reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzień dobry :)

Vive przecież mamy najbliżej do siebie ;) wskakuj w swoją złota szczale właśnie zajadam bułeczki z kawa na śniadanie :)

tygrysku, niby blisko, a jednak całe miasto do przejechania. A z moimi umiejętnościami kierowcy nie zapuszczam się jeszcze w nieznane rejony ;-):-D Za to bardzo chętnie umówię się z Tobą na kawkę, tylko nie wiem, czy się uda w przyszłym tygodniu, bo mój G ma wolny tylko poniedziałek. Za to w kolejnym tygodniu pracuje tylko jeden dzień, więc może by się udało. Od kiedy zaczynasz pracę?
 
reklama
Dzień dobry....

u nas zimowo za oknem....nadal:wściekła/y:

Pyciołku trzymam kciuki za betę....

my wczoraj pierwszy raz zaplataliśmy w chustę Lenke, chyba jak na pierwszy raz nieźle nam to wyszło ale mamy w planach skorzystać z fachowej porady
yes2.gif
yes2.gif


miłego dnia i nie zapomnijcie dzisiaj o swoich mężczyznach
wink2.gif
 
Pyciol myślę, że 2 testy się nie mylą :tak:

Madzienko ja też mam w planach motać Matyldę, tak jak Igorka, ale na pewno poczekam aż minie okres noworodkowy. Początki są trudne, ale potem to już szybciutko idzie :tak:

Chyba jakiś placek upiekę, bo jakoś tak cukru potrzeba...
 
Witamy i my...
U nas po 9:30, ale tak naprawdę Godzinka wcześniej, ale my juZ z Mari wyspane, Tatus jeszcze troli ale o której on poszedł
Spać to chyba sam nie wie....

U nas za oknem słoneczko i ma być nawet 11 stopni wiec konieczny spacerek, park, kawusie.... Miodzio:)
Wujek Paweł juZ leci lotem do Toronto wiec około 17 powinnien wylądować...

Kochane miłej niedzieli Wam życzę i przeżyłam duuuuzo słoneczka :*
 
hejo
a nas nie zasypało,ale mimo wszystko paskudnie za oknem. Pojechaliśmy dzisiaj na wielki plac zabaw, potem do Ikei gdzie kupilyśmy tylko patelnię:-D teraz byczę sie i trawię gyrosa:zawstydzona/y: dieta cud:-D:-D

miłej niedzielki babec
 
Witam
u nas dzisiaj cieplutko i słonecznie, zbieramy sie na zakupy;-) i na spacerek, zmienili nam godzine w nocy i zrobili nam niespodziankę , mój M myslal ze ktos się zegarkiem bawił:-D:-D
 
Witam nieśmiało po tak długiej przerwie.
Muszę to komuś zwerbalizować i nazwać po imieniu a nie mam komu i wydało mi się, że może tu, po starej znajomości.
Ratunku, oszaleję. Nawet nie mogę tego napisać ale ...jestem w ciąży. Tylko jakoś się nie cieszę. :no::no::no:
 
reklama
Do góry