reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej;

Marzycielko będę się musiała poukrywać troszkę :sorry2:

Mnie dzisiaj czeka siedzenie do późna, bo Iggy już wyczaił, że na Polsacie Epoka będzie. A ja jakoś beznadziejnie się czuję i wcale mnie nie cieszy ten rodzinny seans :sorry:
 
Zapominajko dlatego ja ściągnę sobie i puszczę np o 19.00...szybciej się skończy, nie dość,że godzinę wcześniej to bez reklam :)

ja kawkę chętnie :-)
 
Zapominajko nie zazdroszczę wieczoru:)

Moje dziecko nie gustuje w tego typu bajkach , jakoś woli mini mini i "troskliwe misie" , "kucyki ponny"!:sorry2: I "marta mówi":) a i jeszcze sąsiadów i bolka i lolka:)
 
Witam i ja z kawką,
Myszgo szkoda,że nie udało się z tą pracą - masz takie predyspozycje:no: następnym razem skórzana mini na dupkę:-D
Madziu jak problemy brzuszkowe Lenki, mam nadzieję,że Wam się poprawiło
Zapominajko życzę lepszego samopoczucia do wieczoru:tak:
 
Cześć laseczki :)

U mnie w pracy wczoraj świętowano Dzień Kobiet na całego :-D Dostałam czekoladki od kolegów z piętra, a potem panowie prezesi dali wszystkim Paniom tulipany i kartę do Rossmanna :-) A jak wracałam do domku, to mnie jakiś pan do bankomatu przepuścił.

I od wczoraj mam w końcu moje autko :-D:-D:-D

Kana-jeszcze raz gratulacje!!!! Fajnie, bo będziesz miała ubranka po Mariczce :-)
 
Witajcie w kolejny śnieżny dzień....
u nas śniegu już tyle jakby zima miała zaczynać się a nie kończyć...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Madziu jak się czujesz w ogóle, jest jeszcze jakiś dyskomfort ?

i powiedz jak karmienie Lenusi Wam idzie ?

Pyciołku nic a nic nie czuję...jakbym w ogole operacji nie miała...blizna ładnie się zasklepiła i powoli zaczyna blaknąc...tylko trochę brzuszka mam do zrzucenia:zawstydzona/y:kilogramowo po ciąży zostało mi niewiele bo 1,5kg ale chciałabym więcej zrzucić...
dokarmiamy sie i jest super...mała wesoła i szczęśliwa...mama wypoczęta i tez zadowolona więc nie jest źle

Kankiya problemy brzuszkowe jak na razie poszły w zapomnienie....troszke napinamy sie przy kupkach jak to przy mm ale pediatra powiedziala nam ze to normalne bo maluszek musi nauczyc sie robic kupke ciut twardsza...wiec cierpliwie czekamy....

Vive ale miałaś super dzień kobiet

Tygrysku oj znalazłby Fifi nić porozumienia z moja Juleczka jeśli chodzi o gust filmowy!!!:-D
 
reklama
Witamy i my:)

U nas dzisiaj przepieknie.... od rana mam pootwierane okienka, bo jest juz 6 stopni i samo sloneczko:) bajeczka....
Mis niestety musial pojechac moc naszej znajomej w jakis plytach na sufit....mam tylko nadzieje, ze szybko wroci i pospaceruemy razem....

Ja dzisiaj juz od 7:30 na nozkach.... ogarnelam mieszkanko, jeszcze tylko odkurzanie i podlogi.... poprzestawialam troszke meble i zabawki u Mari w pokoiku, bo jak jutro przyleci moj brat to trzeba mu tam wcisnac materac....

A poza tym malutka bryka w brzuszku zawsze od okolo 8 rano:) hahaha no i zawsze zaczyna przed 23 wiec wesolo:p hahahah

Vive kochana....wiesz co do ciuszkow, to te malenkie wszystkie, ktorych nie sprzedalam czy li jakies 2-3 kartony sa Polsce, a wszystkie nastepne posprzedawalam znajomej z neta... ale tutaj ciuszki nie sa takie drogie wiec jest ok, do tego dostane 3 kartony ciuszkow od 0-6 miesiecy od znajomej tutaj wiec jest ok:)

Tygrysku no to seanse mogliby ogladac razem z Mariczka....te same upodobnaia...tylko u nas na topie sa jeszcze smerfy...:)

Kochane zycze Wam udanego weekendu i dzisiejszego popoludnia....:) postaram sie zagladac:***

No i dziekuje wszystkim za GRATULACJE tatus okazal sie baaardzo szczesliwy z drugiej corci....smial sie,ze kto bedzie mialm miec lepiej niz on pozniej na świeta :) trzy kobietki w kuchni:p
 
Do góry