reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Gosia gratuluję i zazdroszczę szybkiego i szczęsliwego rozwiązania..ja wlasnie na polnej będę rodzila i czuje, że bedzie jazda bez trzymanki ale nie ja pierwsza i nie ostatnia :happy2:
 
reklama
Ainah masz urodziny ??? Wszystkiego dobrego.

18996b752a5d.jpg
 
Synek dziś wybitnie łaskawy - popakowałam prezenty, zrobiłam obiad i biszkopta, skończyłam artykuł do doktoratu i nawet się przespałam 2 godziny! Teraz idę odpocząć przy karmieniu i audiobooku ;)
 
cześć dziewczyny!!! Jestem po terminie. 17 miałam rodzić a dzidziuś siedzi w brzuszku. mam pytanie: KTO JESZCZE JEST PO TERMINIE??? JAK LEKARZ MONITORUJE ZDROWIE DZIECKA I WASZE??? JAKIE SĄ ZALECENIA??? Nie wiem czy mój gin się w pełni wykazuje. W zeszły poniedziałek miałam robione ktg (tylko bicie serduszka dziecka). Na ten tydzień nie ustaliśmy żadnego ktg - co mi się nie podoba. A ja się martwię czy z Gosią wszystko ok :(. Dzisiaj strasznie długo była w bezruchu i już zaczynałam panikować że coś się złego dzieje.

Ja jestem 3 dni po terminie. Mój lekarz mówił, żeby przychodzic na KTG co 2-3 dni. Ale spokojnie możesz robić KTG w szpitalu.
 
A znasz przysłowie: Pierwsi będą ostatnimi, ostatni pierwszymi??? Może dzis pojedziesz na porodówkę. ;-)Ja bardzo bym chciała. Już zaczęłam przyspieszać domowymi sposobami. Brzuch zaczął twardnieć na to.
 
Wiolcia i Sarka dzieki za mile slowa;-)
Ainah sto lat!!
Ewa widze ze masz cudo przy sobie skoro daje ci tyle zrobic:tak:
Ja juz prawie wszystko zrobilam, Adasia jeszcze zawioze na gimnastyke, dokoncze pranie, jeszcze przydaloby sie poprasowac ale chcialabym miec jutro sile na parcie:-D
 
Ja po wizycie.

Będę terminowa:-), jutro o 7 rano mam się stawić na izbę przyjęć, o 8 przychodzi mój gin i robimy cc.

Powiedział szyjka bardzo krótka, otwarta, Zuzia nisko i mogę nie dotrzymać do przyszłego tygodnia.
 
reklama
Ja po wizycie.

Będę terminowa:-), jutro o 7 rano mam się stawić na izbę przyjęć, o 8 przychodzi mój gin i robimy cc.

Powiedział szyjka bardzo krótka, otwarta, Zuzia nisko i mogę nie dotrzymać do przyszłego tygodnia.


Czyli "problem" świąt się rozwiązał, a masz wskazania do cc czy lekarz sam zaproponował? Ja dzwoniłam do mojej położnej z informacją, że zdzwonimy się po świętach mam nadzieję, że poniedziałek będzie dla mnie łaskawy. 3mam kciuki za jutrzejsze porody :-)
 
Do góry