reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzien dobry Kochane;-) U nas podobnie jak wszedzie szaro, buro i ponuro. Oby ten powrot zimy trwal krotko.

Jesli chodzi o temat szkoly to ja zgadzam sie z Tygryskiem i Agacia. I wlasnie nie chodzi o odroczenie tego tylko w ogole o cala ta reformę. Bo jak pisalam nawet jesli jakims cudem Filipa to ominie to Zuzie na pewno juz nie. Po co jest to wszystko robione? Dlaczego dzieci maja isc rok wczesniej do szkoly i dlaczego podnosza wiek emerytalny? Po to, abysmy jak nadluzej pracowali na to chore panstwo i aby wiekoszosc z nas w ogole do emerytury nie dozyla:confused:

Zanplo swietna kurteczka. A to ta wymarzona czy kupiona i wymarzona? Kiedy planujecie przeprowadzke do nowego domku?

Pyciolku ja tez nie mialam stycznosci z tym bankiem:no: Powodzenia na rozmowie;-)

Z tym gotowaniem to mezowy tez mi powiedzial, ze chyba musze isc sie podszkolic do tej pani kucharki:-D Chociaz on nie narzeka na moje obiady, wiec chyba nie jest az tak tragicznie;-)
 
reklama
Za pół godzinki wyjeżdzam. Trzymajcie kciuki :-)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Asiulka ja myślę, że jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o kasę. Dlatego te wszystkie zmiany.
Ja już na początku tej dyskusji napisałam, że nic mnie tak nie irytuje jak dezinformacja i chaos. Albo, albo.
Na chwilę obecną nie mam wyboru - muszę zaakceptować fakt i tyle.
A im ja mam więcej czasu tym lepiej przygotuję potomka.
 
Dzień dobry:)
Dzięki dziewczyny za pomysł z tymi czekoladkami dla Pań, mój Janek chodzi dopiero pierwszy rok do przedszkola więc w temacie nie byliśmy, jutro zaniesie słodkości tylko żeby ich nie zjadł , bo czekoladę to uwielbia:)
Mnie też przeraża wizja wcześniejszego pójścia naszych dzieciaków do szkoły, jeśli to dojdzie do skutku to Jaś od września pójdzie do zerówki w przedszkolu, zwłaszcza , że absolutnie nie jestem zorientowana jak wyglądają te zerówki w szkołach obok nas.
Też nie wyobrażam sobie mojego syna w szkolnej ławie rok wcześniej, będę starała sie mu pomóc, przygotować , ale z moim panikowaniem , to najpierw sama będę musiała to przeżyc, łatwo nie będzie:)
Jakiś czas temu chyba Agatkas pisała ,że jej Zuzia ma na rączkach suchą i zaczerwienioną skórę, moj Jaś od tygodnia ma to samo i jest to najprawdopodobniej uczulenie na mydło dla dzieci z oriflame, mamy stosować maści a do mycia oliwkę myjącą z vichy ,niestety troche to drogie bo za wszystko wyszło 100 zł,ale mam nadzieję , ze to pomoże, także Agatkas,jeśli to przeczxytasz ,to napiszęmi proszę jaką diagnozę postawił lekarz Twojej córeczce, i czy ewentualne leczenie pomaga Zuzi,bo Jaśka to swędzi ,a częste mycie rąk nie sprzyja gojeniu.
 
Asiulka powiedzmy, że pół na pół. Wymarzony materiał i kolor, a reszta po zakupie haha
Przeprowadzkę planujemy jak szybko się da, ale raczej szybciej niż przed Bożym Narodzeniem się nie da. Ja już mam obsesję bycia na swoim, nawet bez mebli ale swoim.
Myszqo kciuki zaciśnięte.
Ale smętny dzień.
Trzeba ten dzień kobiet jutro jakoś uczcić, hmm.
 
reklama
Do góry