reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Napisałam smska do Ewwe i odpisała,że u nich wszystko super i że jest jeszcze u mamy, ale w sobotę jedzie już do Wawy i że się w sumie doczekać nie może bo choć mama jej bardzo pomaga to ciotki i babki są na nią poobrażane bo się jej wtrącały w wychowywanie- no i ewwe im napyskowała ile się dało :-) aha- Borysek przytył w miesiąc 1,5 kg i teraz to już jest "kawał zasranej dupki z niego" :) Jest grzeczny, kochany i w ogóle przestać się nim zachwycać nie może :)))

pozdrawia gorąco całe BB i zapowiada się na weekend ::))

No to super ze u nich wsio ok:-)
 
reklama
mam pytanie,
jakie macie te herbatki koperkowe?
wysłałam C. do apteki i wcisnęli mu hippa, który składa się z glukozy i 3,4% kopru,
a np w herbatce na laktację herbapolu jest 20% kopru i nie wiem czy ten hipp dobry bo to dla mnie sam cukier jest patrząc po składzie i chyba lepsza byłaby herbatka taka normalna do zaparzania

jak myślicie?
 
Hej dziewczyny. Urodziłam Natasze 6.01.
Poród był tragiczny :( Po ponad 9 godzinach porodu naturalnego zadecydowano cesarkę, bo mała nie weszła w kanał tak jak powinno. 1,5 bólów partych... i milion skurczy jak dla mnie... koszmar. Teraz dochodzę do siebie. Ale dochodzenie po cesarce nie jest łatwe :( Jak znajdę trochę czasu to wszystko opiszę... pozdrawiam was.
 
Cześć dziewczyny

Mam prosbę, bo wy tak wszystko wiecie. Gdzie można poczytać na temat szczepienia. Chodzi mi głównie o szczepienie dziecka do żłobka na rotawirusy i pneumokoki. Chodzi mi o zasadność takiego szczepienia wypowiedzi matek a nie osób powiązanych z firmami farmaceutycznymi (w tym lekarze)
Moze same macie swoje spostrzezenia na ten temat?

Dziekuje za wszystkie informacje
 
Tunia ja ostatnio tez bylem po koperkowa w aptece i jak dla dziecka to ta do zaparzania byc nie moze - za duze stezenie (a ja akurat dla zony a nie dla dziecka chcialem wiec nie naciagala mnie na kase)

info od farmaceuty wiec mysle ze bez sciemy
 
Jestem w szoku, że tak szybko chrzciny robicie:szok:. W moim otoczeniu robią to dość późno - co najmniej roczne, a nawet trzyletnie dzieciaki chrzczą. Ja planowałam na maj, jak skończy pół roczku i myślałam, że to wcześnie:confused:...hmmm, ale chrzcimy w marcu, bo jak wrócę do pracy, to będzie ciężko wszystko zorganizować.

Dziewczyny, ja zupełnie spokojnie podchodzę do wszelkich "dobrych rad". Słucham i odpowiadam, że Cyprian jest najedzony/przewinięty/wyspany/śpiący/nie jest mu zimno/gorąco etc. w zależnosci od sytuacji. Na pyt. "skąd to wiem" odpowiadam spokojnie: bo jestem jego matką. Jakoś ludziom trudno przebić ten argument i się zamykają ;-)

Muszę się wam pochwalić (mam nadzieję, że nie przedwcześnie), ze powoli przechodzi mi ból głowy. Od trzech dni piję tylko 1 kawę (zamiast 3-4), żadnych prochów nie biorę i boli mnie znacznie mniej i tylko w nocy. Jest to niesamowita ulga po ponad 2 miesiącach bólu :happy: No i potwierdzenie,że to ja miałam rację z diagnozą - lekarze wmawiali mi krwotok, migrenę a nawet.... brak stresu jako przyczynę bólu głowy - bo, cyt. "jak przestała pani chodzić do pracy, to się już nie ma czym denerwować":baffled:

Tunia -na problemy brzuszkowe ponoć skutecznie działa woda koperkowa - Gripe water. Dla niemowląt po 1. mies. i matek karmiących. Ja dopiero dziś zastosuję, więc opiszę reakcje później, ale w rodzinie polecają.
 
Ostatnia edycja:
mam pytanie,
jakie macie te herbatki koperkowe?
wysłałam C. do apteki i wcisnęli mu hippa, który składa się z glukozy i 3,4% kopru,
a np w herbatce na laktację herbapolu jest 20% kopru i nie wiem czy ten hipp dobry bo to dla mnie sam cukier jest patrząc po składzie i chyba lepsza byłaby herbatka taka normalna do zaparzania jak myślicie?



Tunia ja pisałam o Humanie na brzuszek po 1 tygodniu. Droga nie jest, bo ponad 16 zeta, ale nam pomogła. Jest to herbatka w granulacie.
 
Jestem w szoku, że tak szybko chrzciny robicie:szok:. W moim otoczeniu robią to dość późno - co najmniej roczne, a nawet trzyletnie dzieciaki chrzczą. Ja planowałam na maj, jak skończy pół roczku i myślałam, że to wcześnie:confused:...hmmm, ale chrzcimy w marcu, bo jak wrócę do pracy, to będzie ciężko wszystko zorganizować.
.

a ja juz dawno po chrzcinach - 18.12 :)
 
reklama
szybkie jestescie z chrzcinami:)
Szwarou ja ogolnie wpisalam w googlach o szczepieniach i nazwy szczepionek, pytalam pediatre o za i przeciw-czasem nawet niejednego bo kilku juz zaliczylam jak pierwsza cora sie urodzila i mozna mniej wiecej okreslic czy warto czy nie-niestey konsekwencje poznamy dopiero za kilka-kilkanascie lat....
 
Do góry