reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

no to bomba :D jak sie wkurze to obetne na zapalke i przynajmniej dzidzia nie bedzie mnie ciagnac;D

tez mam syfki na pleckach policzkach iii brzuchu %) a juz myslalam ze mnie cos pogryzlo

teraz chyba trzeba bardziej dodatkowo dbac o stosowanie kremow z filtrami moze warto uzywac mocniejszych? z tego co wiem to podobnie jak przy zajadaniu antykoncepcji, w ciazy tez mozna dorobic sie plam ktore przy odrobinie nieszczescia potem nie znikna :/
Ja też mam problemy z cerą, już praktycznie tydzień po zapłodnieniu powyskakiwały mi syfki i niestety na twarzy zostały do dziś. Włosy również mi wypadają, dlatego też wolałam je ściąć, może troszeczkę się zregenerują, jednak powiem szczerze, że zauważyłam iż poprawiły mi się paznokcie.
witajcie :) ja robilam badanie okreslajaca grupe krwi kiedys tam w Polsce i niestety nie pamietam jaka mam, tu pewnie doczekam sie kolejnego badania, spotkalam sie z 2 przypadkami ktore z Pl mialy okreslona grupe krwi a w Norge wyszedl im inny wynik i na dodatek okazalo ten z Norge byl dobry:szok: nie wiem jak to mozliwe:crazy:
Ja też w poprzedniej ciąży robiłam grupę krwi ale pewnie teraz też będę musiała zrobić, pomimo, że ją znam i jestem pewna to z tego co wiem jeśli nie masz wbitej w książeczkę to musisz zrobić badanie. Ale nie mam pojęcia jakl to możliwe by wyszły inne grupy krwi u jednej osoby:szok:
 
reklama
Witam serdecznie :)
Chciałabym do was dołączyć bo również mam w brzuszku małego lokatora :) Przewidywany termin 02.12.2010. Jestem sierpniową mamą 2008 małej Zuzi :), która niedawno co kopała mnie w brzuszku a teraz właśnie rozrabia koło mnie i nie pozwala mi nic napisać :)
Pozdrawiam grudnióweczki i życzę miłego dnia :)
 
Ja chodzę o lekarki prywatnie i mam wizyte i USG i wszystkie badania "za darmo". Otóż firma w której pracuje każdego pracownika umysłowego ubezpiecza dodatkowo w Centrum Medycznym LIM, pobierając za to z wypłaty ok 25 zł miesięcznie. W zamian dostaję kartę i szeroki pakiet leczenia u różnych prywatnych sepcjalistów i szeroki zarkse badań analitycznych. Dzięki tej kartcie za darmo chodziłam do lekarza przez całą pierwszą ciążę i za darmo wykonałam wszystkie badania analityczne i teraz też tak chodzę.

ja mam podobnie. mam firmowy pakiet rodzinny w MEDICOVER, ktory obejmuje rowniez prowadzenie ciazy. wiec chociaz czesc bede miala za darmo. dodatkowo bede chodzila prywatnie do gnka, ktory prowadzl moja pierwsza ciaze i mam do niego duze zaufanie.

ja na razie problemow z cera nie mam, a w poprzedniej ciazy mialam straszne pryszcze na plecach :wściekła/y: i juz widze, ze jak poprzednio bede miala problemy z zaparciami. juz mnie zaczelo meczyc, mam wzdecia i kolki jelitowe :baffled:

humor u mnie dzis tez do bani - nie dosc, ze cora wstala o 6.00 w zlym humorze i zrobila awanture, to jeszcze w drodze do pracy jakas dziwna kontrolka zapalila mi sie w samochodzie. a do tego sikac mi sie chce do 10 min ... i ta pogoda!!!

Wiolcia_6 - trzymam kciuki za wizyte. bedzie na pewno OK!
 
witajcie:) jestem juz po wizycie u lekarza i wszystko jest wporządku dzidzia ma 12,5 mm :) przepisal mi Luteine zapobiegawczo, żeby się nie stało tak samo jak w poprzedniej ciąży
 
witajcie:) jestem juz po wizycie u lekarza i wszystko jest wporządku dzidzia ma 12,5 mm :) przepisal mi Luteine zapobiegawczo, żeby się nie stało tak samo jak w poprzedniej ciąży
Duża Twoja dzidzia już, super:-):-) Też bym chciała zobaczyć co tam u mnie w brzuszku słychać:-)
Wiolcia_6 trzymam &&&&&&&& za wizytę na pewno będzie dobrze. Ale wiem co czujesz ja mam wizytę dopiero w piątek i już się strasznie denerwuję. Pewnie się na tym USG popłaczę jak mi nerwy odejdą.
 
misia26 witaj i przyjmij serdeczne gratulacje !

monia ale już duży bąbelek ci urósł! Ach jak ja ci zazdroszczę. Ja będę miała usg w piątek-- i już nie mogę się doczekać.

Teraz zmykam się przygotować na wizytę u gina (bez usg) :( Myślicie że jak powiem żeby obyło się bez badania ręcznego to będzie jakieś faux pas?
 
mamolka nie bedzie zadnego faux pas jesli powiesz ze nie chcesz takiego badania, u mnie np unikaja czegos takiego by nie zaklucac spokoju dzidzi bo uwazaja ze tam jest jego domek i nie ma co za czesto zagladac :) zastanawiam sie tylko jak to sie ma do seksu ;)

Monia bardzo sie ciesze ze wszystko u Ciebie w porzadku :) :) i dalej tez tak musi byc!

wlasnie ogladalam film pdt "Dear John" i odnioslam obrazenia w postaci opuchlizny na twarzy i oczach oraz czkawki ze wzruszenia :) nie moge powiedziec ze uronilam lzy heheh zwyczajnie beczalam jak dziecko
 
wlasnie ogladalam film pdt "Dear John" i odnioslam obrazenia w postaci opuchlizny na twarzy i oczach oraz czkawki ze wzruszenia :) nie moge powiedziec ze uronilam lzy heheh zwyczajnie beczalam jak dziecko
Ja właśnie miałam zamiar oglądnąć ten film ale w moim obecnym stanie to się trochę obawiam. Ostatnio z kolei oglądałam komedię "Brzydka prawda" i bardzo sobie humor poprawiłam:-):-):-)
 
wylejesz emocje jesli film Cie poruszy:) wiadomo ze kazdy reaguje inaczej, ja jestem raczej filmowa beksa, Pocahontas jak stala na skale i zegnala Johna tez doprowadzila mnie do lez :) a w tym filmie podobalo mi sie wiele rzeczy, polecam :) a tak wogole to musze zareklamowac bajke pdt ODLOT, najpiekniejsza bajka jaka ostatnio widzialam, wzruszajaca, prawdziwa, chwytajaca za serce, zabawna, rozbrajajaca i sprawiajaca ze na koniec masz banana na buzi :))
 
reklama
wylejesz emocje jesli film Cie poruszy:) wiadomo ze kazdy reaguje inaczej, ja jestem raczej filmowa beksa, Pocahontas jak stala na skale i zegnala Johna tez doprowadzila mnie do lez :) a w tym filmie podobalo mi sie wiele rzeczy, polecam :) a tak wogole to musze zareklamowac bajke pdt ODLOT, najpiekniejsza bajka jaka ostatnio widzialam, wzruszajaca, prawdziwa, chwytajaca za serce, zabawna, rozbrajajaca i sprawiajaca ze na koniec masz banana na buzi :))
Ja mając 6 letnią córkę w bajkach jestem obcykana, ostatnio byłam na "jak wytresować smoka" też bardzo dobra.
 
Do góry