reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Ja się rejestrowałam w UP już w ciąży i nie było problemu.Teraz mam iść 15 podpisać się,ale wyślę męża i później mam spokój na 140 dni :)Zasiłku nie pobierałam,bo mi się nie należał :( Ale jakoś dajemy radę na jednej pensji,skromnie bo skromnie ale nie to jest najważniejsze,ważne że mamy siebie i się kochamy,a lada chwila,pojawi się nasz kochany maluszek :-)
 
Hej dziewczynki,
Ja dziś wyszłam z mojej jaskini, bo byliśmy odebrać wózek:-), Marcin musiał mnie cały czas asekurować bo w adidaskach na lodzie to tak sobie:-)
Tunia apropo twojej przygody to moja mama wczoraj wpadła w poślizg na obwodnicy, ale na szczęście wszystko ok. Niestety w tych warunkach trzeba uważać.
My dziś wieczorkiem jedziemy do znajomych, na podziwianie mieszkania po remoncie.
&&&&&&&&&&&&& za Bodzinkę
 
dzwoniłam właśnie do lekarza żeby się na jutro umówić, a lekarz mówi że on teraz wyjeżdża na tydzień i go nie będzie - no to pytam co teraz? a on mówi - no nic, niech pani poczeka na mnie jeszcze ten tydzień - no kurna bardzo śmieszne...
 
ale u nas nasypało znowu.... teraz to juz mamy zaspy ....
a ja sie zdrzemnęłam i mnie pbudził handlarz z ziemniakami-nie byłam zadowolona....
zaraz rodzinka zjedzie do domu wiec czas podgrzewac obiadek
 
A jak mnie nie chcieli przyjać na obserwacje 3.11, bo moj lekarz prowadzący ciążę tam pracuje w szpitalu i to będzie wyglądać podejrzanie. Nawet do końca nie chcieli mnie wysłuchać co mam do powiedzenia. :wściekła/y:A skierowanie miałam od swojego gina.
 
reklama
Do góry