reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

kliwia możesz też nasypac do woreczka, takiego jak po pomarańczach czy mandarynkach sa, orzeszków ziemnych, ale takich niewyłuskanych, w skorupkach, sikorki też je połupią;)

też z niecierpliwościa patrze na nasze gorące wieści, ale coś ciuchutko jak narazie, boże jak już bym chciał byc po wszystkim i urodzic...
 
reklama
mnie czeka jutro ciezki dzien, bo maz nie idzie do pracy, bo ciezko chory jest - na katar ... chyba musze zrobic jakies plany wyjazdowe, bo jak z nim bede siedziec, to zwariuje :rofl2:

a dzis od poludnia ma isc fala wielkich opadow sniegu :szok: musze dziecku spodnie ortalionowe kupic, bo nie mamy. a jak spadnie snieg, to taplanie po uszy musi byc ;-)

ciekawe, co u mamolki, bo jeszcze sie nie odezwala po porodzie ...
 
Kciuki dla antylopki!!!!!!!!!!!!:))))))))

Całę popołudnie do teraz boli mnie, ciagnie, nie wiem jak to nazwać ale bardziej boli, nawet jak naciskam to obolałe- dno macicy tzn ta górna część brzucha, po nospie nie przeszło, to coś w stylu bolącego woreczka żółciowego:/... i w tym właśnie miejscu boli najbardziej:(
I strasznie, strasznie kłuła mnie szyjka jak wracałam od siostry a jeszcze z dwiema siatkami - 3,5 kg winogron, plus dwa słoiiki z sałatkami;p

gufi my też nie mamy spodni... ale zakupie juz po wypłacie, czyli po 1...

Co do porodu to ja czuję się jeszcze całkiem niegotowa, raz wyprawkowo bo u mnie jeszcze nic nie poprane, wszystko mam na kupie w workach firmowych a dwa psychicznie jakoś to mi jeszcze nie pasuje...może jak juz wszystko przygotuję to i psychicznie sie przestawię...
 
co do zakupów to kupiłam sobie ostatnio kilka rzeczy na promocjach takze cos na swieta bedzie do ubrania. Troche mi szkoda bo pewnie przed swietami jakies promocje beda ale faktem jest ze nie ma co kupowac za duzo. Na wiosne tez planuje wieksze zakupy bo i na chrzest i jakies spodnie nowe. A nie wiadomo teraz jaka zostanie figura po porodzie.
Przy dwójce to sie raczej prędko na jakis fitness nie wybiore a przy karmieniu to jest dieta ale jesc sie chce mimo wszystko.
dobrej i spokojnej nocki zycze
 
ja sobie nic nie kupilam juz chyba od miesiaca ... najgorsze jest to, ze nawet nie wiem czy w swieta bede po czy przed porodem ... chyba gosci przywitam w nowym szlafroku ;) a tak na serio, to poszukam jakiejs tuniki, ktora tez po porodzie bedzie ok.
 
Mój małżonek wpadł na genialny pomysł. Chce zwinąć mojemu tacie trochę oksytocyny, którą podaje maciorom podczas porodów i zrobić mi zastrzyk. Stwierdził, że powinnam już urodzić, bo ile on ma czekać na swojego synka. No i dlaczego ja taka uparta jestem i nie chcę rodzić. :-D Rozśmieszył mnie ten mój chłopek. Musiałam mu tez tłumaczyć, kiedy najpóźniej mały może się urodzić, kiedy robią cc, jak wtedy znieczulają, jak tną, jaka blizna zostaje. Na koniec stwierdził, że lepiej niech wszystko samo się zacznie, ale lepiej wczesniej niż później.
 
Dziś czuję się fatalnie, na początku ból żołądka, potem MEGA ból na @, a potem mega ból głowy do teraz...mierzyłam ciśnienie i mam 139/99 czy to jest już dużo czy w normie w ciąży ?
 
reklama
Ainah.. to duzo takie cisnienie, niezaleznie czy w ciazy czy bez jest za wysokie niestety.. a puchniesz i masz jakies inne objawy ktore Cie niepokoja procz bolu na @?
Moze byc tak ze zmiana cisnienia jak np boli Cie glowka ale jesli nie przejdzie _Ci do jutra dzwon do lekarza.

ehh mam nadzieje ze Antylopce pojdzie raz dwa i nic sie nie zatrzyma.
 
Do góry