reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
dzwoniłam właśnie do lekarza żeby się na jutro umówić, a lekarz mówi że on teraz wyjeżdża na tydzień i go nie będzie - no to pytam co teraz? a on mówi - no nic, niech pani poczeka na mnie jeszcze ten tydzień - no kurna bardzo śmieszne...
nie czekaj, może lepiej urodź. Trzymam kciuki za Ciebie w szczególności!!!!!

Antylopka - pewnie Wiki jest troche zazdrosna i nie chce, zeby Adas zostawal sam z Toba ... ciekawe, co u nas bedzie ...
niee, po prostu nie pozwala go zostawić. Jak ja wychodze z pokoju, kiedy on śpi bo coś robie innego, to ona uważa, że skoor mnie tam nie ma, to ona musi być.
Pod prysznic poszła ze mną, to kazała mojej mamie przyjśc z Adasiem, abym go mogła widzieć, bo małe dzidziusie mogą tęsknić bez mamy.

Ja troche z innej beczki. Czy juz teraz można pić herbatki na laktację, skoro zostało mi 16 dni do planowanego porodu, czy nie ma takiej potrzeby??? Zauważyłam, ze parę dni temu przestała u mnie siara wypływać, a brodawki stały sie twarde.
lepiej nie pij, u mnie Adaś tak pobudził, że żadne herbatki by tego nie zdziałały. Już w szpitalu mi zaczęło kapać z piersi i musiałam młodego trochę przebudzić i przystawić i już potem stanik nosić.

antylopka mój Mati też zachwycony siostrą. Najlepiej to on sam chciałby ją kąpać itd. Pocieszenie jest takie, że po kilku dniach zrozumiał, że raczej nici z tego. Nadal ją uwielbia, ale już mniej natarczywie:)
właśnie czekan na ten moment "mniej natarczywie" :)

Antylopka jak fajnie że juz masz swoją dwójeczkę, eeewch też bym juz chciała tak w nocy wstawać do maluszka:) wiem, wiem - potem człowiek ledwo żyje i czasem schowałby ta kruszynkę choć na pare godz. z powrotem do brzucha no ale sama wiesz... najwazniejsze że zdrowy dzieciaczek i poród pomyślny za Wami:)
ostatnio robi takie słodkie minki, że mówię do niego, że go zaraz zjem. Ale po chwili dodałam, że w sumie to nie, bo bym musiała za chwilę ponownie go urodzić....
 
Cześć Mamuśki :-):-)
chciałam tylko powiedzieć, że jutro rano mam się wstawić w szpitalu,
więc może już niedługo będziemy z Małym osobno :-)

trzymajcie kciuki :-):-)


Pozdrowienia dla Wszystkich wyczekujących i tych już z Maleństwami
buśka :-)
 
hej dziewczyny

ja dzis po kolejnym ktg ...i znow zajelo mi 4h na IP ..od 7.40 do 12

na ktg nie czekalam dlugo ale potem musialam czekac na usg przeplywow. lekarz nic mi nawet nie powiedzial. podbil kartki podpisal wypisal i tyle. poszedl. dopiero dziewczyna na korytarzu mi rozszyfrowala czesc zapisow ktore zrobil. i mam przyjsc za 2 dni na kontrolne ktg. usg wyglada, ze w normie. ale w szoku bylam, ze tak sie bezosobowo traktuje pacjetow. wiem, ze maja mlyn ale przynajmnije po zrobieniu usg mogl mi powiedziec, ze wszytko w normie a nie kazal wstac i chodzic za nim pod rozne gabinety. myslalam ze umre ze stresu.

nie wiem jak to jest z tymi skurczami na ktg bo mi wyszlo cos powyzej 20. z lekkimi zygzakami do 35 co kilka kratek.
pobolewal mnie potem troche brzuch i plecy jak siedzialam po ktg na IP a raczej stalam bo nie bylo gdzie usiasc w domu polezalam i przeszlo.
czop
czy odszedl Wam juz czop sluzowy? bo mi cos dzisiaj takiego wylecialo. najpierw myslalm ze to zwykly przezroczysty sluz przy podceiraniu ale w domu wylecialo mi ok 2 lyzek galaretki (moze mniej) przezroczystej miejsami zoltawo brazowy ale ogolnie czysty. jak meduza. czy moge liczyc juz na rychly porod czy jeszcze mnie czeka wygladanie przez okno? chcialabym juz na dniach urodzic. bo nawet jezdzenie na to ktg mnie wykancza. co 2 dni spedzac 4-5h na IP.
 
niee, po prostu nie pozwala go zostawić. Jak ja wychodze z pokoju, kiedy on śpi bo coś robie innego, to ona uważa, że skoor mnie tam nie ma, to ona musi być.
Pod prysznic poszła ze mną, to kazała mojej mamie przyjśc z Adasiem, abym go mogła widzieć, bo małe dzidziusie mogą tęsknić bez mamy.

Heh przekochana niunia :)

Gosiutek,witaj w klubie,ja tez jutro idę.Trzymam kciuki za Ciebie i dzidzi
 
dzięki Antylopka :)
gosiutek no to trzymamy kciuki za Was
ciekawe co z Bodzinką
a missi to wpadła uzupełnić wątek i nic nam nie napisała :(
Crate - czop to mi wypadł z 3 tygodnie temu no i o...
 
reklama
Do góry