reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

A ja stwierdziłam że choinkę kupimy dziś i dziś ją ubierzemy:-) Jutro niedziela handlowa i podejrzewam że będzie tyle ludzi że się nie przecisnę z brzuchem przez tłum w tych sklepach,więc zakupy obowiązkowo dziś:-)
Ja ledwo chodzę,biodra mnie bolą jakby walcem ktoś po nich rzejechał a za to pachwiny i spojenie jakby mi tir wjechał z pięcioma naczepami tak mnie rozrywa:-) Byle do jutra hi hi,jak ubiorę choinkę to mogę rodzić:-D

Sarka desperacja robi swoje hi hi:tak: ale miło było dla odmiany w kuchni bo ostatnio cały czas po bożemu w wyrku:-p
 
reklama
Ainah mi sie bole porodowe zaczely od zoladka ale to trwalo ze 2-3 godziny i pozniej zaczely sie skurcze a u ciebie to dosc dlugo trwa.Ja mialam takie wykrecanie zoladka jak mialam bakterie-helicobacter pyroli, gdy jest obecna sa bardzo silne bole zoladka.Moglabys to sprawdzic przez krew albo kal.
Hannah wspolczuje* to jest tragedia.
 
Ostatnia edycja:
No i rezygnuję z klinik. [...]
Nie chcę rodzić na korytarzu, w najlepszym wypadku na sali ogólnej.

A to aż taki tłok tam? Odsyłają do innych szpitali rodzące czy jak to jest?
Mi ginekolog powiedział, że mam się stawić w poniedziałek w szpitalu na Chałubinskiego to się "pomartwimy".
Nie mówił, że może być tłocznie...
 
Ainah mi sie bole porodowe zaczely od zoladka ale to trwalo ze 2-3 godziny i pozniej zaczely sie skurcze a u ciebie to dosc dlugo trwa.Ja mialam takie wykrecanie zoladka jak mialam bakterie-helicobacter pyroli, gdy jest obecna sa bardzo silne bole zoladka.Moglabys to sprawdzic przez krew albo kal.

Już sprawdzałam we krwi i nie mam tej bakterii...:/ w sumie wolałabym mieć, bo bym wiedziała co mi jest i jak to leczyć ...:/
 
reklama
Wczoraj minął mój termin i ... cisza. No może tylko oraz bardziej nerwowo się robi. Czuję że Gosia coraz niżej się wierci. Czekam...
 
Do góry