reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Okale chyba wszystko co było możłiwe :)) Z ubrań: kombinezony i kuteczki na zimę, buciki, wyprawki z ciuszkami, z rzczy dla niemowlaka: to pałąki do fotelika, hustawki, karuzele, grzechotki itp. Potem przeszłam na kocyki, pościele a co za tym idzie łóżeczka, foteliki i inne gabarytowo wielkie rzeczy ;) najbardziej mnie rozbroily te kombinezonki Misie, buciczki dla noworodka.... a ja nic od nikogo nie dostanę więc tak sobie juz oglądam...
Postanowiłam, że po USG prenatalnym tj 25 maja coś juz kupię :D
 
reklama
Okale chyba wszystko co było możłiwe :)) Z ubrań: kombinezony i kuteczki na zimę, buciki, wyprawki z ciuszkami, z rzczy dla niemowlaka: to pałąki do fotelika, hustawki, karuzele, grzechotki itp. Potem przeszłam na kocyki, pościele a co za tym idzie łóżeczka, foteliki i inne gabarytowo wielkie rzeczy ;) najbardziej mnie rozbroily te kombinezonki Misie, buciczki dla noworodka.... a ja nic od nikogo nie dostanę więc tak sobie juz oglądam...
Postanowiłam, że po USG prenatalnym tj 25 maja coś juz kupię :D
kombinezoniki ? muszę poszukać...wydaje mi sie,ze nie ma co czekać długo, ja nie jestem przesądna więc nie mysle,ze teraz jest za wczesnie... poza tym to wszystko nie tak mało kosztuje więc mozna to sobie rozłozyć w czasie ...
u Nas teraz wysyp dzieciaków, prawie wszystkie kumpele z drugim juz :) no ale co jak sie dobrze rozpędzie to przyspieszony kurs dziciaczkowy przejdę i nadrobie zaległosci, bo teraz w moim życiu nic tak sie nie liczy jak dzidzia :)
 
Przynajmiej będzie miał cię kto wprowadzić do dziecięcego świata, a ja nie wiem od czego zacząć :)))) Pewnie jak zwykle okaze sie ze zaczynam od zlej strony ale zawsze cos do przodu! :)
ciuszki i inne rzeczy nie kosztują mało a trzeba je mieć zwłaszcza jak nie mam od kogo odkupić/pożyczyć. Pomyślałam o kombinezonie bo skoro mamy rodzić w grudniu to by sie przydał a sa takie śliczne przypominające Misia :D
 
Przynajmiej będzie miał cię kto wprowadzić do dziecięcego świata, a ja nie wiem od czego zacząć :)))) Pewnie jak zwykle okaze sie ze zaczynam od zlej strony ale zawsze cos do przodu! :)
ciuszki i inne rzeczy nie kosztują mało a trzeba je mieć zwłaszcza jak nie mam od kogo odkupić/pożyczyć. Pomyślałam o kombinezonie bo skoro mamy rodzić w grudniu to by sie przydał a sa takie śliczne przypominające Misia :D
no to na pewno...kombinezon pewnie kupie, tak samo jak kocyki, pościel, rozki, ręczniki, butelki, smoczki ...
weszłam teraz na allegro i poparzyłam na te wszystkie cudeńka...ale wybór, tylko zawsze mam stracha jakiej jakosci bedzie ten towar...lubie dotknać to czego kupuję, ale z pewnoscia cześć rzeczy tez z allegro bede zamawiała...

no nic na dzisiaj sie zegna, ide jakiś obiadek ugotować, później wybieram się w odwiedziny do mamy i babci....
szybkich chwil w pracy życzę
 
Postanowiłam, że po USG prenatalnym tj 25 maja coś juz kupię :D
:szok:naprawdę? już szał zakupowy? hehe
ja to myślałam że koło listopada, no jakieś ciuszki to wiadomo, sukcesywnie bo nieraz cos w oko wpadnie;-) ale łóżeczko, wózek to w listopadzie, po co ma w domu tyle czasu puste stać... ja póki co nic nie mam i nic nie ogladałam nawet, aż się też zdziwiłam wchodzac na watek zakupowy że Wy już takie ukierunkowane, dla mnie to jeszcze kupa czasu na takie decyzje:sorry2:
 
:szok:naprawdę? już szał zakupowy? hehe
ja to myślałam że koło listopada, no jakieś ciuszki to wiadomo, sukcesywnie bo nieraz cos w oko wpadnie;-) ale łóżeczko, wózek to w listopadzie, po co ma w domu tyle czasu puste stać... ja póki co nic nie mam i nic nie ogladałam nawet, aż się też zdziwiłam wchodzac na watek zakupowy że Wy już takie ukierunkowane, dla mnie to jeszcze kupa czasu na takie decyzje:sorry2:
Ja już pisałam, że tym razem też wcześniej wszystko kupię (pewnie wrzesień). Nigdy nic nie wiadomo. Julia miała termin na 19 lipiec ja od 1 maja już w szpitalu a młoda urodziła się 21 czerwca. Sama nie kupiłam nic ani nie wybrałam, wszelkich decyzji dokonali za mnie rodzice, teraz sama chcę mieć tą radość kupowania dla maleństwa.
 
tzn od 25 maja pozwolę sobie na jakieś ubranka, zabawki itp. ale łóżeczko kupimy pewnie w listopadzie a wózek i fotelik bliżej narodzin ponieważ model mamy juz wybrany to mąz beze mnie moze kupić :tak:Tak jak pisałam nie mam od kogo dkupić lub pozyczyc ciuszków więc musimy wszystko kupić dlatego chce wczesniej zaczac bo zarabiam najnizsza krajowa a wszystko kosztuje. Wypatrzyłam sobie śliczną kurteczkę i az mnie nosi aby ją zamówić
 
Już po wszystkim. Poronilam wczoraj po południu. Nawet nie bolało.
Mój Boże Vileyka nie wiem co powiedzieć. Szok, przerażenie i ogromny smutek teraz mną kierują. Bądź silna kochana! cały czas sercem jestem z tobą. Wyobrażam sobie jak ci teraz ciężko ale pamietaj, żeby sie nie załamywać i starać się o dziecko dalej.

Szwarou czekamy teraz na dobre wieści od Was. Trzymam kciuki za waszą dzisiejszą wizyte u lekarza
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry