reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Cześć kochane.
Jeszcze w dwupaku niestety no ale 19 dopiero jutro:-D

Sarka mama śpi u małej w pokoju ale jakoś dziwnie tak przy mamie coś cudować,ale z mężem znaleźliśmy sposób,baraszkowaliśmy w kuchni hi hi :-)

Dziś mam męża w domku od długiego czasu i cieszę się strasznie,już zapomniałam jak to miło wstać i zobaczyć ukochaną osobę przy boku,także idę się nacieszyć. Trzymajcie się kochaniutkie. Miłego weekendu:-D
 
reklama
Hejka.;-)
Nadal bez zmian:-(.
Za to wczoraj dostałam jakiegoś powera i ogarnęłam mieszkanko:tak:. M przywiózł chojankę:-p i młody z małą pomocą ubrał ją sam wedle swojego gustu! Nasrane za przeproszeniem jest tych bombek gdzie się da i ile się da:-D:-D:-D ale synek był prze szczęśliwy i dumny z siebie a o to właśnie chodziło:-). Chciał nawet tulić choinkę taka jest "piękna":-D
Dobrego dnia!
 
Kurde napisałam posta i mi wcięło :wściekła/y:

No więc jeszcze raz:

Hej,

dziś obudziłam się z MEGA bólami krzyżowo-podbrzusznymi, dodatkowo z bólem żołądka :-( Ten żołądek jest najgorszy...jak ma mnie ten żołądek przy porodzie też będzie boleć, to ja nie wiem jak to wytrzymam...:szok: Właśnie piję herbatę miętową, mam nadzieję że coś pomoże...eh...

Miłego dnia !
 
Witam sie i ja, ciagle w dwupaku:dry:
Ainah mi tak sie zaczynal pierwszy porod:tak:
Mnie jeszcze wczoraj meczyly skurcze ale dzisiaj juz spokoj.Jak mi zatrzymali tak teraz chyba beda musieli wywolywac zeby cos ruszylo:wściekła/y:.Mam tylko nadzieje ze do 2011 urodze:-D
Milego dnia;-)
 
Bbr bry;-)

Witam i ja ..ale bez bóli hehe,uwaga zaczynam ględzić...---o matko będę w tej ciązy wiecznie chodzić!:(
Dziś po południu jedziemy po choinke i ubieramy, prezent dla M juz mam kupiony, jeszcze rodzicom i teściowej i naprawdę będę gotowa rodzic a tu ani ani jeden objaw:-(

lwiczka w kuchni:-D hhee chyba bardziej bym się bała że mamie sie pić czy cus zachce hehehe ale rozumiem ....desperacja hehe:-D
Ja z moim pokłócona to ten sposób odpada....

ainah przyznaj sie-coś wczoraj pojadła?! :))) a tak serio to też może być objaw - taki rozstrój żołądka;ppp

od wczoraj nie ma Tuni i Hannah!!!

kciuki za renczysie!!!!!!!!!!! mam wrażenie że strasznie dlugo ją trzymają! który to tydzień u niej?
 
wiecie co?? wczoraj u nas była kolka!!:/ beznadzieja jak tak dziecko się drze w niebogłosy a ty jestes sfrustrowana i wsciekła bo nie wiesz jak temu maluchowi pomoc. I jeszcze taki ze mnie DZIOD że krople które przepisał mi lekarz na kolkę, wyjęłam z reklamówki, żeby poczytać ulotkę, i z kropli ona właśnie tylko mi została. Buteleczkę szlag trafił, więc nie mogłam nawet kropelkami dziecku pomoc:/// bo jestem mega ciota.
I tak własnie sobie siedze i słucham jak puszcza bąki, i tak mi się błogo na serc robi z każdym kolejny pierdkiem że szok:);)
Ewwe na bączki też dobry jest espumisan w kropelkach(dostępny bez recepty), ja zawsze go mam w zapasie, gdyby coś zaczęło się dziać on idzie w pierwszą kolej, dopiero jak nic nie pomogłoby sięgnęłabym na środek od kolki sab simplex(chyba taka nazwa niemieckiego środka - starszej córci akurat on bardzo skrócił kolkę), espumisan zaś stosuję i teraz na bolące bączki starszej, kiedy siedzi u niej w brzuszku "Drako" :)
a tak wogóle to też składam najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt, bo nie wiem czy dam rady jeszcze usiąść przy komputerze
miłego dzionka dla wszystkich i spełnionych oczekiwań dla tych w dwupakach ;)
 
od kiedy jest koziorożec? od 22 czy 23?
no i pełnia się zbliża-to widze na niebie - kiedy bedzie dzien kulminacyjny??? juz się zewu natury łapię:-D

przez tą niepewnośc to powiem wam że nawet nie wiem jak zaplanowac zakupy swiąteczne w kwestii jedzenia, bo jak mnie nie bedzie to moi będą się stolować u moich rodziców lub u teściowej no bo Swieta a jak bedziemy w somu to musze pokupić troche i porobić to i tamto:dry:
 
Witam sie i ja, ciagle w dwupaku:dry:
Ainah mi tak sie zaczynal pierwszy porod:tak:
Mnie jeszcze wczoraj meczyly skurcze ale dzisiaj juz spokoj.Jak mi zatrzymali tak teraz chyba beda musieli wywolywac zeby cos ruszylo:wściekła/y:.Mam tylko nadzieje ze do 2011 urodze:-D
Milego dnia;-)

Asiu poród zaczął Ci się też bólami żołądka ?? Mnie ten żołądek boli co jakiś czas od 22 tc :(( to są takie mega bolesne skurcze jakby mi wykręcało żołądek na drugą stronę...
 
Sarka
o mnie się nie martw. Jestem i zostanę z Wami jak najdłużej, oczywiscie 2 w 1.
Pełnia jest 21 grudnia, więc szykujmy się na kolejną falę, a koziorożec jest od 22 grudnia.
Ja też dzisiaj jadę po choinkę i będziemy z Hanią ubierać.
Wczoraj już tylko podczytywałam Was, bo mi laptop nawala, no i troszke w podłym nastroju byłam, bo dowiedziałam się że szwagierka od 2 tygodni nosi martwą ciążę. Brała antybiotyki w tym czasie, więc podejrzewam że dlatego przestało bić serduszko. To był 9/10 tydzień bodajże.
Aż spać nie mogłam.
 
reklama
No to ja obczajam 22 grudnia:-) co prawda na Wigilię się nie zdąży wyjść ale coż....
a ze szwagierka to strasznie przykre:((((( a wiedziała juz o ciazy jak brała lekarstwo?
 
Do góry