reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
U nas tez słoooooooooneczko. Zaraz chyba wywalę Jaśkowi basen na balkon bo mam jeszcze trochę mieszkania do sprzątania po dwóch tygodniach rządów mężowego :-D
A to tak z rana żebyście zgłodniały
1. Pawlova przed pieczeniem
P1010726.jpg
2. Ostatni kawałek Białej Pawlovej z resztką bitej śmietany i resztką borówek - niestety zapomniałam o sesji bezy gotowej :-(ale to następnym razem:-) P1010731.jpg
pencil.png
 
Myszko, ale narobiłaś smaka. Też czasem robię pizzę tylko strasznie nie lubię babrać się w cieście :-)
Ja robie mały remoncik, malowanie ścian w sypialni, a raczej odświeżenie, wczoraj raz, dzisiaj druga warstwa i koniec remontów :-). Jeszcze czekamy na to łóżko dla Mai i zostanie sprzatanie po tym wszystkim.
 
dopiero wrocilismy z placu zabaw jest taka boska pogoda yupi!!!!:)
zjemy obiadek i odpoczniemy i znow wybywamy na sloneczko:)

Mysza smakowite te pizze:) mozesz kiedys wyprobowac zrobic takie ala tygryskowe :) na ciasto wylewasz sos pomidorowy taki jak pisalam kiedys do spaghetti , na to kuciaka pokrojonego i posypanego przyprawa do kebaba lub gyrosa na to serek i wsio do piekarnika:) pychaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!:)

ktos chetny na kawe?????:)

zanplo zazdroszcze remonciku ja tam lubie malowac , przemeblowywac itp:)
 
Witam ze słonecznego Bierutowa ( u mamci) w końcuuuuuuu:-)
My od rana w baseniku na balkonie:-)
Myszqooooooooooooo ale mi smaka narobiłaś, esszz Ty;-) ja chyba jutro zrobię pizzę Tygryskową, bo mi język do tyłka ucieknie a i rodzicie skorzystają:tak:
Zdrówka dla Karolinki i innych chorowitków
 
Witajcie dziewczynki.
Ja dopiero do domu wróciłam. Od rana zebranie. Głowa mi pęka od nadmiaru informacji a jeszcze trzeba to jakoś uporządkować i przekazać w zwięzłej formie w niedzielę.
Dobrze chociaż że M dziś w domu to nie musiałam się o dziewczyny martwić a i samochodu pożyczył bo w moim trzeba jeszcze parę rzeczy porobić.

Teraz szybciutko obiadek bo już łobuzice głodne.
Miłego dnia dziewczynki.

Aha i zapomniałam dodać że u nas też dziś słońce. Normalnie rozpusta, już drugi dzień świeci.
 
Kochane jak nic przeslalam to sloneczko do Was.....:p hahahah

u nas pada i w koncu troszke wytchnienia:) a jak widze u Was swieci i to wszedzie wiec ogromnie sie ciesze:)

Mari jeszcze spi, zamula w lozeczku, a ja przierwsze co to kawka, buleczka i czytam newsy:p

musze jeszcze cosik zrobic i zajrze spowrotem:)

Myszqa ...oj smaka roisz od samego rana:pwspaniale to wszystko wyglada, a smakuje pewnie jeszcze bardziej:)
 
reklama
Oj Reniu zdrowka dla malej oby to nie bylo nic powaznego...... trzymamy kciukasy:*

A my juz pranie wstawione, Mariczka oglada bajeczki, a pozniej zmykamy na spacer po kaluzach:p :)

buziaki:*
 
Do góry