta u pediatry przy okazji szczepienia. Dzisiaj był dzień marudy ale nie ma się chyba co dziwić :-( Mąż kąpie małą więc spróbuję Was nadrobić.
 
ja tez wiekszosc rzeczy kupowalam i kupuje na allegro i kilka rzeczy razem od jednego. maz mowi ze jestem juz maniakiem i siedze jak tylko moge i wyszukuje najlepsze i najtansze ale zawsze cos przyoszczedze.
kurde moja lenka od jakis dwoch dni jakas podejrzanie grzeczna i spokojna, nie robi awantury w dzien jak jest spiaca tylko ja odkladam poglaszcze po pleckach i juz spi, sama potrafi parenascie minut z zabawkami gadac, jakby mi dziecko podmienili
 
Ewa normalne, że drży. Ale zapytaj. Kto płyta nie bładzi spi spokojnie.
Carine dzieci sie zmieniaja...W mojego dla odmiany wścieklizna wstępuje.
Przed chwilą zaaplikowałam mu paracetamol bo masc nie pomagała a gryzł wszytko w okolicy co mu sie udało wepchac do pysiaka. Dostał cyca u spi juz spokojniutko ufff.
 
Thinka jak Lusia ma na imie?? Bo ja wymyslilam ze Lucyna hehe :D jak by co to mnie popraw :D piatka?? a w jakiej kolejnosci wychodza wogole? bo wydawalo mi sie ze od jedynki.. i ze od wychodzenia ta nazwa... te nasze dzieci grudniowe to jakies specyficzne hehe Krzys ma trzonowe a Lusia piatke :O Luiza moze?

No dzieci sie zmieniaja.. moja na przyklad nie chce jesc mleka ¤"!"¤!%%"#%!!%¤//&¤!!!
i to za sprawa cholernego jablka i marchewki!!!!
a bardziej jablka :/ mleko z dodatkiem jablka i owszem ale musze wpierw nacisnac by posmakowala :=O czuje smak samego mleka to drze sie, placze, zaciska usta, wyrywa glowe i robi wieloryba czyli pryska mlekiem jak wieloryb woda hehe bardzo tworcze, daje jej wode i picie to pije, jablko je az sie trzesie, mleko..jw :/ czyli ze co ja mam robic?? Druga Gufi mi sie trafila :/ chyba musze sie z Gufiowa mama skontaktowac w ramach porad heehehe

Ewa Arlence tez drzy broda czasem i na dodatek raczki, wyglada jakby sie trzesla do jedzenia, raczki to szczegolnie jak robi wieloryba hehe
 
moja mama wlasnie leci do Szczecina z Oslo buuuuuuuuuuuuuu:(((((((, sama sobie poradzila, jestem z niej duuuuuumnaa!:D:D:D
buuuuuuuuuuuuuuuu :(((((((((((:)((((((((((( jak gadalysmy przez telefon to dalam Arlence babcie i jak uslyszala jej glos to zaczela odwracac glowke i szukac a potem smiac sie :(((((( buuuuuu
 
reklama
Cześc i czołam, ja tylko na sekundkę.
Dziś po raz drugi z Krzysiem wylądowałam u pediatry:/ Przeszło mu już ale zaraził mnie wirusowym zapaleniem krtani i... potem zaraził się ode mnie:( Niestety bez antybiotyków się nie obyło a co gorsze wymiotuje po nich więc czeka mnie kolejna wizyta u pediatry na zmianę antybiotyku:( Także dzisiaj kurujemy sie obydwoje - ja na antybiotykach i Krzysiulek też.


Salomii przykro mi strasznie, że twoja mama musiała juz lecieć do PL :( Napewno bardzo ci sie za nią tęskni zwłaszcza teraz gdy sama jesteś mama i masz Arlenkę. Głowa do góry niedługo znów się spotkacie!! A z tym mlekiem mnie zaskoczyłaś chociaż powiem ci, że mojej koleżanki synek tez odrzucił mleko i dawała mu je podczas snu :) Jak spał to wcinał wszystko:)
 
Do góry