reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

No ja już wróciłam z kina, "Zaplątani" najlepsza bajka jaką od dawna widziałam jeśli nie kiedykolwiek, strasznie mi się podobała. Ciśnienie na szczęście można powiedzieć, że się unormowało, tzn. waha się teraz od 130 do 145 ale i tak jutro pojadę na IP sprawdzić czy jest ok, może mi jakieś leki dadzą, albo stwierdzą, że panikuję.
Antylopka trzymam kciuki.
Crate ja nie mam żadnej kurtki w którą bym się zmieściła i dopieła, chodzę w odpiętych płaszczach, niestety dotyczy to też butów bo mam strasznie spuchnięte nogi i tylko adidasy wchodzą w grę a one na śniegu przemakają:-( Cieszę się, że już niedługo koniec i będę miała w czym chodzić.
 
reklama
Hej dziewczyny!

No ja nadal dwupak - zreszta chcialabym do minimum 38 tyg wytrzymac albo dluzej... OStatnio mialam te mocne bole w krzyzu i calych plecach (uciskanie na nerwy przez małą), a od kilku dni dochodzi krecenie sie w glowie - chyba nie wytrzymuje cisnienia. Przewaznie mam 130 - 140 (ta gorna granica) a dla mnie to duzo bo przed ciaza czesto 110 lub mniej bywalo... No i ciagle nogi puchna.... Byle do 9 grudnia i wizyty.... Ogolnie najchetniej bym ciagle lezala i spala, wiec komputer malo odpalalam. Maz juz zdrowszy - chyba mu zapalenie oskrzeli przechodzi. Ja mam romans z cytrynami :-p Przepraszam ze tak o mnie tylko - moze jutro od rana ponadrabiam troche zaleglosci :) Obiecuje sie czesciej odzywac - pozdrawiam goraco :>

No i widze ze chyba nikt sie nowy nie rozpakowal po goracej linii... :)
 
witam drogie mamusie, współczuję missi, Antylopka kciukasy zaciskam z całych sił. Ja dziś miałam od południa skurcze przepowiadające i teraz nie wiem, chyba zgodnie z USG tc jest 38 więc może być jak lekarz mówił poród wcześniejszy, ale dla mnie bombeczka, bo już mam dość, no nic ide do wyrka, tylko jeszcze machne se szklanice mleczka :) a co :)
Pozdrawiam drogie panie :) spokojnej nocki
 
ja juz bym chciala byc w 38 tc i rodzic ... dzis mam DOSYC. jak kolejna noc bedzie taka sama, to ja juz nie wiem ... normalnie nic mnie nie cieszy i chodze po domu jak wsciekly zombie ...

juz Was nie zanudzam moim marudzeniem - moze jutro bedzie lepiej ...
 
gufi - daj Ci Boże, bo szczerze mówiąc u mnie z każdym dniem gorzej i gorzej.
lwiczka - trzymaj się i w ogóle się dziadem swym nie przejmuj ;)
Ciekawe jak tam Antylopka, kurcze może już rodzi...
 
dzis spalam jak zabita, ale obudzilam sie 6 chyba i usnac nie moglam :szok:

Spuchly mi dzis dlonie, i masaze nie pomogly by pozbyc sie tej wody z komorek w palcach. Troche to nieprzyjemne uczucie grrrr
w sumie nogi tez mi puchna, ale w ciagu dnia nie czuje ze mnie bola czy cos, tylko rano jak sie obudze, to ten efekt 'ciezkich' nog mam od razu.

Jedyne co mi wynagrodzilo niedogonosci to obiadek u tesciowej. Pojadlam karkowki, zieniaczkowpieczonych i modrej [czerwonej] kapusty na cieplo mniam.

Oczy mnie cos bola, czuje ze gorzej widze :szok:


I wkurzylam sie dzis na golebie, wysypalam slonecznik na parapet dla sikorek, i sikorki nie zdazyly bo sie golebie rzucily yhy
musze kupic sloninke czy cos - ale to max 2 tygodnie moze wisiec na drzewie, bo potem jelczeje. Chyba ze jakas siatke i ziarenka, ale na drzewku mimo ze pod oknem to nie to samo co ogladanie sobie sikorek siedzacych na parapecie. :-D
 
są takie specjalne kulki dla sikorek w zoologicznych sklepach - i nie tylko, w takiej siateczce jakiś tłuszcz a niego wtopione ziarna i to w ogóle nie jełczeje - fajne, polecam.
 
sunflower o fajnie ze mowisz, bo myslalam ze to sie samemu robi :tak: tylko szkoda ze to drzewko nie jest blizej, ale fotki z okna da sie zrobic w razie co. :-D Juz ustrzelilam sikorke na parapecie i jeszcze mi sie spojrzala w obiektyw :-D
 
reklama
Do góry