reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

dzięki za kciukasy &&&&, ale nadal czekam na rozwój akcji ... skurcze stoją między 8-7 min... w międzyczasie było kilka co 10 i kilka co 4-5 min (ostatnio).. są jeszcze dość słabe, odczuwalne, ale nie powodują dyskomfortu dlatego sie nie spieszę... czułam ruchy więc prawdopodobnie długa akcja przede mną... jak zacznie sie skracać czas to pojedziemy do Szpitala niech zbadają co i jak... moze juz nie wypuszczą mnie ?

muszę jeszcze wziąć prysznic, toaletkę dowcipna zrobić i moge jechać :)
najlepszy jest mój mąż... mówi, ze dzisiaj córcia sie nie rodzi, bo jest niedziela, w nocy też nie, bo noc jest od spania :)... i cały czas twierdzi, ze rozmawiał z Natka ;) a tak poważnie to poszedł wziąć kąpiel i przygotować sie na nocne zycie w szpitalu :)

andzia
odpoczywaj, bo jeszcze masz troszkę czasu do terminu :)

olcia dzięki za priva :)
 
reklama
no u nas faktycznie pogoda wspaniała. Poszlismy na spacerek-nakarmilismy kaczki a potem na wybory.
Po spacerku moja córcia ponad 3 godziny spała i ja skorzystałam i przy niej tez pokimałam. Jak ja teraz bym spała... albo leżała nieustannie ... juz coraz mniej mi sie chce ruszać...

A też mieliśmy iść nad wisłok,ale na druga stronę,w końcu stwierdziłam że dawno nie byłam na żwirowni i tam poszliśmy,a raczej podjechaliśmy :)
 
Margaryt ja mam termin na 13 grudnia, ale z racji tego że to będzie planowana cesarka, i z racji tego że dopadło mnie małowodzie, rozwiązą ciążę wcześniej, mam nadzieję że jutro dowiem się kiedy dokładnie:) więc niestey;( raczej się na porodówce nie spotkamy:/ aleeeee migdy nic nie wiadomo:) a masz gin prowadzacego z madalińskiego?
Misia, właśnie, jak wrażenia ze szpitala?:)
 
reklama
margaryt, ewwe ogólnie ok ale jednak mimo iż zapłaciłam za poród nie byłam do końca zadowolona. Nie będę opisywać wam moich przeżyć bo wiadomo każdy poród jest inny i nie chcę was jakoś zniechęcić. Ogólnie czułam że jestem w dobrych rękach i mimo różnych przygód ja i córka po 6 dniach wyszłyśmy do domku całe i zdrowe a to najważniejsze.
 
Do góry