reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Oj działo się u mnie działo. Ledwo się uspokoiło nieco a tu.... kolejne coś:-(. Szczegółów nie mogę podać choć bardzo bym chciała. A teraz to po prostu nie wyobrażam sobie życia z dwójką dzieci.


Dziś w przedszkolu było zebranie. Czytam, że u Was w większości. Jestem w głębokim szoku, że moje dziecię dostało propozycję pójścia od września do zerówki w szkole i to bez gwarancji, że do tej szkoły zostanie przyjęty do klasy pierwszej w roku następnym. Przeciez on ma dopiero 4 latka. Myślę o tym i szeroko oczy otwieram, że w ogóle o tym myślę bo to dla mnie niepojęte.
 
dali taki sam wybór co Tobie,tylko zerówka w przedszkolu w grupie z trzylatkami:zawstydzona/y:

kochana bierz się do roboty za następne:-p

Jak zerówka w grupie z 3-latkami :szok:

Anoli tez jestem zdania, że dziewczyny chciałyby mieć jeszcze 3 do kompletu :-D


A nas dopadło przeziębienie, za oknem -18 i śnieg i ogólnie ten dzień nie zapowiada się dobrze.
 
Hej

Za oknem -19 :szok: Toż to kpina.

Lilac to pisz tam gdzie trzeba :tak:, co u Ciebie? Gdzie byłas jak Cię nie było ?

Zapraszam na kawę :tak:
 
Witam z kawą;)
u nas rano -6....
Mysza śniłaś mi się dzisiaj! byłam u ciebie i piłyśmy kawę z rumem:eek: kurde piłam herbatę z rumem ale kawa ???
Zapominajo a przeziębienie ciebie dopadlo czy Igorka?
 
reklama
Tygrys, dawaj! Rum mam, kawę też :-D Ale też chyba nie piłam takiego cuda :tak:

no to będziemy eksperymentować:)

Kawa z rumem pycha!

Tygrys Igorka dopadło. Ja się na razie trzymam w kupie!

Biedny Igorek , zdrówka dla niego a Ty się nie daj!!!
Filip rano po przebudzeniu miał chrypkę ale gardło ok mam nadzieję ze to przejściowe....
 
Do góry