reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

witam poniedziałkowo;-)
jejku, ale pogoda...u nas od rana leje:crazy:

Jeśli chodzi o becikowe to zdaje się, że trzeba mieć jakieś specjalne zaświadczenie od gina, że od 10 tyg jesteśmy pod jego opieką. Karta ciąży chyba nie ma znaczenia, ale pewna nie jestem.

z innej beczki - nie wiecie, w którym miesiącu jest Oceana?
strasznie ją podziwiam - takie wygibaski z brzusiem (ja mam zadyszkę jak wchodzę po schodach)
 
reklama
Oceania jest w 5 miesiącu, juz nie tańczy bo zasłabła, wyczerpała organizm, ja jej nie podziwiam w ogóle, dla mnie było szczytem głupoty robić takie rzeczy w ciaży, ryzykowała okropnie, no ale czego się nie robi żeby się "wybić"!!!
 
hej laseczki

jesli chodzi o becikowe to oni daja ci specjalna kartke dla lekarza zeby wypelnil ze bylas pod opieka przed 10 tc tzn no wczesniej niz po 10tc staralam sie o nie w listopadzie i wlasnie to dostalam takie zaswiadczenie jakies dwie kartki ktire musial wypelnic lekarz i karta ciazyn e byla potrzbna najwazniejsza byla opinia lekarza :)

a jesli chdzi o oceane to wczoraj juz nie zatanczyla i plakala ze nie zatanczy nie wiem czy cos sie dzialo u niej czy co czy poprostu nie chcial opuszczac programu a musiala jak na moje ok to chyba jakis 6-7 miesiac tak mis ie wydaje ale pewna nie jestem :) ona szczuplutka wiec moze szybciej u niej brzusio rosl :) ale mozna na necie pewnie poszukac :)

u mnie tez dzisiaj od rana leje :/ nie lubie takiej pogody choc w sumie i tak przegnije w lozku dzisiaj caly dzien. zjadlam na sniadanie parowke zbulevczk ai mnie mdli bleeeee juz bym chcila zeby przeszlo oby szybciej niz w tamtej ciazy bbbrrr
 
o 5 miesiac dechy to ja w 5-6 takiego nie mialam :) ale mam nadzieje ze teraz bede juz miala duzy w 6 :) w sumie ja tez bym sie nie odwazyla przeciez t o duzy wysilek i wygibasy drzalabym czy z dzidziom ok no ale kazdy czlowiek jest inny niektorzy moga biegac i skakac w ciazy i nic im nie jest aniektrzy raz podskocza bo sa delikatni jesli chodzi o ciaze ii juz jest problem... niestety do tych twardzieli w tym okresie tez nie naleze a szkoda :/
 
Podobno w drugiej i kolejnej ciąży brzuchol rośnie szybciej, bo łatwiej się macica rozciąga. I tez szybciej czuje się ruchy...może już w 18 tygodniu...ale byłoby fajnie. Już się nie mogę doczekać!
 
ja bym szybko chciala miec piekny brzuszek :) a ruchy w tamtej ciazy czulam juz od 17-18 tc i tez byalm w szoku :) ale to zalezy jak i gdzie sie dzidzia przyczepi teraz juz si enie moge doczekac tych kopniaczkow bo super byly tylko najgorsz ebylo walenie po pecherzu bbrrr no i oczywiscie panikowalam bo w tych tygodniach to nieregualrne jeszcze sa i czasem caly ranek kopal a pozniej cisza calyd zien do wieczora uhhh ale to strach byl :)
 
To co sie wydarzyło (że zasłabła) pokazało czy nalezy takie wygibasy robić czy nie:/...bez komentarza jak dla mnie, ...płakała bo szkoda bylo jej odchodzić... :/... show biznes dla n iektórych jest zgubny, ma dziewczyna szczeście że tylko na tym się skończyło
 
reklama
kazdy robi to na co ma ochote i co uwaza za sluszne i na co ma sily ja bym sie nie odwazya szczegolnie po moich przezyciach

a mam takie pytanko kupiliscie juz cos waszym maluszkom czy jeszcze nie zaczynacie szalu zakupowego ? :)
 
Do góry