reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
dzien dobry słonecznie:)

załamaliście mnie tą pogodą na weekend:( przyjezdza do nas mala basia i chcielismy jej pokazac zoo lunapark ech....

Reniu zdrowka dla Viki!!niech to choróbsko ucieka!!!
kana przy 24 mowisz ze zimno hahha rozbawilas mnie kochana ja marzylam w tamtym tygodniu o takiej temp. hahah a;e fakt po takich upalach jak u was panowaly mozna przy 24 sie dziwnie czuc:)

Agacia tak jak dziewczyny piszą , nie zakładaj Matiemu pampersa wtedy szybciej sie nauczy:)

Mamusiu a Ty już pojechałaś do rodziców???
 
Dzień dobry. U nas wczoraj słoneczko caly dzień więc zlądowaliśmy nad jeziorkiem i dziś znowu od rana praży i też pewnie gdzieś zajedziemy.

Zapominajka Nie mam filtra, czasem poprawiam krzywe w gimpie ale ostatnio tylko minimalnie wartości.

Kurcze nie mam co Wam pisać bo co bym chciala to tu nie moge :/

Agacia co do pampersa to tak jak ktos juz pisał, sciągnij na dzien w ogole, niech sika gdzie popadnie, nie przejmuj sie. Tylko w taki sposób szybko załapie.
 
witajcie
tygrysku do rodzicow jedziemy w sobote, ale chyba zamiast mora pojedziemy w gory, bo jakos tak wszyscy zdecydowalismy, ze teraz czas na gory, no ale zoaczymy .....
reniu zdrowka dla corci
agacia, u mnie tez karolina dopiero miesiac temu zalapala o co chodzi z sikaniem, ale caly dzien chodzila bez pampka, i nawet kupke robi do nocnika, bo wczesniej to sie chowala po katach, wiec powoli i Mati zacnie]
u nas slonecznie, moje dziecko jeszcze spi, a ja ide po kawke
 
Małe przemeblowanie zakonczone, tylko Majka się zdziwiła jak weszła do pokoju :-).
Dzisiaj rano padł pomysł, jedziemy we wtorek nad morze, może do tego czasu deszcze znikną, zreszta i tak będziemy jechać cały wtorek wiec oby od środy nie padało. Ale się cieszę, nie mamy noclegów bo oczywiscie wczesniej nigdzie nie mieliśmy jechać więc będziemy szukać po drodze coś taniego. Nigdy nie byłam nad Polskim morzem dlatego już siedzę jak na szpilkach.
Mamusiu właśnie trzeba sobie czasem odmienić więc miłego spacerowania po górkach. My zawsze jeździliśmy w Bieszczady więc teraz też morze jest wielką odmianą.
 
Dzien dobry:)
I u nas dzis kolejny dzien ze slonkiem:tak: Oby te prognozy sie nie sprawdzily:no:
Ahhh dziewczyny ja tez czasem nie moge uwierzyc jak ten czas leci. Dzieci rosna w ekspresowym tempie, ale co nieuniknione i nam latek przybywa:baffled:

Reniu zdrowka dla corci. Oby antybiotyk jak njszybciej pomogl. Ja nigdy z uszami problemu nie mialam, wiec nie wiem jak bardzo jest to nieprzyjemne.

Kanikya dzieki kochana za odpowiedz:tak: Tylko Ty mi odpowidzialas na moje pytanko. A napisz mi jeszcze prosze ile to bylo miesiecy po porodzie.

My wczoraj kupilismy Fifiemu lozko. Jego pokoj juz dawno gotowy, ale jakos nie moglismy sie zabrac za kupienie lozka. No i lozko przyszlo, ale bez barierek:-( Balam sie, ze maly nie bedzie chcial spac sam, bo do tej pory spal z mezem w pokoju na dole (ja z Zuzia w sypialni na gorze), ale jak tylko zobaczyl nowe lozko nie bylo opcji, zeby na nim nie spal. Wiec polozylsimy materac na podlodze, bo z lozka bez barierek pewnie by spadl. Takze w koncu po ponad 8 miesiacach mam meza spowrotem w sypialni:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja też odpowiem, bo umknęło mi wcześniej. Dostałam okres jak całkowicie przestałam karmić, tzn nawet jak przestałam a jeszcze chwilke odciagałam żeby mnie piersi nie bolały to nie miałam. Dopiero jak zakończyłam cały proces karmienia łącznie z powrotem piersi do normalnego stanu przyszedł okres :-D, a było to 13 miesięcy po porodzie, bo 12 karmiłam.
 
reklama
hej laski :)
u nas tak samo jak i u was sloneczkooooo :)
Asiulkaa witamy spowrotem...masz cudne dzieciaki....:)
a ja w domku, Alex spi i zaraz musze zabrac sie za obiadek :)
Mi też sie marzy jakis wyjazd...naprawde obojetnie mi gdzie....gdziekolwiek...ale niestety teraz to kompletnie odpada :(
Asiulkaaa , Viwe z tym małomówieniem nie jesteście same...bo i my do was dołączamy ....
A Alexa dzisiaj w końcu ugryzł chomik...ale miał żal :)
piszę w końcu bo i tak biedaczek chomik wiele znosił hahahha
A ja wcinam sałatę....:)
 
Do góry