reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Ha-NN-aH , Gosia B. dzięki dziewczyny za odpowiedź. Z tym uciskiem na jakąś tam żyłę to raczej pewne bo od dłuższego czasu przez cały dzień mam odrętwiałe palce w prawej dłoni. Lewa zdrętwiała zazwyczaj po nocy.
Z Olcha w ciąży tego nie miałam. A „twardniejący brzuch” objawiał się spinaniem macicy w postaci wierzchołka od pępka do żeber. Tym razem nic takiego się nie działo bo brzuszek niżej się osadził. Dzisiaj za to cały zrobił się twardy. Tego wcześniej nie znałam… Co ciąża to inne atrakcję J to skoro tak to liczę na atrakcyjny łagodny i szybki poród:-p ... trzeba się jakoś pocieszyć ;-).
 
reklama
Ta żyła, to tętnica - zyła główna.
Wczoraj znów po dłuższej przerwie zaczął mnie boleć brzuch jak na okres, potem raz zabolały plecy i zaczęło boleć spojenie. to jeszcze nic. W nocy doszedł ból krzyża i ból (co chwila) bioder. W dodatku dziecko napierało mi na szyjkę. Dawno mnie tak nie bolało. Pochodziłam to przestawało boleć. Tak mnie bolało z półtora tygodnia temu. Myślałam, że nie wyrobię.
Tunia - złóż reklamację. Może w końcu gostek przestanie lecieć w kulki.
 
ja dzis w koncu w domu po meczacym dniu. najpierw wybralam sie srodkami komunikacji miejskiej do gina - troche zeszlo ... wizyte u gina opisalam na odpowiednim watku. cos sie rusza, ale kiedy sie rozkreci, to nie wiadomo ;-)
potem do pracy i stamtad pojechalismy do restauracji na wigilie. jedzonko bylo pycha, atmosfera b. mila :tak: no i wszyscy sie dziwili, ze tak ladnie wygladam i jestesm taka "na chodzie" mimo ze za tydzien powinnam rodzic. takze bylo milo :-)

co do studentow przy porodzie - mnie tam bylo wszystko jedno. przy fazie parcia nagle zrobil sie tlum ludzi jak na filmach. sama nie wiem, czy czesc z nich nie byla statystami ;-)

ide lulac ... dobrej nocki!
 
co do studentow przy porodzie - mnie tam bylo wszystko jedno. przy fazie parcia nagle zrobil sie tlum ludzi jak na filmach. sama nie wiem, czy czesc z nich nie byla statystami ;-)
Wszystko jest mozliwe.
Dzobry
nie znosze zimy o ciemno i się czuje jakbym wstawała w srodku nocy choc wstaje ok.7..
Mam lenia i wiecznie głodne dziecko i zero pomysłów na obiad....
 
Witam się w dwupaku jeszcze.;-)
Zdaje się, że jelitówka kończy swoją działalność u mnie. Wczoraj zjadłam pierwszy od soboty lekki obiad a dziś jestem już po śniadaniu. Od razu lepiej się człowiek czuje:tak:. Z ciekawości na wagę weszłam i dwa i pół kg poszło w dół przez to cholerstwo!:szok:

Tak jak większość brzuchatek chciałabym już rodzić. Z objawów to od kilku dni mam przeszywający ból jak na @ i tyle, i nic więcej nie chce się dziać. Mały odnoszę wrażenie po opróżnieniu się jelit ma więcej miejsca i strasznie boleśnie się wierci cały czas!!!

Martwię się:-(, bo od 27.12 mąż wyjeżdża już do pracy 160km od nas. Zostajemy z Matim sami:hmm:. Bosze chcę urodzić w terminie!!!!
 
cześć dziewczyny,

u mnie oczywiście cisza, no bo w sumie mam jeszcze czas.
Natomiast mały wczoraj tak mi dawał w kość: mega bóle okresowe, kłucie w szyjce, ucisk i ruchy małego w dole (lezy bardzo nisko, głowa w dół) ze myślałam, że za chwile wyleci jego główka...:szok:

magaryt z tego co ja się orientuję, to po terminie co 2 dni na KTG.
 
I ja sie melduję:-)
U mnie cisza jak makiem zasiał.....
Tak myśle zostanie do Nowego Roku, wczoraj wszłam na styczniówki i co poniektóre weszły nam w przedszereg hehe
Czuję się strasznie spuchnięta, mam wrażenie że mam balon nadmuchany nie buzię, ręce i nogi też sa popuchnięte:///
Ja mam we wtorek ktg potem to już po świętach podjadew poniedz. (juz bedzie po terminie) do szpitala raz ze mam bliżej a dwa nie bedę chyba płacić 50zł za ktg jak u gina.
 
reklama
dzieci poszły wczoraj ładnie spac, to w nocy sie odbiło - spałam 4 godziny i to jeszcze w częściach. Młody chciał zwiedzać, gadał sobie, jadł, rapował (czyli wymachiwał rączkami i nózkami) i znowu jadł... w dodatku Wiki przyszła do nas w nocy i się zsiusiała, zaczęła płakać jak się przebudziła, że nie zdążyła się obudzić. Masakra!! przebieranie łóżka, uspokajanie Wikunii, która szlochała jeszcze długo po całej akcji.

Musiałam wstać i nie mogłam rano odsypiać, bo przyszedł koles od okien (naskarżyłam wlaścicielce, że są beznadziejne, nie mam siły ich otworzyć i zaparowane ciągle). Przyszedł koleś i jedyne co stwierdził (Marcin od sierpnia to powtarza), że trzeba je wymienić, bo wentylacje nic nie dadzą. Zmierzył i poszedł. Powiedział, że dziś sie zgada z właścicielką, bo ja do tej wymiany euro nie dołożę, bo uważam, że dużo za to mieszkanie płace.

Dzobry
nie znosze zimy o ciemno i się czuje jakbym wstawała w srodku nocy choc wstaje ok.7..
Mam lenia i wiecznie głodne dziecko i zero pomysłów na obiad....
matko, ja tez mam wiecznie głodne dziecko. A nawet dwójkę...
 
Do góry