reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Dla mnie to gupota tak ryzykowac w ciazy i narazac sie na taki wysiek! Ale nie ogladam za bardzo tego programu, to nie denerwuje sie ;-) U mnie leje, ja walcze, by sie nie przeziebic a tu mnie czeka lazenie caly dzień w deszczu :-( W dodatku odrzuca mnie od czosnku.
Mam nadzieje ze sie nie doprawie. Juz mam katar i boli czasem gardlo :-( No ale jakos sie trzymam narazie :-)

Znalazlam dzis na necie blog, ktory moze bedziecie chciały poczytac: Blog przedPORODEM - blog o ciąży i porodzie | Podzielę się z Tobą doświadczeniem i wiedzą na temat ciąży i porodu Wlasnie sobie przegladam ;-)
 
reklama
anka to kuruj sie kuruj :) ja mam katar od jakiegos czasu raz jest raz nie ma i tez z nim walcze drapalo mnie tez gardlo ale po lodach przeszlo zimno czasem pomaga :) id epoczytac tego bloga choc doswiadczenie z porodem juz mam ale moze cos ciekawego sie dowiem
 
missiiss, ja powiedziałam sobie, że po wizycie (13 maja w czwratek) zaczne już coś kupować. Myślę raczej o ubrankach. Jak coś mi oczywiscie wpadnie w oko.
Na allegro oglądaliśmy tez wózki i mamy już nawet upatrzony model, ale z wózkiem to zaczekamy raczej do samego końca - małe mieszkanko:(
oglądałam tez łóżeczka i w zasadzie też już mam wybrane, ale to jeszcze trochę czasu

A Wy?
 
anka to kuruj sie kuruj :) ja mam katar od jakiegos czasu raz jest raz nie ma i tez z nim walcze drapalo mnie tez gardlo ale po lodach przeszlo zimno czasem pomaga :) id epoczytac tego bloga choc doswiadczenie z porodem juz mam ale moze cos ciekawego sie dowiem

no staram sie :-) ale chodze do pracy wiec tak sobie to wychodzi :p ciekawe co mi dzis lekarz rodzinny powie :-)
olcia - ja narazie mam na koncie zakup jednych ciazowych spodni, i pewnie jeszcze jedne kupie przed badaniem 27 maja (mama chce mi na urodziny kupic) - co do reszty to mysle ze od sierpnia - wrzesnia zaczne sie rozgladac ;-) choc znajac mnie, bo lubie kupowac, to w wakacje juz nie wytrzymam :-)
 
Widocznie inteligencją nie grzeszy. Tyle jest kobiet, które dba o swoje dzieci i je traci. A takie co mają to gdzieś rodzą.
 
ja juz bym chetnie cos kupowala ale jakos jak wchodze do sklepu to tylko ogladam i nei mam odwagi kupic nie wierze w zabobony zadne nie nie nie ale po tym co sie wydarzylo jakos nie mam pewnosci ze teraz bedzie wsio ok choc powinnam w to wierzyc.
mam juz cala wyprawke dla malucha 56-62 i niektore 50 na wszelki wypadek ale malutko moze z 4 rzeczy . czapeczki musze dokupic i 2 pary pajacow i ze 3 kaftaniki :) reszte mam :)

lozeczko mielismy kupic wlasnie teraz po slubie ale pozniej przemyslalam sprawe i steiwrdzilam z ekupimy po 26-27 tygodniu ciazy chyba z emnie szybciej najdzie ale najpierw chce przetrwac zalozenie szwu na szyjke pozniej bede dumac kiedy kupic ale tez mam juz wybrane takie cudowne :)

wozek juz tez wiemy albo quini bo jest leciutki (zalezy ktory model ) mieszkam na 7 pietrze i mam straznie ciasna winde wiec trzeba bedzie wybrac model malutki i leciutki szkoda ze nie ma takich stabilnych wozkow co sie rozkladaja jak leki na plaze i sa takie lekkie :0) ale bedzie to albo x-lander albo quinni chyba ze cos innego wpadnie w oko bo ostatnio coraz lepsze te wozki robia

a jeszcze co do bloga tego to nie chcialabym wygrac laktatora :p wolalabym jakies cos dla dzidizusia jakis bujaczek czy cus :) jak dla mnie laktator jest zbedny ale totez jak komu wgodniej
 
elena no niestety tak jest :/ ale moze czemus to ma sluzyc tylko nei mam pojecia czemu ... moze los chce nauczyc czegos tylko szkoda biednych dzieci... ja jak widzialam w czoraj w wiadomosciach tego chlopczyka porzuconego w torbie to juz bgym mogla sie spakowac i pojechac i wziac go do siebie ... tak mi go szkoda bylo . jak mozna kzywdzic tak male bezbronne dzieci ehh
 
cześć dziewczyny :)

u mnie dziś na szczęście słonecznie dzień się rozpoczął, byłam dziś rano w laboratorium oddać krew, odebrałam też wyniki moczu i mam białko w moczu - to trochę źle ale zobaczymy co na to lekarz hmmm

co do zakupowych kwestii, to sie jeszcze wstrzymuję choć nie ukrywam że miło będzie wydawać kasę na maluszkowe ubranka ;-) i inne potrzebne rzeczy dla maleństwa i nie mogę się na to doczekać :)
na razie oglądam... wczoraj w necie oglądałam łóżeczka i mebelki, cudowne!!! aż mi się tak radośnie zrobiło :) już myślami różne rzeczy planuje i ustawiam :happy2:

ja kolejna wizytę mam 27 maja, czekam z utęsknieniem na badanie usg bo to będzie już 11 tydzień, i jestem bardzo niecierpliwa :tak::tak::tak: nawet mi dzis przez myśl przeszło bedąc w przychodni czy nie przepisac sie na tydzień wcześniej :)
 
Olcia ja sobie powiedziałam, że po wizycie u lekarza zacznę robić zakupy - zwłazcza, że sprawia mi to dużo przyjemności a ostatnio nic mnie nie cieszy, wlaściwie o wszystko smuci i stresuje. W ciągu całej ciąży licząc dni, w których byłam naprawdę szczęśliwa bołoby pewnie około trzech :/ Mam nadzieje, że mój maluszek jest dzielny i wytrzymuje moje humory a po wizycie mu to wynagrodzę. Póki co nie wiem czy jest sens kupowac ubranka do rozmiaru 60, bo jeśli sie urdzi duże dziecko?? Wole mieć za wielkie ubranka niż za małe. Małe rozmiary dokupię przed porodem a póki co kupuję na 62+
 
reklama
a ile wazy ten wózeczek?
mi tez zależy na lekkim. Ten, który my znaleźlismy waży 7,5 kg to jest espiro vector 4
tez nie jestem przesądna, ale po moim poronieniu również mam obawę...
wizytę mam już teraz w czwartek...strasznie się boję
 
Do góry