reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Antylopka dotąd byłam przekonana że Francja jest mega prorodzinnym krajem, ale być może później ta opieka o matkę i dziecko jest bardziej zadowalająca, cóz wszedzie sa swoje zwyczaje i pewnie jakaś Francuzka czy angielka będą w ciązy w Polsce dziwiłaby się że lekarze tak lubią sobie pozaglądać hehehe....
A jakim językiem się dogadujesz? znasz francuzki? :) i czemu akurat Francja? to tak z ciekawości bom ciekawska;)
 
reklama
adusia:-:)-:)-( brak mi słów po prostu, trzymaj się kochana:sad:

Ja dzis będąc w H&M kupiłam sopie spodnie z kolekcji H&M mama, jakos tak porywczo bo nie planowałam prędko kupowac ciążowych spodni ale stwierdziłam że jak mam jakies teraz kupić to zwykłych nie ma juz sensu:sorry2:......jakoś mam teraz mieszane uczucia, ciągle przez to co się tu dzieje, tyle Aniołków....czuję sie strasznie niepewnie:zawstydzona/y:
 
Weszłam sie pożegnać......trzymajcie sie cieplutko z fasolkami i szczęśliwych oraz spokojnych miesięcy. Wyniki bhcg niższe niż dwa dni temu + plamienie = poronienie samoistne...cierpienie samoistne

adusia bardzo mi przykro :-( trzymaj sie jakos choc wiem ze teraz sie nie da.. i zadne slowa cie nie pociesza :-( zapalam światelko dla twojego aniolka (*)

ciagle mam nadzieje ze juz wystarczy Panu Bogu tych aniołków... zle sie dzieje na swiecie i widocznie tyle ich potrzebuje do pomocy :-( tylko czemu akurat my...
 
Adusiu tak mi przykro strasznie, w razie co pamiętaj że możesz na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy.To straszne naprawdę...

Sarka ja spodnie tez sobie już kupiłam, bo moje wszystkie z przed ciąży są zbyt wąskie, a mam dodatkowo wrażenie że urosłam w pasie, bo mnie upijały jak je zakładałam w ostatnim czasie, więc nie było sensu się "gnieść".
 
adusia trzymaj sie mocno, calym sercem jestem z toba, strasznie mi przykro, ze tak sie stalo...

Powiem wam numer ze... bylam dzis w H&M i kupilam sobie spodnie ciazowe ;-) Co prawda mam wrazenie ze za wczesnie, ze jeszcze powinnam poczekac, ale mam jedna tylko pare, ktora mi nie gniecie brzucha - i ciagle w niej musze lazic - to juz mam cos wygodniejszego na zmiane ;-)
 
Adusia tak mi przykro :-( trzymaj sie kochana.
Majkaa,że się tak spytam dlaczego będziesz się leczyła w Anglii a nie w Polsce.Pytam bo ja mam własnie mam zamiar (o ile wszystko dobrze pójdzie), ok. 5 mies zjechać do Polski i tam prowadzić ciążę.
Sarka,ja robiłam badania prywatnie w przychodni w Krakowie parę mies.temu za morfologię i mocz płaciłam po 20 zł za badania na toksoplazmozę 70 zł.Reszty nie pamiętam,ale mogę się dowiedzieć.Jeszce oprócz tych co wymieniłaś miałam robione badanie na cytomegalię.
Dziewczyny ja dopiero 6 tydzien a też już czuję że w spodnie się nie mieszczę.Nie wyobrażam sobie co dalej..jak to dopiero początki..
 
Ostatnia edycja:
Adusia3 żadne słowa nie opiszą tego jak ogromnie mi przykro:no: A może jednak idź do lekarza, zrób USG... jest mi ogromnie ciężko uwierzyć taki straszne wiadomości. Sercem i duchem jestem z Tobą.
 
Cześć Mamusiom i Tatusiom:) chciałabym Wam powiedzieć, że czuję w kościach, że dziś będzie lepszy dzień i nawet słońce wychodzi zza chmurek:)
 
witam sie i ja.
U mnie kolejny pochmurny dzień:crazy:...
do tego od rana napinkalał mnie woreczek żółciowy(chyba on) aż słabo mi się z bólu robiło, wziełam nospe forte, trochę przeszło:dry:
 
reklama
no i przyszła kryska na matyska....... dopadły mnie mdłości:baffled:, nie żeby na wymioty, ale jak pomyśle o jedzeniu to...:szok:.....nic nie przełknę, mam gulę w gardle i muli:sorry2:muli:sorry2:muli:sorry2:, kawę sobie rano zrobiłam i leży nietknęta, w ogóle jestem wyputa, nic mi się nie chce i nie mam na nic siły:no:
 
Do góry