reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

ewwe w takim razie wesołych i spokojnych świąt!!! I jak coś to pewnie tuż po nowym roku już wszystkie będą rozpakowane :) więc będzie ciekawie :)

no nie lwiczka, zostawiasz mnie :) U mnie wszytko pozamykane na 3 spusty :)

CandyC pozdrawiamy również :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewwe również kochana wesołych świąt życzę! Z pewnością będą wyjątkowo piękne bo z kochanym synkiem:)

p.s. dokładnie wiem jak może ucieszyć bączek, czy kupka - niesamowite jak u człowieka zmieniają się priorytety i hierarchia wartości:)

lwiczka moja mama jest z 19 grudnia. Trzymam kciuki abyś ucelowała w termin:)
 
Cześć Dziewczyny!

Wpadłam tylko na chwilę i nawet nie próbuję nadrabiać.

Salomii - fajnie, że już w domku.

Lwiczka - życzę szybkiego rozpakowania się.

My powoli uczymy się rytmu życia małej. Na szczęście w nocy daje nam trzygodzinne odpoczynki. Za to w dzień czasami jest bardzo ciekawska i woli się rozglądać po świecie zamiast spać.
Dzisiaj po raz pierwszy spróbowaliśmy ją zachustować. Było nawet ok, ale boję się o jej główkę -kiwa się, a Ida nie lubi mieć zaciągniętego materiału, bo nic nie widzi. Myślę, że za jakiś czas, jak mała będzie już pewnie trzymała główkę, to będzie lepiej.
 
Czesc i czolem;-)Wpadlam tylko sie przywitac bo jestem padnieta.Bylam prawie cala noc w szpitalu ze skurczami co 5 min i tak bolesnymi ze plakalam z bolu.Rozwarcia zero wiec mi dali tabletki na zatrzymanie skurczy i dodali ze lepiej jak wroce do domu bo oddzial jest przepelniony:no:I tak ze skurczami juz mniejszymi po kilku godzinach wrocilam do domu.Brzuch mnie ciagle boli i skurcze sa non stop co pol godziny i mam dosc.Poczytam was troche i lece sie polozyc bo mi krzyz pada.
 
asia - wspolczuje przezyc i bolu ... mam nadzieje, ze akcja ruszy sie szybko do przodu!

ewwe - milego pobytu u rodzicow i Wesolych Swiat :))))

ja zrobilam pierniczki z Ninka i myslalam, ze padne ze zmeczenia. ale zjadlam kolacyjke i jest ok. nawet brzuch przestal bolec :)
 
witaj cwietka:-)

lwiczka ja też zazdroszczę tego rozwarcia, u mnie też pozamykane wszystko, bóli brak, lipa tak w ogóle:///
mi tez sie data 19 grudnia podoba a jak!:-D a mama to z Wami w jednym pokoju śpi że nie można pobaraszkować?:sorry2:

gufi ja jutro biorę się w końcu z Wiktorkiem za pierniczki:tak: i kupujemy jutro choinke juuupi:-)
 
witam sie i ja
nadrobić Was bedzie cięzko ale tak mniej wiecej cos doczytałam...
U nas jeszcze pory karmienia sie nie unormowały-ogólnie to jak któraś pisała i u mojej Ali tez cyc jest dobry na wszystko...
Pójde w przyszlym tygodniu do przychodni i zważe mała to si eodwiem czy ładnie przybiera i czy nie trzeba jej czasem dokarmić butelką choć czuje ze produkcja mleka sie odbywa ładnie a Ala często tylko towarzysko potrzebuje cyca-drze sie wtedy niemiłosiernie i nawet nie jest łaskawa otworzyć oczy:D smieszna jest naprawde.
Dzisiaj pojechała mama moja więc musimy sobie dobrze zorganizowac czas żeby nikt nei był poszkodowany. I jak nie ubije męża mojego to bedzie dobrze. Spadł na niego teraz obowiązek usypiania Paulinki- i ja naprawde nie wiem kto kogo usypia bo na pewno nie on ją wrrrr
dobrej i spokojnej nocki zycze
 
Czesc kochane,
ja dziś po prostu padam. Od 12 miałam maraton bo sprzątałam chate na przyjście gości, ledwo co zdążyłam do 17:30, w między czasie wyjścia z psem no i chwila odpoczynku żeby nie zwariować. Znajomi poszli, a ja mogę sobie odpocząć. Ufff.

Kciuki za Gosię !!!
 
reklama
Dobry
U nas chyba kryzys dwóch tygodni...Filip co 2 h do cyca. A wieczorm tak sie objadł, że tak z niego chlusneło, że szok. Cały do przebierania...Do tego Paweł obudził Lolka i dziecko zasnąc nie mogło i mi dawało popalic o 2 w nocy. Dzis jedziemy do teściowej bo mam juz serdecznie dośc siedzenia w domu. Zamierzam zrobić liste zakupów światecznych i trzeba by je było pomału robić..Na pierniczki tez mam ochote. Macie jakies tanie i sprawdzone przepisy??? Upiekłabym z Lolkiem...
W ogóle to czasem mam dość...ale nie dzieci bo udały mi się wyjątkowo ale mojego M...Niby siedzi w domu a tak własciwie jakby go nie było...Ale wczoraj wieczorem sobie polezałam i pooglądałam film a poszłam spać ok.21. SUKCES...Ale sama go osiągnełam...Mama nadzieje, że nie zaczną się nam kolki...
Pliss wrzućcie jakies przepisy na watek kulinarny..
 
Do góry