reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja też jestem za. Tylko może tak w okolicy sierpnia, bo się macierzyńsko muszę ogarnąć. Macie jakieś konkretne miejsce na myśli?

Kana super malowanie się udało.
 
reklama
Hejka kochane:)

My po wczorajszym malowanku dzisiaj ogarnialismy mieszkanko i potem zakupki do domku i koniecznie posiadówka w parku ,bo było okolo 18-20 stopni:) Mariczka sie wyszalała, wybiegała....uważam dzien za udany:)

Po poworcie poprałam jeszcze firanki,zaslonki i kocyk z naszych materaców i juz jest wszystko na swoim miejscu:) Na zdjeciach na fb jest jeszcze troszkę bałagan, bo to było z samego rana....:) wiem ,ze nie wszystkim takie kolorki mogą sie podobać ,ale powiem Wam szczerze ,że jeżeli chodzi o mnie to nasze szarosci przeszły moje najśmielsze oczekiwania i baaardzo mi pasują:)

Tygrysku powiem Ci ,ze to mieszkano jest bardzo duze.... to jest tylko 1 bedroom, ale ten pion w którym my mamy mieszkanie ma największy living room,bo za sciana mam klatke schodowa.... wiec nasz stół z krzesłami stoi praktycznie jeszcze w living roomie, a w części gdzie jest dinning room mamy nasze materace.... kuchnia tez jest spora, łazienka wystarczajaca no i szafe mamy jedna duza w holu ,a druga jest u Mari w pokoju....plus takie "pomieszczenie gospodarcze" -schowek na pierdołki....:) narysowałam Ci to :) hahhaha

Myszko, Kankiya zazdroszczę Wam spotkania.....ach zazdraszam.....:zawstydzona/y: wyglądacie wspaniale:****

Zapominajko cudowna kuchnia :tak::-)...ja będę naszego supera prosiła o to ,żeby nam jeszcze zmienili kuchnie może przed porodem jak zdarza, bo nasza tutaj to jest jakaś katastrofa ;/ zobaczymy co uda mi sie ugadać:) hahah
 

Załączniki

  • mieszkanko.jpg
    mieszkanko.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
Vive a powiedz mi jeszcze nad płyta gazowa macie szło hartowane czy lacobel??? Im ile za metr playliście jeśli pamiętasz?
Kana piękny plan.;) ile tam jest razem metrów ??
Mnie coś przeziębienie złapało i zamiast na angielski po pracy wylądowałam w łóżku ....
 
tygrysku, zabij mnie a i tak nie wiem :-D Kupowal nam to szkło chłopak, który robił kuchnię, a wybieraliśmy je w Pasażu na Jana Pawła. Nie wiem, ile za metr, bo płaciliśmy za całą kuchnię. Szkoda, że chora jesteś, bo dzisiaj nawet myślałam, że może uda mi się namówić Cie jutro na jakieś spotkanko. Chłopcy wyjechali do moich rodziców, więc mam teraz w domu luuuuuuuuz :-D
 
Witajcie...
nas coś chciało dopaść, Lenka w niedziele miała podwyższoną temperaturę:blink:i pojawił sie nam katarek
odwiedziliśmy nasza panią doktor...osłuchowo na szczęście czysto, uszka też, gardło ok tylko ten katarek w jednej dziurce
eek.gif
więc inhalujemy się i walczymy żeby nic nam się nie wykluło....i chyba udało się bo dzisiaj juz sladu po katarku prawie nie ma....:tak::tak:
Kanus super macie to mieszkanko a kolory jak dla mnie bomba ja tez teraz planuje sypialnie na szaro!!!!:tak:

Myszqa czyżby wolna chata??kiedy mężowy wraca???

Zapominajka kuchnia cudna....


co do spotkania to ja też jestem na TAK byle nie koniec sierpnia i dwa pierwsze tygodnie września bo wtedy planujemy wakacje!!!!!
 
reklama
Do góry